Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego adwokata lub radcę prawnego w Krakowie

64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-wilczek

Guest_-praw-wilczek
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 04:04

Poszukuję dobrego adwokata lub radcy prawnego w zakresie spadków i darowizn w Krakowie. Informację proszę przesyłać na maila: wilczek.izabela@wp.pl.
Za pomoc serdecznie dziękuję.

#2 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 14:28

witam! można by polecić adwokata Krzysztofa Roś. Solidny, poważnie traktuje swoje obowiązki i jest niedrogi. http://www.krzysztofros.pl
pozdrawiam serdecznie.

#3 Guest_skutecznyadwokat

Guest_skutecznyadwokat
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 16:41

Proszę - znalazłam narzędzie do ocen pracy prawników, tak trafiłam na tą Panią, nie zawiodłam się więc mogę polecić.
http://www.skuteczny...k,2,krakow.html

#4 Guest_mystique80

Guest_mystique80
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 12:11

Mariusz Boruch - b. dobry radca prawny, mam namiary od znajomych, którzy też korzystali, polecam

#5 Guest_spadek

Guest_spadek
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 16:47

Proszę - znalazłam narzędzie do ocen pracy prawników, tak trafiłam na tą Panią, nie zawiodłam się więc mogę polecić.

potwierdzam!!!

#6 Guest_gfd

Guest_gfd
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 17:18

#7 Guest_spadki i podatki

Guest_spadki i podatki
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 23:46

http://www.kancelari...asek.pl/kontakt

#8 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 11:46

Radca prawny Anna Jasielska z kancelarii p. Mariusza Borucha. Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Kontakt do niej: ajasielska@mariuszboruch.pl
Powodzenia.

#9 Guest_MikOłaj

Guest_MikOłaj
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 16:33

dobrych prawników mają w Availo. porada juz od 50 zł. www.availo.pl

#10 Guest_sebix

Guest_sebix
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 13:37

Jak mam jakieś prawne rozterki to konsultuję je z Bartłomiejem Łukomskim (kancelarialp.org). To mój prawnik już od dłuższego czasu, współpracujemy regularnie. Taki człowiek pod bokiem to skarb dla przedsiębiorcy.

#11 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 09:33

Ja zastanawiałem się nad kancelarią Stępniawska-Janowska Sieniawski w Krakowie.

Myślicie, że będa sie nadawac jako radyc prawni? Ktoś zatrudniachich w takim charakterze w swojej firmie?

#12 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 14:01

Po porady związane z prowadzeniem firmy, a ostatnio najczęściej chodzi o podatki to chodzę do adwokat Joanny Poznańskiej. Ona ma kancelarię na Karmelickiej 60/6. Dobry prawnik, jest na bieżąco jeśli chodzi o najnowsze przepisy, bardzo dobrze zorientowana w prawie handlowym.

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 23:31

Osobiscie polecam Kancelaria Ślaski & Wspólnicy www.krpss.pl

Naprawde kancelaria godna polecenia

#14 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 09:32

Witam

Polecam siebie

Moj tel: 664914963 Joanna Duszejko, możemy sie spotkać na ul. Rakowickiej 15 - jeżeli temat aktualny. Wcześniej prosiłabym o telefon lub e-mali: duszejko.kancelaria@onet.pl

Pozdrowienia

Poszukuję dobrego adwokata lub radcy prawnego w zakresie spadków i darowizn w Krakowie. Informację proszę przesyłać na maila: wilczek.izabela@wp.pl.
Za pomoc serdecznie dziękuję.

#15 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 09:37

Witam

Polecam siebie

Moj tel: 664914963 Joanna Duszejko, możemy sie spotkać na ul. Rakowickiej 15 - jeżeli temat aktualny. Wcześniej prosiłabym o telefon lub e-mali: duszejko.kancelaria@onet.pl

Pozdrowienia

Oczywiście miałam na myśli w lok. przy ul Rakowickiej 15 - tam przyjmuję klientów

#16 Guest_fenterd

Guest_fenterd
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 14:45

W mojej firmie wszystkie umowy np. o pracę, regulaminy, czy inne wzory dokumentów opracowała pani radczyni prawna Karolina Stanek z kancelarii w Krakowie, przy ul. Chodkiewicza (kancelariawkrakowie.pl). Bardzo sprawny, szybki kontakt, dobra cena. Polecam.

#17 Kancelaria Effect

Kancelaria Effect

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 22:28

A my polecamy naszą kancelarię prawną - Kancelaria prawna Kraków. Świadczy ona zarówno usługi prawne dla osób prywatnych, jak i pełną obsługę prawną firm.

#18 Guest_virec33

Guest_virec33
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:48

Moje sprawy pozytywnie się potoczyły dzięki pomocy prawników z Res Publica (respublica.com.pl). Także jakbym miał kogoś doradzać to ich. Odzyskałem dzięki ich pracy kilkadziesiąt tyś złotych od dłużnika, więc jest za co dziękować.

#19 Guest_hollytower

Guest_hollytower
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 11:57

Hej, słuchajcie, mi kolega polecił Sieniawskiego, ale miał go do rozwodu, jak on się czuje  w temacie spadków i darowizn? Wie ktoś? Miał go ktoś na tego typu sprawie?

#20 Guest_julioo

Guest_julioo
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 13:30

Ja z tej kancelarii w której urzęduje sieniawski brałam panią adwokat do sprawy rozwodowej, super babkaJ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych