Skocz do zawartości

adwokat Gdansk

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-ooola

Guest_-praw-ooola
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 01:13

Witam wszystkich mam ogromna prośbe czy ktos mogłby polecic mi adwokata z okolic trojmiasta ktory specjalizuje sie prawem karnym ?

#2 Guest_

Guest_
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 14:13

Na początku może poproś o adwokata z urzędu?

#3 Guest_-praw-ooola

Guest_-praw-ooola
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 14:42

Jezeli osoba z wyrokiem nie przebywa jeszcze w zk to czy mozna o cos takiego prosic?
Pozatym zależało by mi na tym zeby ktoś mógł polecic mi mecenasa zajmującego sie głównie tymi sprawami ktoremu pomógł ,ale podejzewam ze wiekszosc osób szuka tu również pomocy:(
Korzystałam z dwóch jeden nawet coś tam zdzialał a drugi ma straszne podejście i daje mi 2 % szans wiec myśle że niema sensu zlecac mu sprawy wolałabym kogoś kto by z zapałem podjął mojej sprawy
z góry dziekuje za jakakolwiek pomoc

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 14:23

Witam
Podaje kontakt 501-748-022 - jest dobra

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 10:06

Ja szczególnie polecam adw Katarzyna Gabriel-Węglowska , bardzo kompetentna osoba , nie spotkałam lepszego prawnika w życi

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 10:13

Ja szczególnie polecam adw Katarzyna Gabriel-Węglowska , bardzo kompetentna osoba , nie spotkałam lepszego prawnika. tel . 784449284

#7 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:51

Witam wszystkich mam ogromna prośbe czy ktos mogłby polecic mi adwokata z okolic trojmiasta ktory specjalizuje sie prawem karnym ?

Polecam Panią Teresę Butkiewicz

http://www.kancelari...zialalnosci.php

#8 Guest_ptrek

Guest_ptrek
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:05

Jakieś nowe polecenia? Szukam skutecznego adwokata ze specjalnością prawa karnego.

#9 Guest_Anton

Guest_Anton
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 10:39

@Guest_ptrek, chociażby Wojciech Borowik, specjalizuje się m.in w prawie karnym, dzięki niemu mój brat nie poszedł siedzieć jak chciał prokurator na półtora roku  a dostał tylko rok w zawieszeniu na 3 lata.

#10 marekhs

marekhs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 18:48

Chciałbym Wam polecic strone http://www.aberlinus.eu/, na ktorej znajdziecie pomoc adwokatow na terenie Polski, Niemiec i Austrii. Sam skorzystalem z ich pomocy i musze z czystym sumieniem polecic kazdemu, kto ma jakis problem prawny i nietylko. Ich specjalizacje mozecie znalezc na stronie, ktora zachecam odwiedzic i polecam jeszcze raz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych