Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego adwokata lub radcę prawnego w Krakowie

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 konstantynopol

konstantynopol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:57

Na terenie Trójmiasta, czy też bardziej Gdańska, śmiało mogę polecić kancelarię kasprzyk-waliszewski.pl, panowie radcy prawni skrupulatnie podchodzą do zadania. Umowa naszej spółki została przygotowana w najdrobniejszym szczególe.

#62 Guest_tokarz5

Guest_tokarz5
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 14:34

Sprawdźcie sobie kancelarię Pana Michała Słomki na Szafera, bardzo dobry fachowiec, zna się na rzeczy, jest skuteczny. Pomógł mi w rozwiązaniu sprawy spadkowej.

#63 Guest_dawii

Guest_dawii
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 11:54

Ja bardzo sobie chwalę kancelarię Lexa i mam nadzieję, że nasz kontakt będzie dalej się tak układał jak do tej pory. Mają ciekawy program prywatnej emerytury dla firm i to mnie od razu w ich ofercie zainteresowało bo już od dawna chciałem jakoś zdywersyfikować opcje, żebyśmy nie musieli tylko na zusowskiej zapomodze polegać...bo inaczej jak zapomogą nie można tej państwowej emerytury w naszym kraju nazwać.

#64 felicja86

felicja86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 20:10

Sprawdźcie sobie kancelarię Pana Michała Słomki na Szafera, bardzo dobry fachowiec, zna się na rzeczy, jest skuteczny. Pomógł mi w rozwiązaniu sprawy spadkowej.

Kojarzę tego Pana, chyba kiedyś działał jako radca prawny, widzę, że teraz rozszerzył działalność. Miło wspominam współpracę, doradził mi i wytlumaczyl co i jak, dobrze, że mu sie wiedzie :) 

#65 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 09:42

Nie tak dawno pomagali mi prawnicy z Lexa w związku z windykacją długu. Powiem szczerze, że wcześniej korzystałem z dwóch innych firm i dopiero oni realnie coś wynegocjowali, a już byłem przekonany że nawet złotówki na oczy nie zobaczę...także polecam, są skuteczni, jeśli się podejmują to prowadzą do końca sprawy.

#66 Guest_Karolina z Krakowa

Guest_Karolina z Krakowa
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:37

Serdecznie polecam Kancelarię Adwokacką Dominika Marchewki z Krakowa. Bardzo dobry prawnik. Do każdego Klienta stara się podchodzić indywidualnie, jest przygotowany na każde spotkanie i w sposób jasny przedstawia nawet najbardziej skomplikowane kwestie prawne. Prowadził moją sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie mojego byłego męża i chociaż wydawała się trudna do wygrania nam się to udało bez większego problemu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mecenasem Godny polecenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych