Skocz do zawartości

PZU NIE CHCE WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIA

112 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_pełnia

Guest_pełnia
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 22:19

jejuu Twoja historia jest okropna - takie rzeczy się zdarzają na tym świecie że człowiek nawet nie pomyśli. ale dobrze ze zdecydowaliście się na firmę. widzę Votum dobrze zadziało i odzyskaliście co wasze!

#42 Guest_mir636

Guest_mir636
  • Goście

Napisano 16 listopad 2014 - 12:09

Polecam firmę Cito z Krakowa. Miałem wypadek samochodowy i wywalczyli mi dobre odszkodowanie, ale podobno zajmują się wszystkimi rodzajami odszkodowań. Widać, że się przykładają do każdej sprawy i przede wszystkim działają szybko, a to było dla mnie najważniejsze, żeby moja sprawa nie "przeleżała" u kogoś na półce.

#43 Guest_lukrecja

Guest_lukrecja
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 15:04

straszne, jak czasem się poczyta, w jakich ludzie się znajdują sytuacjach...i moim zdaniem trzba pokazywać, że ubezpieczalnie nie mogą sobie na to pozwolic, ot co. i ja w takiej sytuacji na pewno do votum tez bym poszła.

#44 Guest_Blenda67

Guest_Blenda67
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 13:55

straszne, jak czasem się poczyta, w jakich ludzie się znajdują sytuacjach...i moim zdaniem trzba pokazywać, że ubezpieczalnie nie mogą sobie na to pozwolic, ot co. i ja w takiej sytuacji na pewno do votum tez bym poszła.

ja chyba tez, z tego co widze, to im sie najwiecej udaje wywalczyc smile.png

#45 Guest_peta

Guest_peta
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 18:12

Ja też przekazałam 2 lata temu do Votum moją sprawę. Nie chciało mi się już uganiać i pisać pisma z odwołaniem po raz kolejny bo zawsze coś.... I przekazałam sprawę do tej firmy. Udało się. Wszystkiego dopilnowali

#46 Guest_zozulek

Guest_zozulek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 12:49

Prawda, w Votum może się udać - maja spore doświadczenia, a czasami...po prostu człowiek już nie ma nie tylko siły ale i wiedzy. Wiadomo, że ubezpieczalnie często kombinują jak mogą.

#47 Guest_dżordżja

Guest_dżordżja
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 14:24

Ja też przekazałam 2 lata temu do Votum moją sprawę. Nie chciało mi się już uganiać i pisać pisma z odwołaniem po raz kolejny bo zawsze coś.... I przekazałam sprawę do tej firmy. Udało się. Wszystkiego dopilnowali

a jak długo Votum prowadziło Twoją sprawę? można jakoś określić, ile taka sprawa może trwać (=ciągnąć się w sądzie)?

#48 Guest_barosz

Guest_barosz
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:19

Z tego co wiem, to jest różnie. Na pewno zależy od stopnia skomplikowania sprawy. Najlepiej jakbyś się z nimi skontaktował (mają np. formularz na stronie) to wszystko Ci wyjaśnią i zapoznają się z Twoją sprawą.

#49 Guest_dombek

Guest_dombek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:24

tak, to bywa różnie, czasem się zdarza, że nawet rok taka sprawa "się ciągnie" , chociaż tak naprawdę dla ciebie to wiele nie oznacza, wszystkim zajmuje się votum. ale długie oczekiwanie wynagradza potem odszkodowanie biggrin.png

#50 Guest_Zuz

Guest_Zuz
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 13:38

tak, to bywa różnie, czasem się zdarza, że nawet rok taka sprawa "się ciągnie" , chociaż tak naprawdę dla ciebie to wiele nie oznacza, wszystkim zajmuje się votum. ale długie oczekiwanie wynagradza potem odszkodowanie biggrin.png

czyli że w sumie warto oddać sprawę w ręce takiej firmy? przynajmniej nie trzeba sobie zawracać tym głowy i wszystko oni pilnują!smile.png

#51 Guest_soldat

Guest_soldat
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:59

Warto - zajmą sie wszystkim, no i mają o wiele większe doświadczenie i wiedzę. W skomplikowanych sprawach warto mieć taką firmę za sobą.

#52 Guest_gramkka

Guest_gramkka
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 13:26

Warto - zajmą sie wszystkim, no i mają o wiele większe doświadczenie i wiedzę. W skomplikowanych sprawach warto mieć taką firmę za sobą.

zastanawiam się, jakimi oni się zajmują sprawami - czy tylko wypadkami komunikacyjnymi czy zdarzeniami losowymi także?

#53 Guest_mafka

Guest_mafka
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 08:19

ja akurat z nimi współpracowałem przy wypadku komunikacyjnym ale wydaje mi się ze biorą także inne gdzie przydarzył się uszczerbek na zdrowiu albo niestety coś gorszego! myślę ze bez problemu można do nich napisać i dowiedzieć się co i jak

#54 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 13:07

WITAM, W PRACY DOZNAŁEM SKRĘCENIA STAWU SKOKOWEGO 3 STOPNIA (MAM PROTOKÓŁ POWYPADKOWY), OTÓŻ 3 LATA TEMU MIAŁEM SKRĘCONY TEN SAM STAW PZU PRZYSŁAŁO MI PISMO ŻE NIE WIDZI LEKARZ ORZECZNIK TRWAŁEGO USZCZERBKU MAM UBEZPIECZENIE GRUPOWE PZU KTÓRE OBEJMUJE NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI, PRZESZEDŁEM REHABILITACJE I BYŁEM NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM. CZY MAM SZANSE NA ODSZKODOWANIE BO MAM ZAMIAR SPRAWĘ DO SĄDU POKIEROWAĆ. POZDRAWIAM

Witam, miałem podobny przypadek dwa lata temu. Polecam Kancelarię Prospectrum z Rzeszowa. Razem udało nam się uzyskać wysokie odszkodowanie. W razie potrzeby przesyłam ich stronę internetową www.prospectrum.pl

#55 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 13:09

Polecam Kancelarię Prospectrum z Rzeszowa. Więcej szczegółów na stronie www.prospectrum.pl lub pod numerem telefonu 17 307 07 03

#56 Guest_mariczka

Guest_mariczka
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 11:39

no warto się zgłosić do profesjonalnej firmy bo samemu walczyć o odszkodowania nie ma co. nerwy, czas a wiadomo że lepiej poświęcić to fachowcom! ja oddałam swoją sprawę Votum i szczerze powiedziawszy nie żałuję!

#57 Guest_Klarisa54

Guest_Klarisa54
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 23:36

Ja dopiero po uzyskaniu pomocy od ZCO - zachodniego centrum odszkodowań dostałam należne pieniądze, masakra

#58 Guest_berlenna

Guest_berlenna
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 13:05

no niestety, w takim żyjemy świecie, że o swoje pieniądze należy walczyc... gdyby nie firmy takie jak votum, które zajmują się wywalczaniem należnego odszkodowania, firmy odszkodowawcze najchętniej tylko zgarniałyby składki a nic nie wypłacały w razie potrzeby...

#59 Guest_Zbyszek55

Guest_Zbyszek55
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 08:03

Uważam że musisz udać się do firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań, sam sobie nie poradzisz niestety z taką dużą firmą mającą tylu prawników. Polecam Eureka Finanse gdyż kiedyś również miałem taki problem i właśnie ta firma pomogła mi odzyskać odszkodowanie.

#60 Guest_Justyna70

Guest_Justyna70
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 08:26

Kancelaria Prawna specjalizująca się w uzyskiwaniu odszkodowań zaprasza do współpracy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach losowych.

Zlecając nam swoją sprawę nie ponosicie Państwo żadnych kosztów. Rozliczamy się po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Pomagamy odzyskać należności z tytułu:

1. Wypadków komunikacyjnych.
  2. Wypadków śmiertelnych.
  3.  Wypadków w rolnictwie

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu:

32 240 24 35; 882 127 772 lub sandra@ficinus.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych