Skocz do zawartości

Wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kowalczuk

Kowalczuk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 21 październik 2019 - 11:39

Kancelarii odszkodowawczych nie polecam.

Dlaczego? Jest na to jakaś reguła, czy po prostu to kwestia sprawy? Kto jak nie kancelaria odszkodowawcza - prawnik? Ci dzielą się wiedzą jak przykładowo tu: https://karolinafurt...-odszkodowania/, więc to może być ta alternatywa?

#22 Guest_tt56

Guest_tt56
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 11:49

No a ja właśnie polecam kancelarię, bo np. EuCO bierze wynagrodzenie tylko jak odzyska odszkodowanie, a taki adwokat bierze kasę z góry czy wygra i coś odzyska czy też nie. 

#23 Guest_Aniela45

Guest_Aniela45
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 11:01

No a ja właśnie polecam kancelarię, bo np. EuCO bierze wynagrodzenie tylko jak odzyska odszkodowanie, a taki adwokat bierze kasę z góry czy wygra i coś odzyska czy też nie. 

W kwestii odszkodowań polecam kancelarię  automobile expert. Pomogą odzyskać odszkodowanie takie jakie Ci się należy. Ja skorzystałam z ich usług, gdy ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę odszkodowania. Dzięki pomocy ich prawników oraz orzecznika udało się uzyskać większe pieniądze z towarzystwa ubezpieczeniowego. Polecam wszystkim w trudnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

#24 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 10:49

Zamiast się włóczyć po kancelariach, sądach i wydawać kasę, to lepiej sprzedać szkodę firmie zajmującą się dopłatami do odszkodowań. Z osobistego doświadczenia polecam Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych (funduszodszkodowan pl), bo robią to naprawdę dokładnie i szybko przy jak najmniejszym zaangażowaniu poszkodowanego, a sama komunikacja przebiega naprawdę miło i przyjemnie ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych