Skocz do zawartości

Szukam adwokata specjalisty w Krakowie.

88 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_R.

Guest_R.
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 12:08

Spróbuj tutaj znaleźć coś dla siebie:
http://www.mmkrakow....ategory=magazyn

#22 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 00:05

Spadki, rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem. Polecam w tych sprawach adwokat Angelikę Mazur - Kubowicz. Sprawnie i kompetentnie. siedziba tuż przy sądzie ul. Przy Rondzie 53. Tel. 503 902 865

#23 Guest_Stormynight

Guest_Stormynight
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:16

Też słyszałam dużo dobrych rzeczy o Władysławie Pocieju. Z pewnością zajmuje się sprawami spadkowymi. Sądzę, że warto się z nim skontaktować.

#24 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 00:21

Polecam adwokata Dariusz Sięka. Wszytskie dane na stronie www.dariuszsieka.pl

#25 Guest_adwokat

Guest_adwokat
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 13:37

Witam,

Bardzo polecam Pana Adwokata Krzysztofa Roś. Profesjonalne podejście do klienta, miła i przyjemna atmosfera w kancelarii. Zawsze stara się wszystko bardzo dokładnie wyjaśnić i przedstawić wszystkie możliwości rozwiązania sprawy. Można też się dogadać co do wynagrodzenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Roś ul. Królewska 52/5 30-045 Kraków
FILIA: ul. Króla Kazimierza Wielkiego 60/302 32-300 Olkusz
TELEFON: 602 - 659 - 383 lub 500 - 678 - 640
E-MAIL: adwokat@krzysztofros.pl
www.krzysztofros.pl

#26 Guest_Leon

Guest_Leon
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 13:02

Bardzo polecam adw. Mateusza Pieczkę z Krakowa, wiem że ma też filię w Oświęcimiu. Osoba bardzo rzetelna i dokładna, stawki też bardzo przyzwoite na każdą kieszeń. Prowadził moją sprawę spadkową i wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Pan Mecenas z dużym zaangażowaniem podchodzi do prowadzonych spraw. Szczerze polecam.

#27 Guest_Kamillo

Guest_Kamillo
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 01:38

Pomocne forum. Odezwałem się po przeczytaniu opinii do kancelarii pana M. Borucha, bo widzę, że dużo osób go poleca. Na początek chce skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, żeby sprawdzić osobiście kancelarię. Jednak jestem dobrej myśli. Mają dobre referencje.

#28 Guest_Gabster

Guest_Gabster
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 11:18

Pan Mariusz Boruch ma pozytywne opinie na : http://premium.prawn...usz-boruch.html
Warto poczytać!

#29 Guest_Najhel

Guest_Najhel
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 12:41

Moją sprawą zajmował się Pan mecenas Michał Włodarczyk, bardzo konkretny człowiek!
Polecam go z czystym sumieniem: jego profil można znaleźć an tym serwisie: http://premium.prawn...wlodarczyk.html

#30 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 12:52

Interesuje mnie kwestia toczenia się sprawy spadkowej, ale nie w Polsce, ale w Niemczech. Potrzebuje dobrego adwokata, który zna się na prawie niemieckim i potrafi biegle władać tym językiem. W Krakowie znalazłem tylko jednego adwokata, pan Grzegorz Lemek. Czy ktoś może wie coś więcej?

#31 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 09:10

Ja korzystałem z usług biura odzyskaj wierzytelności, ale nie chodziło o Niemcy, ale o Austrię. Miałem przeprawę ze znanym bankiem i jego upadłością. Podejrzewam, że gdyby nie pan Grzegorz nie odzyskałbym swoich pieniędzy. Także z czystym sumieniem mogę Ci polecić jego usługi.

#32 Guest_Annaaa

Guest_Annaaa
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 18:48

Ja szczerze polecam adwokata Mateusza Pieczkę z Krakowa, prowadził moją sprawę spadkową i wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Bardzo fajny facet i świetny specjalista.

#33 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 12:53

Polecam kancelarialuty.pl na ul. Grodzkiej. Miałem problem z zachowkiem, pomogli za rozsądne pieniądze.

#34 Guest_Andrzej T.

Guest_Andrzej T.
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 23:09

Ja ostatnio korzystalem z uslug Radcy Prawnego Agnieszki Rusek (www.kancelaria-rusek.pl), ktora dostalem z polecenia kolegi i rowniez moge zdecydowanie polecic dalej. Rzetelna, konkretna i do tego nie drogo. 

#35 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 01:09

Bardzo polecam adw. Mateusza Pieczkę z Krakowa, wiem że ma też filię w Oświęcimiu. Osoba bardzo rzetelna i dokładna, stawki też bardzo przyzwoite na każdą kieszeń. Prowadził moją sprawę spadkową i wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Pan Mecenas z dużym zaangażowaniem podchodzi do prowadzonych spraw. Szczerze polecam.

Omijajcie łukiem adwokata Pieczkę, może za 20 lat jak nabierze doświadczenia, ale wątpie - to miernota dająca przykład jaich dzisiaj mamy adwokatów, z jednej strony dobrze iż dostęp do wykonywania tego zawodu jest łatwiejszy i jest konkurencja ale to spowodowało iż jakość usług spada i można się naciąć na słabego adwokata co to w gabinecie opowiada i obiecuje ale na sprawie w sądzie nie wie jak się zachować, czerwieni się, ma problemy z dykcją przez stres itp. Pan Pieczka jest tego przykładem - miałem okazję z nim współpracować i radzę omijać łukiem.współpracowałem chwilę i odradzam

Ja ostatnio korzystalem z uslug Radcy Prawnego Agnieszki Rusek (www.kancelaria-rusek.pl), ktora dostalem z polecenia kolegi i rowniez moge zdecydowanie polecic dalej. Rzetelna, konkretna i do tego nie drogo. 

#36 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 14:54

Kancelaria mecenasa Sienawskiego. Niestety nie wiiem, który z adwokatów z zespołu zajmuje się tą gałęzią prawa.

#37 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 15:55

Sumiennych prawników mają w kancelarii Res Publica ( respublica.com.pl ). Zwłaszcza w kwestiach typowo gospodarczych, podatkowych to warto się z nimi umówić. Mają jasny cennik, nie zaskakują klienta na samym końcu dziwnie wysoką fakturą ;P

#38 Guest_virec33

Guest_virec33
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 14:23

Ja regularnie korzystam z porad pani radcy prawnej Karoliny Stanek z kancelarii Stanek&Kołodziej . Mam firmę, więc bez zasięgnięcia opinii prawnika co do umów, nowych przepisów, ustaw, rozporządzeń, byłoby ciężko prowadzić jakiekolwiek interesy..

#39 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 21:12

A może A. Sierbiński i Wspólnicy - http://kancelaria-st...awo-dla-biznesu , mają bardzo szeroki wahlarz usług prawnych, oraz dyżury telefoniczne 24/7 w sprawach pilnych, wymagających nagłych konsultacji, myślę, że to może się przydać bo życie pisze różne scenariusze (osobiście oczywiście nikomu tego nie życzę...)

#40 Guest_wladyssslawa

Guest_wladyssslawa
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 22:46

Jestem umówiona do adwokat Stępniewskiej Janowskiej na za dwa tygodnie z polecenia. Są tu o niej jakieś opinie? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych