Skocz do zawartości

szukam dobrego prawnika w Toruniu

116 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pat12

Guest_Pat12
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 10:07

zna ktoś dobrą kancelarię prawniczą w Toruniu - najlepiej niedrogą :)) ??

#2 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 10:12

A jaki zakres spraw Cię interesuje? Pewnie prawo pocztowe;) Pozdrawiam

#3 Guest_Pat12

Guest_Pat12
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 11:18

Alimenty :) + rodzinne prawo

#4 Guest_eprawnik

Guest_eprawnik
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 14:49

Witam
Zachęcam do skorzystania z nowej sekcji e-prawnika - "Oceń Prawnika", która powstała, by umożliwić użytkownikom poznanie opinii innych osób o adwokatach, radcach prawnych, notariuszach oraz doradcach podatkowych.
Jeżeli sam korzystałeś z usług adwokata, radcy prawnego, notariusza czy doradcy podatkowego - podziel się opinią i dodaj swoją ocenę.
Pomóż innym dokonać najlepszego wyboru - ocena nie zajmie Ci więcej niż 5 minut!

Więcej na http://prawnik.pl/ocen-prawnika/

#5 Guest_Luszka

Guest_Luszka
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 01:34

Ja osobiście polecam radcę prawnego - pana Jacka Szok:
Kancelaria Radcy Prawnego AUCTOR JS
Jacek Szok
Św. Józefa 72 lok. 98
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie
tel.kom.: 663 530 983

Ja i moja rodzina zawsze korzystamy z Jego profesjonalnych usług - polecamy z czystym sumieniem.

#6 Guest_???

Guest_???
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 13:41

Dziwny jest--- ten świat ??? Toruń s,łabe miaasto .Luszka OK ... przynajmniej stwórcą pozorów trzeba być.

#7 Guest_zulus

Guest_zulus
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 00:11

Jak Cię wkręcić w Stary Rynek???Łodzianie nie szanują bram Piotrkowskiej!!!Wolborska,Pęknięte Serce iw koło okolice to jest temat na pięknom galerie.Powalcz to się dowiesz od rodowitych !LUSZKA !!!bramy naszego muzeum są otwarte dla Tylko i nie tylko?

#8 Guest_Prawnik Toruń

Guest_Prawnik Toruń
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 10:39

A ja polecam Kancelarię Prawną ProfiLegal.pl - nasza firma korzysta z obsługi prawnej i jesteśmy bardzo zadowoleni,
Radca Prawny Miłosz Skuczyński
ul. Galona 2a/14
87-100 Toruń
http://www.profilegal.pl

#9 Guest_miejsceporad

Guest_miejsceporad
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 17:38

http://www.twojeporady.pl/ tu jest miejsce gdzie szybko rozwiążesz problemy prawnicze.

#10 Guest_Bardzo dobry

Guest_Bardzo dobry
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:22

Bardzo dobry jest młody Dąbek
http://kancelaria-dabek.pl/#home

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 14:24

Witam!
Szukam dobrego prawnika (prawo pracy) w Toruniu lub Bydgoszczy
czy możecie mi kogoś polecić?

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 15:25

Polecam Panią Iwonę Kamińską z kancelarii LexArt na Broniewskiego zajmuje sie tez prawem pracy. Tu znajdziesz kontakt http://kancelarialexart.pl/ Pozdrawiam

#13 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:28

Szukam dobrego adwokata lub prawnika od spraw pracowniczych.Złośliwie nie płacą mi moich należności, chcą się na mnie zemścić, a mam sporo kasy do odzyskania. Przeędą cienko, ale ja dla idei nie harowałam. Moja cierpliwość sięga zenitu

#14 Guest_MikOłaj

Guest_MikOłaj
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 14:32

Polecam Availo Prawnik. www.availo.pl. działaja na zasadzie infolinii prawnej. Maja wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych. Bardzo wyczerpująco udzielają porad.

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 16:15

dobrych porad udzielają prawnicy z availo.pl. Widać, że znają się na rzeczy. W dodatku ceny maja naprawdę niskie.

#16 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:37

Ja ostatnio miałem przyjemność pracować z panem Mariuszem Lewandowskim z Torunia i piszę tutaj ponieważ chyba po raz pierwszy w życiu (a było tych razów kilka) mam całkowicie pozytywne doświadczenie z załatwienia spraw przez adwokata. Jedną sprawę załatwił mi praktycznie od ręki a kilka jeszcze jest w toku, ale szybkość ich przygotowania i nadania im biegu zrobiła na mnie wrażenie. Jako zadowolony klient będę polecał zdecydowanie!!!

http://mariusz-lewandowski.pl/

Karol

#17 Guest_Tester

Guest_Tester
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 02:17

NIE POLECAM. Nie dajcie się nabrać na ich słodkie pierdzenie.
"
15:15 07-02-2013 gość
dobrych porad udzielają prawnicy z availo.pl. Widać, że znają się na rzeczy. W dodatku ceny maja naprawdę niskie.

13:32 06-02-2013 MikOłaj
Polecam Availo Prawnik. www.availo.pl. działaja na zasadzie infolinii prawnej. Maja wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych. Bardzo wyczerpująco udzielają porad.
"

Oba komentarze to ta sama osoba, widać to po IP. Z daleka czuć, że to kolesie z availo naganiają zwierzynę wprost na odstrzał. Po obejrzeniu ich strony, zadzwoniłem na infolinię gdzie - tak jak pisali zostaniesz przekierowany do odpowiedniej osoby, która udzieli odpowiedzi na pytanie. Niestety NIE! Okazało się (tak jak sądziłem), że dla nich liczy się tylko KASA!
Nie zadasz pytania jak nie wykupisz pakietu. :-))) Jeśli mam zamiar komuś zapłacić za usługę, chcę najpierw z tą osobą zamienić kilka zdań aby się upewnić, że to jest właściwa osoba i mogę jej powierzyć swoją sprawę.

Nie wierzcie też w zapewnienia "Darmowe porady Online"
Po zalogowaniu się na e-prawnik zadałem proste pytanie "czy adwokat może podać komukolwiek adres pod którym przebywa jego klient"
Za odpowiedź na pytanie polecono mi zapłacić około 80zł i czekać 3dni.
Kpiny. :-)))

#18 Guest_Syla40

Guest_Syla40
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 21:15

a jakie sa koszta porad u pana??

#19 Guest_Namysłowski

Guest_Namysłowski
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 23:39

Korzystałem z pomocy 3 kancelarii z Torunia, powtarzały się stereotypy, drogi, traktujący Cię z góry adwokat. Naprawdę pozytywnie zaskoczył mnie tylko mecenas Marcin Synak z kancelarii Ius Cogens. Nie mam tu zamiaru nikogo ani niczego zachwalać, ani polecać opisuje tylko własne doświadczenia. Jeśli kiedyś będę w potrzebie na pewno skorzystam właśnie z jego usług.

#20 Guest_Keny Roger

Guest_Keny Roger
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 13:35

A ja odradzam wszystkich tych co się sami opisują i chwalą, że są najlepsi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych