Skocz do zawartości

PZU NIE CHCE WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIA

102 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_onetpl

Guest_onetpl
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 12:07

WITAM, W PRACY DOZNAŁEM SKRĘCENIA STAWU SKOKOWEGO 3 STOPNIA (MAM PROTOKÓŁ POWYPADKOWY), OTÓŻ 3 LATA TEMU MIAŁEM SKRĘCONY TEN SAM STAW PZU PRZYSŁAŁO MI PISMO ŻE NIE WIDZI LEKARZ ORZECZNIK TRWAŁEGO USZCZERBKU MAM UBEZPIECZENIE GRUPOWE PZU KTÓRE OBEJMUJE NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI, PRZESZEDŁEM REHABILITACJE I BYŁEM NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM. CZY MAM SZANSE NA ODSZKODOWANIE BO MAM ZAMIAR SPRAWĘ DO SĄDU POKIEROWAĆ. POZDRAWIAM

#2 Guest_duze odszkodowania

Guest_duze odszkodowania
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:00

Zapraszam do kontaktu z naszą kancelarią. Myślę, że możemy Panu?Pani pomóc

Oferujemy korzystne warunki współpracy przy wysokiej jakości usług. Posiadamy niezbędne doświadczenie i skuteczność.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju.

Darmowe porady prawne udzielane są pod numerem:

801 022 310

Więcej informacji na www.DuzeOdszkodowania.com

Wybierz najwyższą jakość obsługi prawnej!

#3 Guest_Kalllinaa

Guest_Kalllinaa
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 22:42

Miałem ten sam problem z odszkodowaniem we Wrocławiu. Pomogła mi kancelaria. Załatwili szybko wypłate tego co mi się należało. Ja korzystałem z Arki (ubezpieczenia Wrocław). Jak będzie potrzebne, to podaje link: http://www.odszkodow...-kancelaria.pl/

#4 Guest_Fargit

Guest_Fargit
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 12:50

Ja osobiście polecam kontakt z tą firmą:
http://www.odszkodowania-clarigo.pl/

Powinni ci pomóc

#5 Guest_Greg

Guest_Greg
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 19:23

W jakimś stopniu na pewno doznałeś uszkodzenia. Piszę tu, bo właśnie powyżej wspomniane Clarigo mi bardzo pomogło. Każdy ma inne zdanie na temat firm które pomagają w odzyskaniu ubezpieczenia, ale mi naprawdę pomogli. Pozdrawiam i zdrowia :)

Grzesiek

#6 Guest_reklamy

Guest_reklamy
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 16:40

DKM odszkodowania, To naciągacze i złodzieje a do tego nie wypłacają pieniędzy!!!

#7 Guest_WeronikaSmut

Guest_WeronikaSmut
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 19:56

Nie wiem czy rozwiązałeś swój problem ale podstawowe info znajdziesz tu: http://reveno.pl/blo...wet-20-lat-temu jeśli potrzebujesz dokładnej informacji to zadzwoń lub napisz maila do tej firmy (Reveno.pl) z pewnością Ci pomogą.

#8 Guest_Użytkownik

Guest_Użytkownik
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 12:41

Mi pomogli w podobnym przypadku :

www.odszkodowaniezaśmierć.pl

tutaj kliknij

Kontakt email KliK

Facebook.com Odszkodowanie

#9 Guest_poszkodowany

Guest_poszkodowany
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 10:29

A ja polecam Intrata Consulting. Zresztą trafiłem tam przez ich eksperta z tej strony p. Majszak. POMOGLI w sprawie totalnie beznadziejnej. info@ic-odszkodowania.pl bardzo szybka reakcja z ich strony na mojega maila.

#10 Guest_ubezpieczony101

Guest_ubezpieczony101
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 21:31

Trzeba walczyć, pisać pisma nawet gdy ma się odmowę. Tylko wtedy można coś wskórać. W końcu płaci się ubezpieczenia i z tego tytułu bywa, że potrzebujemy pieniędzy na odszkodowanie. Trzeba nie odpuszczać.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 07:39

polecam:

odszkodowania powypadkowe
kontakt:
Janusz Rogalski
tel.607-651-113

przedstawiciel firmy:
PGO Polska Grupa Odszkodowawcza S.A.
http://pgo-odszkodowania.pl/

#12 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 22:11

Witam szukam kancelarii lub firmy która zajmie sie moja wypłata odzszkodowaniem (pozar hurtowni) pzu odmowilo mi wypłaty oferty prosze kierowac na pawelpawloski@vp.pl

#13 Guest_WBDO.pl

Guest_WBDO.pl
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:48

"Wielkopolskie Biuro Dochodzenia Odszkodowań"
ul.Dmowskiego 35
60-222 Poznań
tel.502956622
WBDO.pl

#14 Guest_WBDO.pl

Guest_WBDO.pl
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:50

"Wielkopolskie Biuro Dochodzenia Odszkodowań"
ul.Dmowskiego 35
60-222 Poznań
tel.502956622
WBDO.pl

#15 Guest_www.erw.com.pl

Guest_www.erw.com.pl
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 18:03

Szanowni Państwa
Reprezentuje Europejski Rejestr Wypadków który pomaga w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia.
Osoba prowadząca Europejski Rejestr Wypadków jest prawnikiem, zdobyła doświadczenie na stanowisku likwidatora szkód osobowych i rent w największej firmie ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej (PZU SA). Prowizja w ERW jest uzależniona od sukcesu tzw. success fee oraz jest negocjowana i niższa niż w innych firmach, gdyż dla nas Klient jest najważniejszy. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Ryzyko i koszty odzyskania odszkodowania ERW bierze na siebie.

Każdą sprawę analizujemy bezpłatnie i informujemy o możliwościach dochodzenia roszczeń oraz jakie świadczenia przysługują.

W razie pytań zapraszamy
www.erw.com.pl (zakładka kontakt) bądź 534 232 232

ERW jest po to, aby pomagać !

#16 Guest_Przemo

Guest_Przemo
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 19:35

Najlepiej skorzystaj z usług firmy zajmującej się pomocą w pozyskiwaniu odszkodowań. Towarzystwa ubezpieczeniowe zazwyczaj starają się jak najbardziej zaniżyć kwotę wyceny należnego odszkodowania. Profesjonalna firma posiadająca prawników ma większe szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania. Osobiście polecam Mobile Cash, mnie pomogli przy podobnej sprawie, gdy miałem problemy z firmą ubezpieczającą.

#17 Guest_salsa101

Guest_salsa101
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:26

Ja wierzę w prawo. Jeśli przysługuje zwrot ubezpieczenia - to czy to będzie PZU czy inna firma, to je musi wypłacić. Warto zawsze się ubezpieczyć w firmach sprawdzonych. A TERAZ pragnę życzyć wszystkim zdrowia, szczęścia- spełnienia wszelkich marzeń- z okazji zbliżającego się ROKU 2014. Serdecznie pozdrawiam.

#18 Guest_Ziiuta

Guest_Ziiuta
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 14:09

Ja wierzę w prawo. Jeśli przysługuje zwrot ubezpieczenia - to czy to będzie PZU czy inna firma, to je musi wypłacić. Warto zawsze się ubezpieczyć w firmach sprawdzonych. A TERAZ pragnę życzyć wszystkim zdrowia, szczęścia- spełnienia wszelkich marzeń- z okazji zbliżającego się ROKU 2014. Serdecznie pozdrawiam.

Musi albo i nie musi:) Może zaniżać drastycznie odszkodowanie, albo "zapomnieć" o jakiejś części itp itd. I wiem co mówię: moje pierwotne odszkodowanie wyniosło... 600zł... po odwołaniu, przedstawieniu rachunków itp itd zrobiło się bez mała 10.000zł. Wszystko zgodnie z prawem!

#19 Guest_gabi11111

Guest_gabi11111
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:43

Witam. Należy walczyć z tym, radziłabym udać się po poradę do firm które zajmują się tym na co dzień, np. ta - http://www.mk-finanse.pl/ ma zasięg ogólnokrajowy i wygląda dość przyzwoicie ;) poszukaj na internecie ;)

#20 Guest_teczowka85

Guest_teczowka85
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 20:17

witam
spotkałam się z podobnym problemem pomogła Kancelaria Odszkodowawcza Cito Kraków (dochodzenie odszkodowań Kraków). życzę powodzenia
pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych