Skocz do zawartości

wypadek w hotelu

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_giga6

Guest_giga6
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 23:10

Witam.

Trzy tygodnie temu miałam wypadek w hotelu. Poślizgnęłam się w łazience na wilgotnej terakocie w pokoju hotelowym i skręciłam nogę.Okazało się ,że nie jest to zwykłe skręcenie a wręcz poważne uszkodzenie kolana.Czeka mnie operacja i mam pytanie?
Czy mogę dochodzić o odszkodowanie z ubezpieczenia hotelu i czy hotel ma obowiązek podać dane ubezpieczyciela i nr polisy? Czy są jakieś szanse na jakieś pieniądze choćby na rehabilitację?

#2 Guest_Ziiuta

Guest_Ziiuta
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 15:04

Musiałabyś udowodnić, że to z winy hotelu i jego zaniedbania doszło do wypadku.
Poza tym powinnać mieć własne NNW - może masz grupowe ubezpieczenie?

#3 Guest_giga6

Guest_giga6
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 19:50

Witam
Niestety ubezpieczenie grupowe rozpoczęło się dopiero od 01.09.13 r. po złych moich doświadczeniach, a jeśli chodzi o NNW to mam tylko przy ubezpieczeniu OC i Ac samochodu. To chyba nic z tego?
A jeśli chodzi o hotel to według mnie podłoga była wilgotna,bo wcześniej brałam prysznic i para wodna osiadła na terakotę i kratka wentylacyjna nie działała chyba w sposób prawidłowy, a upadek był praktycznie zaraz za drzwiami łazienki gdzie chyba nie mogłam nachlapać żadnej wody?

#4 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 15 październik 2017 - 20:18

ja miałem podobny wypadek na wakacjach, też na terenie hotelu, niefortunnie spadłem ze schodów. Oczywiście też byłem trzeźwy to była godzina 10 rano… miałem ubezpieczenie jednak firma robiła mi straszne problemy z wypłaceniem odszkodowania. Musiałem zwrócić się do kancelarii prawnej – w moim przypadku „Partner” z Krakowa i dopiero wtedy coś ruszyło.

#5 Guest_kris

Guest_kris
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 21:31

To strasznie smutne ze ubezpieczalnie tak kręcą i robią problemy z wypłatą pieniędzy. W mojej rodzinie tez był podobny przypadek i oczywiście masa komplikacji.

#6 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 17 październik 2017 - 22:13

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło..

#7 edi_9

edi_9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 30 październik 2017 - 19:29

Dobre ubezpieczenia od nieprzewidzianych sytuacji znajdziecie tutaj https://direct.money...eubezpieczenia/. Warto zawczasu się ubezpieczyć, by otrzymać później choć część odszkodowania. Nie ma co zwlekać, sama się przekonałam, że takie ubezpieczenia się przydają w najmniej oczekiwanym momencie.

#8 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14586 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 30 październik 2017 - 19:37

Pogięło cię, czy bierzesz coś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych