Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego adwokata lub radcę prawnego w Krakowie

82 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 20:25

hmm nikt z was nie napisał jaki konkretnie ma problem ze spadkiem czy darowizną. Chyba, że chodzi o kompleksową obsługę prawną a nie poradę? W każdym razie polecam Panią Annę Weber z Krakowa - http://weber-kancelaria.pl/ jest radcą prawnym i specjalizuje się właśnie między innymi w prawie spadkowym :) 

#22 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 06 maj 2015 - 07:04

Jeśli tylko będą mieli czas, to zdecydowanie warto - http://boleklegal.pl/ Sprawdzona kancelaria. Generalnie radzę się głównie opierać na doświadczeniach innych, bo w tej branży również można trafić na ludzi, którzy nie powinni kiedykolwiek wykonywać takiej pracy.

#23 Guest_julita

Guest_julita
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 13:55

ze swojej strony mogę polecić adwokata Bałagę, który działa na obszarze całego kraju, jest to adwokat z dużą renomą jak wiadomo, więc opłaca się z nim skontaktować, ja przy bardzo trudnej sprawie go miałam

#24 Guest_narrioww

Guest_narrioww
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 15:20

Co do odszkodowań, to ubezpieczalnie zawsze robią problemy. Tutaj masz doświadczoną w bojach kancelarię z Krakowa, która na pewno Ci pomoże: krpgg.pl

#25 Guest_Kancelaria Wasilewska

Guest_Kancelaria Wasilewska
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 12:23

Dzień Dobry, Posiadamy wieloletnie doświadczenie w takich i innych sprawach cywilnych, gospodarczych, podatkowych, administracyjnych. Prowadzimy również obsługę podmiotów gospodarczych.

W razie konieczności skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej prosimy o kontakt:

www.kancelaria-wasilewska.com

biuro@kancelaria-wasilewska.com

tel. 12 294 12 09

#26 Guest_jeremm

Guest_jeremm
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 15:01

z Krakowa znam jednego dobrego adwokata Pana Sieniawskiego z SJS;) Z polecenia od kolegi z pracy, któremu rozwód prowadził. Adwokat wszechstronny z podejściem do człowieka

#27 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 08:42

Godna polecenia jest kancelaria Pierlex. Od pewnego czasu, gdy potrzebuję porady prawnej wiem, że w tej kancelarii zawsze uzyskam pomoc. Jescze nigdy się nie zawiodłem i zawsze mogłem liczyć na kontakt telefoniczny z prawnikiem, który zajmował się moją sprawą. Ceny za porady, w porównaniu z innymi kancelariami, są naprawdę niskie. Wszelkie kwestie dotyczące moich problemów zostawały zawsze mi dokładnie wyjaśniane i nigdy nie miałem wątpliwości odnośnie konsekwencji, które mogę ponieść. Rzetelna i skuteczna pomoc w połączeniu z uczciwością oraz rzetelnością. Polecam.

#28 Guest_marek.b.

Guest_marek.b.
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 09:23

Ja byłem w Pierlexie. Kancelarię polecił mi znajomy, który zwrócił się tam również odnośnie swojej sprawy spadkowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Uważam, że warto umówić się na spotkanie. Pomoc i rozwiązanie sprawy gwarantowane. Polecam.

#29 Guest_szad

Guest_szad
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 08:16

Ja korzystałam z porad w Kancelarii Radcy Prawnego Joanny Tylus, byłam nawet bardziej niż zadowolona. Pomogli mi także w sprawie pobocznej za co jestem im bardzo wdzięczna. 

#30 Guest_KrystianNetowy

Guest_KrystianNetowy
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 18:22

Ja już kilka razy korzystałem z pomocy tego Pana www.siciarz.pl były to dwie sprawy i w obu przypadkach udało się rozwiązać problem po mojej myśli, więc jak ktoś szuka fachowej pomocy to śmiało.

#31 marios1234

marios1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 luty 2016 - 20:57

Ja kiedyś trafiłem na kancelarię Consensus: http://kancelaria-co...-prawny-gdansk/,która bardzo pomogła mi nie będąc w Krakowie. W prostych sprawach to pismo z podpisem wystarczyło i klient wierzytelność spłacił w ciągu 48h

#32 J.Bartosiuk

J.Bartosiuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 16:10

Polecam http://www.klita.com.pl/prowadzi ja mila Pani Krystyna swietnie tlumaczy i doradza. Polecam

#33 Guest_Polfi

Guest_Polfi
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:28

Ja mogę polecić chyba wspomnianą na tym forum Kancelarię Joanny Tylus. Bardzo ludzkie podejście do sprawy, co jest rzadkością. No i duża skuteczność.

#34 Guest_Michasia1254

Guest_Michasia1254
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 14:41

Polecam usługi takiej osoby, która naprawdę wie, czemu jest w tym zawodzie. Jest to Krystyna Klita. Naprawdę polecam.

#35 Guest_Arti

Guest_Arti
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 21:46

ja mam sprawdzoną prawniczkę Justynę Migas www.migas-adwokat.pl! Wiem że zajmuje się sprawami i małych i dużych firm, przygotowuje wszelką dokumentację i pośredniczy w sporach z pracownikami. Jest sprawdzona także polecam.

#36 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 23:32

Moim zdaniem na dobrym poziomie porady w sprawach spadkowych można uzyskać w Kancelarii BHS. Zajmują się tam prawem spadkowy. Nie tylko udzielają porad i sporządzają opinie prawne, ale również reprezentują swoich klientów przed sądem.

#37 Guest_Alexx

Guest_Alexx
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 14:49

mecenas Dariusz Staniszewski

#38 Guest_Janusz G.

Guest_Janusz G.
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 19:19

migas-adwokat.pl POLECAM!

#39 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 17:47

Poszukuję dobrego adwokata lub radcy prawnego w zakresie spadków i darowizn w Krakowie. Informację proszę przesyłać na maila: wilczek.izabela@wp.pl.
Za pomoc serdecznie dziękuję.

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić adwokat Justynę Migas. Namiary to kancelaria@migas-adwokat.pl, 608099011

#40 Guest_Alexx

Guest_Alexx
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:26

Zdecydowanie mec. Dariusz Staniszewski

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych