Skocz do zawartości

Szukam ambitnego prawnika do WYGRANIA sprawy o mobbing.

100 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 22:39

nie pytaj o adwokata na forum bo tu głównie młodzi i głodni piszą o sobie laurki. niestety trzeba pytać znajomych, najlepiej prawników

#22 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 11:22

A nie koniecznie. Adwokata dobrze jest szukać z polecenia, bo najwięcej na temat jego skuteczności wie ten kto korzystał z jego usług. W sprawach o mobbing to bardzo dobrze radzi sobie Magdalena Chróścielewska. Ja nie miałem z nią osobiście styczności ale pomagała mojemu znajomemu własnie w takiej sprawie. Wydawało się , że przegrają a na koniec udało im sie wywalczyć wygraną. 

#23 Guest_Korner

Guest_Korner
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:23

W sprawach mobbingowych rzeczywiście specjalizuje się p. Magdalena Chróścielewska. Ode mnie z pracy kolega z jej pomocą udowodnił znęcanie się nad nim przez szefową. Dziś już oboje nie pracują - szefowa została zwolniona, on odszedł, bo miał dość tej atmosfery, ale nie żałuje, że wytoczył tę sprawę. 

#24 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 21:26

Najlepsza w tego typu sprawach jest mecenas Justyna Migas www.migas-adwokat.pl! Ma duże doświadczenie w sprawach tego typu zarówno po stronie pracodawców jak i pracowników.

#25 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 23:12

Takimi sprawami zajmuje się mecenas Paulina Wolna. Myślę, że akurat do niej warto się zgłosić. Ma szeroką ofertę, więc i spore doświadczenie. Nie ma co ukrywać, że sprawy z zakresu mobbingu są zazwyczaj bardzo skomplikowane.

#26 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 22:52

Najlepsza w tego typu sprawach jest mecenas Justyna Migas www.migas-adwokat.pl! Ma duże doświadczenie w sprawach tego typu zarówno po stronie pracodawców jak i pracowników.

Zgadzam się z Emilem! Mecenas Justyna Migas to sprawdzony adwokat.

#27 Guest_Mateo

Guest_Mateo
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 14:32

Skuteczność i doświadczenie to cechy kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego z Łodzi. Wiem co mówię, bo sam przy ich pomocy walczyłem o odszkodowanie z powodu nieprawnego rozwiązania umowy o pracę. Było cieżko, ale uwierzcie mi, że warto. Satysfakcja po wygranej sprawie jest bezcenna. A takiego prawnika, jak ten, który mnie reprezentował, życzę wszystkim w potrzebie.

#28 Guest_JASIE

Guest_JASIE
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 16:17

Skuteczność i doświadczenie to cechy kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego z Łodzi. Wiem co mówię, bo sam przy ich pomocy walczyłem o odszkodowanie z powodu nieprawnego rozwiązania umowy o pracę. Było cieżko, ale uwierzcie mi, że warto. Satysfakcja po wygranej sprawie jest bezcenna. A takiego prawnika, jak ten, który mnie reprezentował, życzę wszystkim w potrzebie.

Kolejny śmieć.

#29 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:25

Nt. mobbingu, ale w kontekście kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#30 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 12:59

Polecam Tobie Kancelarię Mecenasa Chróścielewskiego. To wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, którzy znają się na prawie pracy jak mało kto. Miałem jakiś czas temu podobną sytuację jak Ty i to właśnie oni pomogli mi z niej wyjść bez większego szwanku. Szczerze mogę polecić.

#31 Guest_JózefJ

Guest_JózefJ
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 20:14

Sprawy o mobbing nie są łatwe, ale jak się ma dobrego adwokata, takiego jak można znaleźć we wspomnianej już kancelarii mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego, to człowiekowi wraca wiara w to, że może wygrać. Ja też zawdzięczam pomoc właśnie adwokatom z tej kancelarii. Skuteczną :)

#32 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:41

Ja polecam Dariusza Staniszewskiego. Miałam spore problemy w pracy. Wszystko udało się bardzo dobrze rozwiązać.

#33 Guest_Krzysztof P.

Guest_Krzysztof P.
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 07:42

Zdecydowanie Kancelaria Mecenasa Chróścielewskiego. Miałem podobną sprawę, chodziło o mobbing i dyskryminację i właśnie do nich zwróciłem się o pomoc. Bardzo mi pomogli, rozwiązali sprawę szybko i sprawnie. Widać, że znają się na rzeczy. Jestem im bardzo wdzięczny.

#34 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 16:26

Słuchaj co mówią na forach - nie znam lepszej kancelarii do spraw prawa pracy niż kancelaria mecenasa Chróścielewskiego. Też założyłam mojemu szefowi sprawę o mobbing i dzięki pomocy kancelarii udało mi się ją wygrać. Widać, że mają ogromną wiedzę i chętnie dzielą się nią ze swoimi klientami.

#35 Guest_Oficjal

Guest_Oficjal
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 06:43

Wypadki przy pracy się zdarzają, to oczywiste. Gorzej jeśli Twój pracodawca za wszelką cenę próbuje Ci wmówić, że to jest Twoja wina. W takiej sytuacji warto mieć po swojej stronie dobrych prawników, na przykład takich jak zespół prawników z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego. Bardzo mi pomogli, zaczynając od porady prawnej, a kończąc na reprezentowaniu mnie w sądzie. Cóż tu więcej mówić - polecam :)

#36 Guest_Wanda

Guest_Wanda
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 07:56

Z tego co wiem o kancelarii mecenasa Chróśćielewskiego to to, że specjalizują się w prawie pracy. Mi pomagali kilka razy w pisaniu regulaminów pracy i wynagradzania pracowników, a także przy sporządzaniu umów. Ich pomoc zawsze była bardzo profesjonalna, działali fachowo i skutecznie.

#37 Guest_Tommy

Guest_Tommy
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 08:05

Ja również myślę, że warto zaufać prawnikom z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego smile.png Podrzucam numer telefonu, najlepiej zadzwoń i o wszystko dopytaj: 42 678 00 78. Przyjaciółka założyła szefowi sprawę o mobbing i wygrała z pomocą prawników z tej kancelarii.

#38 Guest_Mauritius

Guest_Mauritius
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 13:03

Dorzucam swoją opinię na temat kancelarii mecenasa Chróścielewskiego. Wykwalifikowany zespół prawników, stawiający na pierwszym miejscu dobro klienta. Mi pomogli w podobnej sprawie, a ściślej mówiąc chodziło o dyskryminację. Polecam

#39 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 20:39

Wszystko zależy gdzie odbywa się sprawa. Ja mogę polecić zajrzeć na tę stronę http://cswadwokaci.pl . Jest tam dostępna oferta kancelarii adwokackiej, która między innymi zajmuje się sprawami z tego zakresu. Czasem warto brać kancelarię z innego miasta.

#40 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 15:00

Gdyby ktoś szukał fachowca w Warszawie od takich spraw (i nie tylko) to polecam radcę prawnego - pana Turowicza. Ja się nie zawiodłem. piotrturowicz.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych