Skocz do zawartości

Schodołaz dla niepełnosp. KŚT

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 14:38

Schodołaz -transporter schodowy na gąsienicach ,zasilany na baterie służacy do przewozu niepłnosprawnych poruszających się na wózkach inwal./ może ktoś podpowie na co zakwafifikować -jaka grupa śr.trw. ,jaka stawka amort.bardzo prosze o pomoc.

#2 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 19:46

Kiedyś już odpowiadałam na temat takiego wózka ( schodołazu) chyba właśnie Tobie Krysiu.

#3 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 13:39

Mi się dobrze zamawiało schodołaz poprzez portal uzywane-schodolazy.pl. Szybki kontakt, poza tym, zrobili mi na miejscu w ich sklepie w Nowym Dworze przeszkolenie jak taki sprzęt poprawnie używać. Polecam każdemu, kto opiekuje się osobą niepełnosprawną.

#4 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 10 maj 2017 - 12:51

Powiedźcie jak wygląda sytuacja starania się o środki na zakup takiego sprzetu? Chodzi mi o coś takiego - http://reha-son.pl/k...dolazy-uzywane/a sytuacja wygląda tak, że nie jesteśmy zakładem chronionym, ale chcemy zatrudnić osobę na wózku, czy istnieje szansa, ze PEFRON coś dorzuci do tego, czy może trzeba inaczej kombinować?

#5 asari

asari

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 15:46

Najpierw dowiedz się, jakiego konkretnie sprzętu potrzebujesz, ceny na takie schodołazy - pomocedlaseniora.pl są dość wysokie, dlatego warto dobrze rozważyć taki wydatek. Jeżeli chodzi o dofinansowanie, to tutaj niestety nie pomogę, ale jeżeli planujecie zatrudnić więcej niepełnosprawnych pracowników, to myślę, że byłby to opłacalny zakup.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych