Skocz do zawartości

wniosek o wstrzymanie wykonania kary

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Arlecia

Guest_Arlecia
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:51

Witam.Mam pytanie czy jak złożony został wniosek o udzielenie zezwolenia na odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego to czy mogę również złożyć wniosek o wstrzymanie wykonania kary pozbawienia wolności do czasu rozpoznania wniosku o dozór?Ponieważ sprawę mam 16-go Stycznia 2013r a miałem się stawić do ZK. Wyrok Sądu Rejonowego III Wydział Karny z dnia 18.07.2012r Dostałem 5 miesięcy pozbawienia wolności i jestem poszukiwany bo się nie zgłosiłem do Zakładu Karnego na odbycie kary ponieważ czekam na sprawę.Czy taki wniosek o wstrzymanie wykonania kary mogę złożyć i czy Sąd ma obowiązek rozpatrzyć taki wniosek i ile trzeba czekać na jego rozparzenie?

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 10:54

Po prostu niektóre wnioski sąd rozpatruje obligatoryjnie, a niektóre tylko fakulatywnie.

Mam pytanie sąd penytencjarny nie wyraził zgody na dozór elektroniczny złożona apelacja mam już za soba wyroki z artykułów 42/1 co dalej jeżeli nie otrzymam pozwolenia na dozór proszę mi odpisać na email bogdanwajda1971@gmail.com 

A do tego wszystkiego miałem termin wstawienia się w ZK ale pisałem o wstrzymanie wykonania wyroku nie wiem co dalej z tym co robić może mi jestes w stanie coś pomóc 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych