Skocz do zawartości

Szukam ambitnego prawnika do WYGRANIA sprawy o mobbing.

100 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Troy_blue

Guest_Troy_blue
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 00:02

Szkoda że nie jesteś z Warszawy to poleciłabym Ci Tomasza Tomaszczyka z JST. Bardzo dobry prawnik. Lubi trudne sprawy i nie odpuszcza, więc dużo może pomóc

#42 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 22:04

Szkoda że nie jesteś z Warszawy to poleciłabym Ci Tomasza Tomaszczyka z JST. Bardzo dobry prawnik. Lubi trudne sprawy i nie odpuszcza, więc dużo może pomóc

Dokładnie, w Warszawie jest ich znacznie więcej. Ja ze swojej strony polecam mec. Dariusza Staniszewskiego

#43 hanaa

hanaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 12:15

Jeżeli chodzi o małopolske i Kraków to mecenas Mateusz Mosor zajmuje sie takimi sprawami, wygrał sprawe mojej koleżanki, która zdawało sie jest z góry przegrana także wiem że jest dobry

#44 Dobryduszek

Dobryduszek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 18 luty 2017 - 10:44

Poczytajcie sobie o mobbingu tutaj na blogu adwokata, to może Wam coś rozjaśni Mobbing adwokat

#45 Guest_Jarosław3

Guest_Jarosław3
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 14:10

Miałem kiedyś sytuację, że byłem gnębiony w pracy psychicznie. Ogólnie to straszny rollercoaster. Jednego dnia byłem stawiany jako wzór dla wszystkich a innego dnia obrywałem nawet za błędy szefa. Wytrzymałem pół roku ogólnie i postanowiłem się zemścić. Moją przewagą było to, że byłem zatrudniony na 1/8 etatu a reszta pod stołem... Poszedłem do szefa i powiedziałem, że albo wypłaci 10 tysięcy albo będzie sprawa w sądzie ponieważ dysponuje dowodami, że spędzałem całymi dniami po 8h w pracy a nie godzinę jak było na papierze. Szef oczywiście wypłacił mi 10 000 pln, ale postanowiłem mu dogryźć i wytoczyłem sprawę o mobbing i zaległości płatnicze. Całą sprawę prowadziła mi adwokat Karolina Liszka z GP kancelarii działającej na terenie Krakowa. Sprawa zakończyła się po mojej myśli, ponieważ sąd nakazał wypłatę 15 000 pln i w sumie na całej sprawie z mobbingiem zyskałem 25 000 zł wink.png Wszystko doradziła mi Pani Karolina Liszka i to dzięki niej tyle zyskałem (oczywiście odliczając wynagrodzenie dla prawnika). W ciężkich sytuacjach polecam się do nich zgłosić i prosić o pomoc. 

#46 jan1234

jan1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 06:31

Na pełną skuteczność, fachowość i profesjonalizm możesz liczyć u tych ludzi: http://ozieblowski.pl.

#47 Guest_taszka

Guest_taszka
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:40

Tydzien temu w koncu zakonczylam sprawe z moim bylym szefem, jestem Ukrainka ale mialam normalna umowe i pracowalam legalnie a on przestal mi placic cala pensje tylko dawal jakies smieszne pieniadze za ktore nie da sie zyc, wmawial mi ze moja umowa jest niewazna i na mnie doniesie. Potem okazalo sie ze firma w ktorej pracowalam wyplacala na mnie pieniadze a on jako pośrednik zabieral sobie znaczna czesc. Do tego oczywiscie dochodzily upokarzajace slowa i zastraszanie. Balam sie ze to co mowi moze byc prawda ale poszlam do prawnika mecenasa Mateusza Mosora i on go zalatwil! Przeanalizowal umowe, wyjasnil mi co mam robic i dzisiaj czekam na zalegle pieniadze ktore szef musi oddac do tego odsetki. Polecam go z calego serca www.kancelariamosor.pl

#48 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:42

Wszelkie sprawy dotyczące mobbingu są na pewno bardzo trudne. Dlatego też myślę sobie, że w tym przypadku warto postawić na pomoc prawników z takiej kancelarii jak http://www.kancelaria-szip.pl . Można tutaj bowiem liczyć na profesjonalną pomoc w wielu dziedzinach prawa, a co istotne kancelaria ta za swoją pracę była już wielokrotnie nagradzana. Dzięki temu możemy być pewni, że zwrócimy się do osób z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. 

#49 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 04:05

Witam,

nt. m. in. mobbingu, ale w kontekście kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#50 Guest_Max co

Guest_Max co
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:39

Ja polecę Legaleo z Gliwic. Niestety moja dziewczyna też miała problemy w pracy i poradziłem jej panią adwokat Joannę z Legaleo właśnie, bo sam u niej prowadze swoje sprawy firmowe. Wszystko skonczylo sie na naszą korzyść. Dostalismy bardzo wysokie odszkodowanie, wiec polecam. Dzieki temu moja dziweczyna tez sie czuje psychicznie lepiej, ze jednak winny zostal ukarany

#51 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 18:50

Tutaj https://grzybkowskig...cje/prawo-pracy są namiary na kancelarię, która to specjalizuje się w szeroko pojętym prawie pracy. Warto jednak dodać, że mobbing naprawdę ciężko udowodnić, a tym bardziej wygrać taką sprawę. Trzeba mieć niezbite dowody.

#52 Guest_Kajs

Guest_Kajs
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:43

mec. Dariusz Staniszewski

#53 suskamagda

suskamagda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 08:21

wymiarze z usług kancelarii Aquila z Wrocławia -> http://www.kancelari...spodarczego.pl/
Pomogli ze wszystkimi urzędowymi i papierkowymi sprawami, zajęli się wszystkim :)

#54 Rober68aa

Rober68aa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:46

Świetnie, dzięki za wszelkie porady... Z całą pewnością mi się przydadzą ;)

Wiesz dlaczego wszystkie historie miłosne dobrze się kończą? Bo kończą się zaraz po pierwszym pocałunku. Nie pokazują tego całego szajsu, który jest później. No wiesz... życia.

#55 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:11

mec. Dariusz Staniszewski

#56 Guest_Mola

Guest_Mola
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:20

Oj niestety.... mialam podobna sytuacje i wiem jak ciezka walka cie czeka ale sie da. Potwierdzam ze sie da wygrac tylko trzeba sobie znalexc prawnika ktory jest doswiadczony konkretnie w tego typu sprawach. Mnie reprezenowal pan z kancelarii Legaleo

#57 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 11 październik 2017 - 07:39

Jak przeczytałam tytuł wątku to od razu pomyślałam o panu Tomaszu Tomaszczyku z jst kancelarii w Warszawie. Specjalizuje się w prawie pracy a wiadomo mobbing jest jego integralną częścią. Takie sprawy należy nagłaśniać i przede wszystkim walczyć z nimi a ten adwokat sprawdzi się tu idealnie. 

#58 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 12:16

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu w Trójmieście Dobrego Prawnika do spraw mobbingu

#59 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 12:30

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu w Trójmieście Dobrego Prawnika do spraw mobbingu

Dobrego, czyli jakiego? Domyślam się, że takiego, który od razu wygra sprawę? A jeśli przegra, to stwierdzisz, że nie był dobry?

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 12:30

Dobrego, czyli jakiego? Domyślam się, że takiego, który od razu wygra sprawę? A jeśli przegra, to stwierdzisz, że nie był dobry?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych