Skocz do zawartości

Nękanie firmy przez firmę

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 17:08

Witam,
niestety nie wiem do jakiego wątku należałoby zaliczyć ten problem, dlatego proszę o pokierowanie mnie jeśli znajduje się w niewłaściwym miejscu.
W ostatnim tygodniu 3 raz dostałam telefon od Pani, która wypytuje mnie o wszelkie dane mojej firmy. Tłumaczę Pani z którą rozmawiam, że nie zamierzam przez telefon udostępniać żadnych informacji pytając z jakiej racji mam to uczynić, ona mówi wszystko w takim tempie żebym nie zrozumiała więc pytam ponownie. Z jej słów wynika, że skoro sprowadzam towar z zagranicy muszę udostępnić te dane. Nadal nie rozumiem dlaczego i komu sa potrzebne moje dane, ona podaje nazwę swojej firmy, ktora nic mi nie mówi i pyta ile osób pracuje u mnie, jakie są przychody firmy itp. Ja nadal nie odpowiadam na żadne pytania. Słowne przepychanki trwają kilka minut po czym Pani mówi czy mail jest właściwy to ona prześle dokument, a zreszta, ze juz wysylala i czy dostalam. Ja mowie, ze dostalam ale nie zamierzam nic wypelniac bo ktos przyslal mi maila i oczekuje, ze podam mu wszystkie swoje dane. Proszę o odpowiedz czy moge cos zrobic z ta Pania? Poniewaz dzis znow dostalam od niej maila z kwitkiem do wypelnienia, ktory zalaczam ponizej.
Czy Pani ta handluje danym firm, czy moze po cos innego jej te informacje? Z danych wnioskuje, ze to jakas pijawka od kredytów, ale nie chodzi mi o to zeby sie z nia dochodzic, tylko aby sie jej pozbyc. Mail od niej ponizej:

Creditreform Polska Sp. z o.o.
ul. Mysłowicka 14A, 01-612 Warszawa
Tel: 022/ 440 15 00-07, 08 Fax: 022/ 440 15 06
email: ankieta@creditreform.pl , www: www.creditreform.pl

1.Pełna nazwa firmy:
2.REGON:................................................
NIP:..........................................................
2.Adres:............................................................................................
(Miejscowość)
/……………............ /……………………………………………….. (Kod) (Poczta)
Ulica: ......................................................................Nr......................
Tel.:.......................................................Fax:.....................................
e-mail:...............................................................................................
www.:................................................................................................3.Data założenia:………………………..
Urząd Miasta/Gminy:…………………………
………………………………………………...
Numer ewidencyjny …………………………...
………………………………………………...
Licencje transportowe………………………..
4. Forma prawna: zarejestrowana działalność gospodarcza spółka cywilna inna

5.Właściciel / Wspólnicy
Imię Nazwisko/NazwaAdresNIP (dla wspólników spółki cywilnej)

6.Bank obsługujący, numer rachunku:

7.Przedmiot działalności:...................................
...........................................................................
8.Referencje (główni dostawcy):
.............................................................................................
............................................................................................
(główni odbiorcy):...............................................................
.............................................................................................
9.Zatrudnienie
10.Przychody ogółem (w tys. zł):
11.Wynik finansowy / Dochód brutto (Strata)
(w tys. zł):
2009:2009: 2009:
2010:2010:2010:
2011:2011:2011
2012 :Prognoza 2012:

12. Powierzchnia pomieszczeń firmy : ……………………m.kw., własność TAK/ NIE

13. Środki transportu: -własność…………………………..leasing………………………………..
* Uwaga : jeśli Firma prowadzi pełną księgowość prosimy o przesłanie kopii bilansu i rachunku zysków i strat za 2010 lub 2011
................................... ............................. .................................................................
Nazwisko i imię osoby sporządzającej Data Podpis właściciela/dyrektora

#2 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 18:07

Jeśli nie chce Pani otrzymywać kontaktu z ta Panią, to proszę przy najbliższym kontakcie, że w przypadku ponownej próby kontaktu złoży Pani na Policję doniesienie o podejrzeniu popełnienia wykroczenia nękania (art. 107 KW).

#3 Guest_Andi

Guest_Andi
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 16:07

Dla mnie to są naciągacze o podłożu mafijnym!!! I co ciekawe rosną jak grzyby po deszczu,z przyzwoleniem rządu.!!!! Miałeś 4 lata temu zobowiązanie kilku euro,przez niedopatrzenie firmy" X",a mafia to wynalazła i chcą od Ciebie obecnie 190 eu.,strasząc sankcjami.!!Jest to zaraza która rozprzestrzeniła się na całą Europę,i nikt nie chce tego widzieć.! Ciekawe dlaczego????

#4 Guest_Jaki

Guest_Jaki
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 14:19

To tylko wywiadownia, jak każda inna, gdyby nie działała zgodnie z prawem, to by ją zamknęli, Na pewno mają mnóstwo audytów. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych