Skocz do zawartości

Szukam ambitnego prawnika do WYGRANIA sprawy o mobbing.

99 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:38

Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie to skontaktuj się z tą kancelarią: piotrbanczyk.pl :-)

#62 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 23:01

Szukam dobrego adwokata od mobbingu z Trójmiasta

#63 Oliwier

Oliwier

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 23:16

Sprawami naprawdę skomplikowanymi zajmują się prawnicy oraz adwokaci, którzy pracują w kancelarii prawnej LexNord. Moja sprawa była bardzo zawiła oraz trudna i tylko tam znalazłem pomoc. Także - istnieją jeszcze ambitni i dobrzy specjaliści, wystarczy poszukać, choć czasami zajmie to sporo czasu. Informacje o tym, jakimi sprawami zajmują się osoby pracujące w kancelarii można znaleźć na ich stronie internetowej - http://www.lexnord.com/Z tego co wiem specjaliści pracujący w tejże kancelarii zajmują się różnorakimi sprawami, m.in. prawem bankowym, prawem cywilnym, prawem gospodarczym i innymi.

#64 Guest_adam_gie

Guest_adam_gie
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 20:46

w sprawach prawa pracy znam kancelarię JST z Warszawy, kilka razy słyszałem o Tomaszu Tomaszczyku stamtąd, myślę, że mógłby Ci pomóc lub przynajmniej doradzić co robić

#65 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 21:31

ja ostatnio słyszałem o kancelarii JST z Warszawy chyba też zajmują się prawem pracy chyba na Alejach Jerozolimskich się mieszczą

#66 Guest_Olwikaaa

Guest_Olwikaaa
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 22:16

Ja korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyka i gorąco polecam. Doświadczony i zaangażowany, bardzo pomocny, warto mieć go po swojej stronie.

#67 wiori

wiori

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 19 marzec 2018 - 23:09

Sprawy o mobbing często są niezwykle zawiłe i trwają. Było kiedyś głośno o tym jak sądzili, jakiegoś gościa i nie mogli mu nic udowodnić. Jednak z mądrym prawnikiem u boku, myślę, że jest to możliwe  Ja słyszałam o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Dobry adwokat to podstawa, aby reprezentował Twoje imię w sądzie, szczególnie przeciwko pracodawcy, który na starcie ma mocniejszą pozycję niż Ty. Warto się nad tym dobrze zastanowić przed wejściem na salę rozpraw. Jakby nie było, to trzymam kciuki! Mam nadzieję, że kiedyś w końcu więcej do powiedzenia będą mieć pracownicy. 

#68 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 20:55

Ja również mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Doświadczony, skuteczny i zaangażowany, w dziedzinie prawa pracy jest znakomity- nie do zagięcia i myślę, że na taką sprawę okaże się najlepszym wyborem. 

#69 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 05:51

Z uwagi na zamknięcie platformy blogów na Onecie zmienił się również link do mojego bloga (obecnie: uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl)

Pozdrawiam

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#70 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 09:56

Jeżeli szukasz prawnika, to ja mogę polecić Państwo Wojas z kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach. Naprawdę mają super podejście do klienta. Byłem już u nich z kilkoma sprawami i do każdej podchodzą indywidualnie z profesjonalizmem. Zajmują się też sprawami o mobbing, także na pewno sprawdzą się w tym świetnie i wygrają sprawę.

#71 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 19:07

polecam skontaktować się z piotrbanczyk.pl naprawdę warto

#72 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 11:24

Mój pracodawca nie płacił za mnie przez wiele lat składek, a dowiedziałam się o tym absolutnym przypadkiem. Poszłam z tematem do sądu pracy z reprezentacją adwokata,  https://grzybkowskiguzek.pl i udało mi się odzyskać wszystkie zaległe środki. Niech to stanowi najlepsze polecenie.

#73 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 00:24

jak najbardziej JST i adwokat Tomasz Tomaszczyk, ma wiele dobrych opinii, a do tego sam go osobiście poznałem przy okazji jednej ze spraw prowadzonych dla mojego znajomego; bardzo kompetentny

#74 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:14

Z taką ofertą to raczej nie jest trudno znaleźć adwokata. Ale rzeczywiście dobrze by był ambitny, by chciał żeby pracodawca został posądzony o mobbing. To akurat tak delikatne sprawy, wchodzące nam na psychikę, że aż posądzający o mobbing chce jedynie sprawiedliwości. I ja się temu nie dziwię. Również mogę w tym doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak.

#75 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 00:59

ja natomiast miałem styczność z adwokatem Tomaszczykiem z JST i bardzo go polecam

pomógł mi, doradził konkretne kroki, które mogłem podjąć w kwestii mobbingu i jestem zadowolony z rezultatu - przełożony został zwolniony, a ja dostałem odszkodowanie i mogę spokojnie pracować

#76 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 23:31

ja natomiast miałem styczność z adwokatem Tomaszczykiem z JST i bardzo go polecam

pomógł mi, doradził konkretne kroki, które mogłem podjąć w kwestii mobbingu i jestem zadowolony z rezultatu - przełożony został zwolniony, a ja dostałem odszkodowanie i mogę spokojnie pracować

Również polecam. adwokat Tomaszczyk jest dobrym prawnikiem

#77 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 23:22

JST moim zdaniem jest najlepsza, w sprawach prawa pracy i mobbingu warto zwrócić się do Tomasza Tomaszczyka

#78 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:53

Na stronie http://kancelariapawlowska.pl/masz namiar do kancelarii gdzie ja chodzę. Polecam. Szeroki zakres usług, dobry kontakt, nie ma problemu żeby się do nich dodzwonić. Doprowadzają sprawy do końca, nie zostawiają klienta gdzieś w jednej trzeciej drogi ;)

#79 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 15:22

Sprawy o mobbing są zazwyczaj bardzo ciężkie i skomplikowane, ale oczywiście nie warto się zniechęcać i rezygnować z walki o swoje. Ja mogę polecić bardzo dobrego adwokata w dziedzinie prawa pracy, Pana Tomasza Tomaszczyk, który z chęcią podejmie się takiej sprawy i wspomoże swoim doświadczeniem i zaangażowaniem. 

#80 Guest_baron

Guest_baron
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:41

racja, myślę, ze Tomaszczyk będzie dobrym wyborem, wiele wygranych ma na swoim koncie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych