Skocz do zawartości

Obiady w stołowce szkolnej dla nauczycieli i pracowników

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_MONIKA

Guest_MONIKA
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 19:30

Witam. Proszę o radę jak obliczyć ile kosztuje obiad w danym dniu dla pracownika. Słyszałam, że pracownicy nie mogą wnosić takiej samej odpłatności za obiady jak dzieci.Jestem kierownikiem świetlicy i nikt nie wie jak to obliczyć.Proszę o radę. A druga sprawa czy pracownicy kuchni korzystają z obiadów bezplatnie. Z góry dzięki

#2 Guest_xyz

Guest_xyz
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 19:31

po pierwsze to nie spamuj, tylko czekaj cierpliwie na odpowiedź.

#3 Guest_carunia

Guest_carunia
  • Goście

Napisano 08 październik 2009 - 08:25

u nas do kosztów wsadu do kotła który płacą dzieci doliczamy koszty przygotowania posiłków, czyli : koszty zuzycia energii, wody, ciepła, gazu, wynagrodzenia osób pracujących na kuchni, intendentki, środki czystości, remonty kuchni...itd i wychodzi to tak że pracownik płaci za obiad ok. 9 zł, u nas wyszło rozporządzenie Rady Miasta odnośnie tych wyliczeń i wg niego trzeba było wyliczyć te koszty.Aha panie z kuchni też muszą płacić...

#4 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 08:17

U nas w placówce dla każdego znajdzie się miejsce i posiłek w stołówce, tym bardziej odkąd jedzenie dostarcza nam catering Kanzeon. Wszyscy go sobie chwalimy bo posiłki sa pełnowartościowe i bardzo smaczne. Najważniejsze żeby dzieci były zadowolone. 

#5 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:41

Niełatwa sprawa.

#6 nieula

nieula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:27

Niełatwa sprawa.

Suoer komentarz do tematu sprzed X lat xD

#7 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 12:39

Niestety w tym temacie nie za bardzo jestem w stanie ci pomóc. Widzę jednak, że pracujesz w świetlicy szkolnej, dlatego być może zainteresuje cię oferta dostępna na stronie firmy Edulex - http://edulex.com.pl/ znajdziesz tam bardzo atrakcyjną i bogatą ofertę na np. dzienniki, rzutniki czy inne rzeczy związane z placówką oświaty. Jestem pewna, że ich oferta przypadnie ci do gustu, a być może sam dyrektor będzie nią na tyle zachwycony, że zechce z niej korzystać każdego roku. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych