Skocz do zawartości

Zbyt małe odszkodowanie z OC sprawcy

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_oldik

Guest_oldik
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 21:21

W takim przypadku najlepiej kontaktować się  z EuCO. Adres do dobrego agenta jest tutaj a.kita@euco.pl . Mogę go polecić,bo sprawdził się i to w 100%

#42 Guest_włodi

Guest_włodi
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 21:49

Zdecydowanie EuCO! Najlepsze!

#43 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 08:56

Unique Service Partner załatwia takie sprawy - podpisujecie umowę, a oni już później zajmują się wszystkimi formalnościami. W naszym przypadku temat ogarnięty bez sądu - dostaliśmy prawie dwa razy więcej pieniędzy. Najgorsze jest to, że sami wtedy również próbowaliśmy odzyskać większą kasę, ale nic z tego nie wynikało. Później załatwiali jeszcze jedną sprawę w naszej rodzinie - podobnie temat zakończony wyższym odszkodowaniem.

#44 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:07

To się bardzo często zdarza, że ubezpieczalnia nie wypłaci tyle ile powinna.  W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy prawnej. Kancelaria Solace https://www.solace.p...-komunikacyjne/ oferuje pomoc w odzyskaniu należnego odszkodowania. To specjaliści od walki z nieuczciwymi ubezpieczycielami. 

#45 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 styczeń 2018 - 13:55

Polecam skontaktować się z tą firmą -> http://wokanda.org.pl/. Są w stanie pomóc w uzyskaniu wyższej kwoty w związku z ubezpieczeniem po danym nieszczęściu lub też szkodzie. Mój brat korzystał z ich pomocy po kolizji i odzyskał wszystkie pieniądze.

#46 Guest_Mirela

Guest_Mirela
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 08:53

Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

#47 Guest_Darek12

Guest_Darek12
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:18

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#48 Guest_maksa

Guest_maksa
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 21:41

W euco analiza dokumentów jest bezpłatna, więc moim zdaniem właśnie tam należy się udać.

#49 Guest_Daniel12

Guest_Daniel12
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 14:00

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#50 Guest_NorbertM28

Guest_NorbertM28
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 06:02

Dlatego moim zdaniem warto abyś odezwał sie do firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań dla swoich klientów. Ja w podobnej sytuacji skorzystałem z pomocy Auxilia.pl maja bardzo dobrze wykwalifikowaną obsługę oraz możliwość skorzystania z pomocy prawników. Zajęli się praktycznie sami wszystkimi sprawami związanymi ze sprawą i co ważne w końcu udało sie wygrać oraz odzyskać odpowiednio wysoką kwotę.

#51 fosterrr

fosterrr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 07:00

Samemu też można wygrać z firmą ubezpieczeniową, nie trzeba nabijać kasy tym pseudo firmom, ja wygrałem z PZU wypłacili tyle ile się należało 

#52 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 00:18

EuCO pomaga i jest ok. Nie ma u nich opłat wstępnych.

#53 Altis Odszkodowania

Altis Odszkodowania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 28 czerwiec 2018 - 09:42

najlepiej chyba sprzedać szkodę w takim wypadku

Odkup odszkodowań OC/AC, skup odszkodowań komunikacyjnych

#54 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 00:16

Dzień dobry,

jeśli nie są Państwo pewni, czy Państwa ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczenia względem ubezpieczyciela, które dotyczą odszkodowania z OC lub AC, można składać nawet do 3 lat od stłuczki lub zderzenia. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy, w ciągu 7 dni otrzymają Państwo od nas dopłatę do odszkodowania zgodnie z wyceną z ekspertyzy.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

#55 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 10:57

Tak faktycznie najlepiej sprzedać szkodę, ja tak zrobiłem. Jakoś nie miałem ochoty bawić się w odwołania, tym bardziej zatrudniać prawników bo serio mam ważniejsze sprawy na  głowie a to jest jednak mnóstwo pracy i stresu. Skontaktowałem się z firmą Economist tel. 882 000 883 oni na podstawie niezależnych ekspertyz wycenili szkodę (oczywiście realną a nie tak jak ubezpieczyciel zaniżoną) i na zasadzie cesji sprzedałem szkodę i dostałem w ciągu kilku dni kasę

#56 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 00:46

Witam, Jestem przedstawicielem firmy Euco 

Zapraszam osoby poszkodowane po bezpłatną poradę. 

Tel 534 592 864 

E mail k.majka@euco.pl

#57 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 14:37

Eventum - najlepsza kancelaria prawnicza, która specjalizuje się w tego typu sprawach

#58 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 14:27

Polecam Lighthouse Kancelaria z Krakowa. Kompetentni i doświadczeni w tym co robią. I co najważniejsze - zabierają się za sprawę od razu. 12 307 01 03.

#59 Guest_tymek

Guest_tymek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 11:14

Z mojej strony mogę polecić Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych (funduszodszkodowan pl), którzy mają w swojej ofercie darmową ekspertyzę, profesjonalną usługę i szybkie (aczkolwiek efektywne) działanie. A przecież zakwestionować decyzję ubezpieczalni można do 3 lat od jej wydania!

#60 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 09:51

W kwestii odszkodowań polecam kancelarię automobile expert. Pomogą odzyskać odszkodowanie, takie, jakie Ci się należy. Skorzystałam z ich pomocy, gdy ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę odszkodowania. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ich prawników oraz orzecznika udało się uzyskać większe pieniądze z towarzystwa ubezpieczeniowego. Polecam wszystkim w trudnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych