Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego adwokata lub radcę prawnego w Krakowie

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1851 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:31

Sprawdzony fachowiec - http://adwokacitytko.pl

Ale przecież jasne jest, że wszystko zależy od kategorii sprawy, tego co jest do zrobienia, prawda?

Nie wszystko jest do wygrania, ale większość spraw na pewno...

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#42 Guest_Reaktor

Guest_Reaktor
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 13:07

ja się z daleka trzymam od pseudo kacelariii z dziwnymi nazwami i kancelarii odszkodowawczych. Raz zostawiłem papiery w jednej i podpisałem dokumenty, to nie dość że zapłaciłem chore pieniadze to jeszcze nic nie zrobili, a do tego pogubili oryginały dokumentów i puzniej musiałem latać za odpisami dokumentacji i prosić się, płacić za kopie i do tego czas....

spraę dopiero poprowadziła od początku do końca Pani Adwokat Olga Maciejewska, która nie dość że wszystkim zajeła się szybko to jeszcze w sądzie wszystko poszło raz dwa. teraz co prawda czekam na termin odwołania, bo kochana rodzina się odwołała ale już wiem, ze mogę spać spokojnie. generalnie polecam tą panią adwokat, bo bardzo fajnie układa nam się współpraca, wszyskie dokumenty od razu dostaję od niej przez skaner, a jak jest ptrzeba, to zawsze mogę sie dopytać przez telefon.

Pozdrawiam! 

#43 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 11:16

Miałam podobnie, ale odkąd poszłam do mecenasa Dariusza Staniszewskiego problemy się skończyły...

#44 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 15:04

Poszukuję dobrego adwokata lub radcy prawnego w zakresie spadków i darowizn w Krakowie. Informację proszę przesyłać na maila: wilczek.izabela@wp.pl.
Za pomoc serdecznie dziękuję.

Koniecznie zadzwoń do Justyny Migas 608099011. 

#45 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 23:19

Radzę zajrzeć sobie tutaj bhs-adwokaci.pl . Są tam namiary na kancelarię z Krakowa, która zajmuje się między innymi prawem spadkowym. Uważam, że warto zajrzeć do nich. Kancelaria znajduje się na Królewskiej oraz na Św. Anny.

#46 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 11:59

Jeśli chodzi o prawo rodzinne to ja polecam mecenasa Mariusza Borucha. Ma doświadczenie w tego typu sprawach, ciężko go zaskoczyć na sali sądowej. Z sukcesem poprowadził mi sprawę o rozwód. Kancelarię ma w okolicach Ronda Mogilskiego - namiary na niego: mariuszboruch.pl/. 

#47 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:29

Wszystkie swoje prawne problemy i wąpliwości rozwiązuję u rpr Mateusza Mosora, ja chodzę do niego w Chrzanowie ale w Krakowie też ma kancelarię, m. in prowadził mój rozwód z orzeczeniem o winie mojego ex i z satysfakcją powiem że nie dał mu nawet szans na obronę! Na każdej rozprwie był doskonale przygotowany, nad wszystkim panował a ja bylam spokojna bo wiedzialam ze jestem w najlepszych rekach.

#48 co.biuro

co.biuro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 08:55

Polecam radcę prawnego Sławomira Mąsiora, sprawnie przeprowadził dział spadku. Sprawa miała charakter majątkowy. Wszystko było OK do czasu jak się pojawiła kwestia pieniędzy i podziału majątku, niestyty wtedy dopiero poznaje się rodzinę. Mecenas Mąsior pomógł mi bardzo, przede wszystkim wytłumaczył co możemy i to zrealizował, a nie opowiadał bajek z mchu i paproci. Zresztą sami sprawdźcie  www.masior.eu

#49 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 10:00

Jak starałem się o odszkodowanie za wypadek w pracy to pomógł mi Szymon Stypuła z kancelarii przy Libelta (jego portal -adwokat-stypula.pl). Fachowy prawnik z ludzkim podejściem. Po pierwsze to czułem się wysłuchany i zrozumiany, prawnik się rzeczywiście zaangażował, choć wcale to z jego punktu widzenia nie była sprawa na której mógłby dużo zarobić.

#50 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 13:36

Także mogę polecić wspomnianą juz wcześniej kancelarię mecenasa Mateusza Mosora, potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji i pomóc.

#51 Guest_Jarosław

Guest_Jarosław
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 23:14

Z doświadczenia mogę polecić GP kancelarię znajdującą się przy ul. Starowiślnej. Korzystałem wielokrotnie z ich pomocy i mogę powiedzieć, że mają duże doświadczenie o czym świadczy ich skuteczność. Z takich minusów to mogę powiedzieć, że jest ciężko z parkingiem pod kancelarią i czas realizacji troszkę się przeciąga, bo widać, że są zarobieni... Polecam się do nich zgłaszać zwłaszcza w przypadku ciężkich spraw. 
Pozdrawiam.

#52 Guest_dawid

Guest_dawid
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 10:53

Jest dobra kancelaria w Krakowie na ulicy Moniuszki, mam na myśli firmę pana Pocieja. Taka obsługa prawna bardzo mi się przydała jak toczyłem batalię o zadośćuczynienie za wypadek na drodze. Zostałem potrącony na przejściu, na dodatek przez nietrzeźwego kierowcę. Na początku miałem dostać pieniądze wręcz symboliczne i gdyby nie reakcja prawnika i wejście na drogę negocjacji z ubezpieczycielem to pewnie by mi wypłacono dobre kilkadziesiąt procent mniej tego o finalnie dostałem.

#53 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 06:47

Poszukuję dobrego adwokata lub radcy prawnego w zakresie spadków i darowizn w Krakowie. Informację proszę przesyłać na maila: wilczek.izabela@wp.pl.
Za pomoc serdecznie dziękuję.

Polecam kancelarię Legaleo z Gliwic. Pomogli mi załatwić spadek, do którego miałam prawo wynikające z dziedziczenia, ale jak to zawsze bywa w takich sprawach - rodzina uwazała inaczej. Polecam szczególnie Pana adwokata Bartłomieja!

#54 Guest_marlonn

Guest_marlonn
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 15:16

Przychodzi mi głowy takie nazwisko jak Pociej. Wiem że on skutecznie poprowadził sprawę o odszkodowanie mojego kumpla. Z miesiącu temu z tym kolegą rozmawiałem to towarzystwo ubezpieczeniowe chciało go po prostu w biały dzień i w białych rękawiczkach ograbić. Gdyby nie prawnik i jego interwencja to pewnie tak by się właśnie stało, że kumpel za wypadek którego był ofiarą dostałby jakieś grosze.

#55 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:54

Ja bym pytała w Kancelarii Justyny Migas. Specjalizuje się w różnych sprawach, to może i w tej, a jest świetna.

#56 Guest_rollll

Guest_rollll
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 10:50

Mi realnie pomógł Władysław Pociej. Kancelarię prowadzi w Krakowie na ul. Moniuszku (tel - 601 45 37 00). U mnie to była klasyczna sprawa o odszkodowanie, które towarzystwo chciało wypłacić właściwie symboliczne. Niestety tak to w dzisiejszych czasach wygląda że jak się prawnikiem nie postraszy to tak właśnie ubezpieczyciele robią. Dlatego warto wynająć takiego człowieka bo wtedy rzeczywiście można wynegocjować godne warunki.

#57 MasterQueen

MasterQueen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:22

Mogę z czystym sumieniem polecić adwokata Bartłomieja Łukomskiego. 

Byłam u niego ze sprawą rozwodową. O ile na początku nie miałam bladego pojęcia co mnie czego, Pan mecenas sprawił, że wszystko okazało się proste a ja wyszłam z kancelarii w jakimś takim poczuciu, że wszystko się uda. Mecenas robi piorunujące wrażenie swoją wiedzą i przede wszystkim znajomością spraw i doświadczeniem. Szczerze polecam!

Więcej info udzielę na priv: adrianne245@gmail.com

124455699

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca - Paulo Coehlo

Senior Key Manager w: AccelorMittal

email: adrianne245@gmail.com

#58 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 21:48

absolutnie nie polecam pani Poznańskiej. po 1 to mecenas a nie adwokat, po 2 kompletnie nie panuje nad sprawą, myli fakty i nieprzygotowana merytorycznie kompletnie, pomimo mozliwości dojścia np na drodze ugody nie znalazła czasu mimo nacisków by zaprponować porozumienie się przed sprawą bo obu stronom zalezało. najgorsze że na wszystko miała czas a odpowiedzi pisała na kolanie o 23:00 i gnała na pocztę główną wysyłac w terminie odpowiedzi. żenada 

#59 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 11:49

Jestem świeżo po zakończonej sprawie, którą prowadził mecenas Mateusz Mosor i polecam go z całego serca. Sprawa nie była przyjemna ale szczęśliwie zakończyła się z korzyścią dla mnie i to zasługa Pana Mecenasa, bardzo kompetentny i opanowany człowiek.

#60 funai6

funai6

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 16:31

Dobrze wiedzieć. Powiedz jeszcze jak wyglądają zarobki tego Pana.

Dobro i zło nie są niewzruszone i ustalone, a zawsze zamieniają się miejscami i rolami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych