Skocz do zawartości

czy da się zawiesić wyrok bezwzględny ????

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_-praw-joannna26

Guest_-praw-joannna26
  • Goście

Napisano 03 luty 2009 - 01:29

Witam mam kolejne pytanie sąd jeszcze nie rozpatrzył wyżej opisanej sprawy ale teraz w nowym roku przyszło mojemu męzowi wezwanie chcą mu odwieśic rugi wyrok czy mozna zawiesić 2 wyroki na pół roku tylko ze to jest w innych sądach co prawda ten sam paragraf ale jedno jest w krakowie a rugie w myślenicach i czy jest właśnie szansa ze uda się zawiesic te 2 wyroki na tej samej postawie ze ma na utrzymaniu dzieci i jest w trudnej sytułacji majątkowej ???

#22 Guest_-praw-joannna26

Guest_-praw-joannna26
  • Goście

Napisano 14 maj 2009 - 21:55

I kolejne moje pytanie do jakiego Sądu to pisac czy do tego co wydał postanowienie ???
Prosze o szybką opowiedź

#23 Guest_-praw-joannna26

Guest_-praw-joannna26
  • Goście

Napisano 14 maj 2009 - 21:53

Witam mój mąż dostał dziś postanowienie o odwieszeniu wyroku i z tym moje pytanie związane jak napisać zażalenie na to postanowienie czym motywować dodam iż w czasie próby mój mąż popełnił przestę pstwo z podobnego art ale od roku nie miał konliktu z prawem jest zatrudniony normalnie pracuje ma dobrą opinie u kuratorki Bardzo prosze o pomoc nie wiem jak napiać to zażalenie a mamy tylko 7 dni Pozdrawiam

#24 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 18:31

Witam syn dostał bilet do zk co zrobić zeby sad wstrzymał czekamy na wyrok łaczny ...

#25 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 18:33

Witam syn dostał bilet do zk co zrobić zeby sad wstrzymał czekamy na wyrok łaczny ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych