Skocz do zawartości

Szukam adwokata specjalisty w Krakowie.

88 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_sashaa

Guest_sashaa
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 09:18

ja tylko raz w sprawie spadkowej się radzilam adwokata i był to pan Bałaga człowiek bardzo kompetentny. Jezdzi po calej Polsce także polecam jakby ktos szukal dobrego adwokata.

#42 Guest_gomet

Guest_gomet
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 13:28

Witam, jeśli chodzi o Kraków to pół roku temu szukałem dla siebie adwokata,który pomoże mi rozwiążać pewną sprawę podziału majątku, nie chcę się już rozwodzić na ten temat, w każdym razie pani Stępniewska Janowska podjęła ze mną współpracę i byłem bardzo zadowolony, pani znana, kancelaria sjs, poradziła sobie naprawdę dobrze z moją sprawą. 

#43 Guest_MOLY

Guest_MOLY
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 20:34

ZAPYTAJCIE BYŁYCH PRACOWNIC NZOZ OLKUSZ TO WAM POWIEDZĄ JAKIM ADWOKATEM JEST ROŚ KRZYSZTOF,JAK SIĘ DO NICH ODNOSI, ZWODZI, KŁAMIE,NIE INFORMUJE O SPRAWACH DZIĘKI NIEMU PRZEGRAŁY SPRAWĘ O ODSZKODOWANIE ZA ZWOLNIENIE Z PRACY OK.50 OSÓB JEST DUZA OBAWA O JESZCZE JEDNĄ SPRAWE KTÓRĄ PROWADZI

#44 Guest_MOLY

Guest_MOLY
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 15:19

ADWOKAT JAK LEKARZ JEDNEMU ZASZKODZI INNEMU POMOŻE NIE SUGERUJCIE SIĘ MOJĄ WYPOWIEDZIĄ NA TEMAT ROSIA MOŻE JEST LEPRZY W INNEJ DZIEDZINIE PRAWIE SPADKOWYM,CYWILNYM,KARNYM A W KODEKSIE PRACY MA MOCNIEJSZYCH PRZECIWNIKÓW

#45 Julianeczka

Julianeczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 maj 2015 - 14:02

moge polecic  - co prawda nie bezposrednio w KRKowie, ale kancelarie pomocy prawnej, ktora swiadczy takze e-porady, ponizej link do strony z szybkim opisem jak to dziala w praktyce

http://kancelariapom...nej.pl/e-porady. Jezeli ktos nie ma za bardzo czasu na bieganie po miescie to to jest fajna alternatywa. No i i oczywiscie nie ma znaczenia gdzie się mieszka smile.png W mojej opinii panowie są naprawdę rzetelni i podchodzą do każdej sprawy na poważnie. 

#46 Guest_martynka89

Guest_martynka89
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 14:22

no, Wojciech sieniawski z sjs jest super, miły uczynny i zna się na rzeczy (u mnie sprawa spadkowa)

#47 Guest_oskar

Guest_oskar
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 14:51

pomagałam ostatnio siostrze, bo mąż ją zostawił, zdradził, chciał rozwodu bez orzekania o jego winie, więc musiałam pomóc i szukałyśmy adwokata (z polecenia wzięłyśmy od znajomej adwokata Bałagę) okazał się bardzo dobry, sprawa zakończyła się na korzyść siostry (udowodniła zdradę)

#48 Guest_janinka

Guest_janinka
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 11:46

Siostra mi poleciła panią Stępniewską Janowską i potwierdzam, ze to kompetentna kobietaJ

#49 Guest_sylwester

Guest_sylwester
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2015 - 09:37

ogólnie kancelaria sjs jest bardzo w porzadku, wielu moich znajomych z Krakowa z nich korzysta

#50 Leszkoo

Leszkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 lipiec 2015 - 09:19

Ja polecam Wam Pana Olechnowicza - jeśli zależy Wam na wygranej w cuglach :) http://wasiprawnicy.pl/

#51 Guest_slavka

Guest_slavka
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 11:48

no wiem, sjs sa znani, siostra ich miala przy rozwodzie, ale czy polecacie ich także do spraw spadkowych??

#52 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 20:37

Mogę z czystym sumieniem polecić panią adwokat Agnieszkę Piasecką - Klimczyk (www.apkkancelaria.pl)! Świetny fachowiec, dobry adwokat!

#53 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 13:17

Ja akurat korzystałem z ich usług w tym temacie. Sytuacja była o tyle trudna że chodziło o spadek który był za granicą. Ogólnie jak wertowałem różnego rodzaju fora to zauważyłem że przy tego typu sprawie ludzie często się gubią. Nie widzą co i jak no i do kogo najpierw z tym pójść. Ja już wiem że zawsze najpierw idzie się do prawnika (a nie przykładowo do konsula) który wszystko wyjaśni i doradzi konkretnie gdzie potem udać się dalej. W SJS naprawdę bardzo dobrze się mną pod tym względem zajęli.

#54 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 22:52

Witam serdecznie.

A czy mógłby ktoś napisać mniej więcej jaki jest koszt usług kancelarii SJS?

Chodzi o prowadzenie sprawy spadkowej.

Bardzo proszę.

Pozdrawiam

#55 Guest_ANTEK

Guest_ANTEK
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 10:44

Mogę polecić kancelarię Pierlex, która znajduję się w pobliżu sądów. Uważam, że warto się skontaktować i umówić na spotkanie. POLECAM

#56 PiotrMakuls

PiotrMakuls

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 19:49

Witam serdecznie, polecam Ci prawos.pl z którego zawsze korzystam, bo tam są dokładnie podane kancelarie wyspecjalizowane w prawie spadkowym i można poznać opinie o nich. Dobrej nocy życzę.

#57 Guest_martinka

Guest_martinka
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 09:59

Ja skorzystałabym z pomocy/porady prawnej w KANCELARII PIERLEX w Krakowie. Byłam tam już dwa razy i nigdy mnie nie zawiedli. Osobiście polecam!!!

#58 Guest_Słaaaawek

Guest_Słaaaawek
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 19:11

Ja polecam, mecenas Maje Stasiów-Wilk u której byliśmy ostatnio. Byliśmy dwa razy z żoną na spotkaniu, dosyłaliśmy jej meilowo dokumenty. W miedzy czasie pani mecenas sama do nas zadzwoniła z pytaniami. Na drugim spotkaniu juz wszystko wiedzieliśmy.. ale i tak jeszcze dzwoniła do Nas dopowiedzieć pare rzeczy dla naszego spokoju. Naprawdę super kontakt dlatego pisze bo uważam ze warto polecić bo procz tego ze jest fachowcem, konkretnie wszystko nam wytłumaczyła tyle czasu ile trzeba było bez pośpiechu- to do tego jest miła i kontaktowa co ostatnio u prawników jest rzadkością ! Pozatym widać ze ma duze doświadczenie i wie jak to w sądzie wszystko idzie i kiedy i co.

Podaję dla zainteresowanych stronę www.kancelariasw.pl 

#59 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 22:41

Jeśli chodzi o spadki, to można skorzystać z usług tej kancelarii. Specjalizują się między innymi w sprawach spadkowych, ale również zajmują się innymi dziedzinami prawa. Myślę, że warto skorzystać z ich pomocy.

#60 Guest_Henrykkkk

Guest_Henrykkkk
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 14:47

Miałem sprawę o zachowek, pomocy udzieliła mi mec. Paulina Gugała. Poprowadziła też sprawę sądową. Dla mnie i dla brata wywalczyła całkiem niezłe pieniądze. Bez jej pomocy dostalibyśmy o wiele mniej. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych