Skocz do zawartości

KIEDY NASTEPUJE PRZEDAWNIENIE WYROKU???

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:47

Przebywan za granicą 11lat,złożyłem wniosek o odroczenie wykonania kary (sprawa z 2006r 1rok i 4mies)Sad nie odroczył wykonania kary czy z tego powodu zostanie wystawiony Europejski list gonczy (mam list gonczy krajowy)

Jest takie prawdopodobieństwo, przecież ukrywasz się.

#22 Guest_kolopolo

Guest_kolopolo
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 18:57

Mam odwieszony wyrok 4miesiace ktory zostal Wydany I odwieszony bez mojej obecnosci w 2005r mialem na dwa blanty zwiezli na komende I poscili jak przeszukiwali mieszkanie widzieli ze Za pare dni wyjezdzam Za granice po paru latach siedowiedzialem ze Jestem poszukiwany Od kiedy sie przedawnienie liczy Od Oktorej daty aresztowania zawieszenia czy odwieszenia

#23 Guest_Tery

Guest_Tery
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:44

Bandziorom się nie przedawnia

#24 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:28

Mam pytanie

#25 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:31

Kiedy mija przedawnienie i ma się czyste konto jak ja jestem na warunkowym zwolnieniu i mam kuratora do grudnia tego roku

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:25

Kiedy mija przedawnienie i ma się czyste konto jak ja jestem na warunkowym zwolnieniu i mam kuratora do grudnia tego roku

Przeczytaj na pierwszej stronie tego wątku, pierwszy post, jest tam odpowiedź na Twoje pytanie. Przedawnienie zależy od tego, za co byłeś karany i na jak długi czas.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 23:31

w roku 2006 odwieszono mi dwa wyroki za wlamanie i kradziez do samochodu w 2005r 2 lata i 2006r 2,5 roku.Po jakim czasie byloby przedawnienie wyrokow?

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 12:38

w roku 2006 odwieszono mi dwa wyroki za wlamanie i kradziez do samochodu w 2005r 2 lata i 2006r 2,5 roku.Po jakim czasie byloby przedawnienie wyrokow?

Odpowiedź masz w poście powyżej, czytanie nie boli.

#29 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:11

Czy ktos moglby mi pomoc prosze? W 2012(nie mam pewnosci) zostalam skazana na 2 tygodnie odsiadki za jazde bez biletu. Czy to sie kiedys przedawni?

#30 Guest_gość, gość

Guest_gość, gość
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:21

Czy ktos moglby mi pomoc prosze? W 2012(nie mam pewnosci) zostalam skazana na 2 tygodnie odsiadki za jazde bez biletu. Czy to sie kiedys przedawni?

a jak byś zajrzała na pierwszą stronę to sobie wyczytasz

#31 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:45

a jak byś zajrzała na pierwszą stronę to sobie wyczytasz

Przeczytalam, ale nie rozumiem tego.

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:16

Jeśli odbyłaś karę, to od tej daty liczysz 3 lata i sprawa przedawnia się.

#33 Guest_Dibo

Guest_Dibo
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:06

Witam mój przyjaciel został skazany na 4,5 roku więzienia wyrok jest nie prawomocny sąd nakazał tym czasowy areszt na 6 miesięcy w areszcie śledczym czy jest to zgodne z prawem mało tego wychowawca tego zakładu nakłania mojego przyjaciela do złożenia podpisu o przeniesienie do normalnego aresztu bo w tym niema miejsca jak już wspomniałem wyrok nie jest prawomocny jak można chłopaka ratować jest nie winny

#34 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:17

Witam mój przyjaciel został skazany na 4,5 roku więzienia wyrok jest nie prawomocny sąd nakazał tym czasowy areszt na 6 miesięcy w areszcie śledczym czy jest to zgodne z prawem mało tego wychowawca tego zakładu nakłania mojego przyjaciela do złożenia podpisu o przeniesienie do normalnego aresztu bo w tym niema miejsca jak już wspomniałem wyrok nie jest prawomocny jak można chłopaka ratować jest nie winny

Prawdopodobnie nie ma miejsc wolnych w więzieniu, dlatego musi poczekać w areszcie. Chłopak jest niewinny, a skazany na 4,5 roku? Ciekawe, ciekawe...

#35 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 21:47

Witam, czy to możliwe aby po prawie pięciu latach nie było żadnej wzmianki o wyroku? Mój znajomy właśnie jest w ZK i mówi że w bazie maja tylko dwa wyroki a o trzecim który popełnił około 5lat temu jest cisza tak jakby go w ogóle nie było. Czy to możliwe żeby funkcjonariusze zapomnieli albo gdzieś zapodziali wniosek do sądu o skazanie? Czy po prostu on z czasem się pojawi? Ale to trochę dziwne bo dwa inne też były popelnione w podobnym czasie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych