Skocz do zawartości

ZWROT SKŁADEK Z II FILARU.CZY TO MOŻLIWE??

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_www.twojeporady.pl

Guest_www.twojeporady.pl
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 17:31

potwierdzam nie można odzyskać składek, naciągają was

pomoc radcy prawnego znajdziesz na:

www.twojeporady.pl

#22 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:22

Totalna bzdura! Jestem żywym, chodzącym przykładem, że da się odzyskać składki!!! Udało mi się, nie jest to tylko moja zasługa ale trafiłam na fajną stronkę internetową, skontaktowałam się z kim trzeba i teraz mogę śmiało powiedzieć, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe żerują na naszej naiwności. Śmiało pytać, odpowiem na każde pytanie co, gdzie, którędy

#23 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 18:57

Chcesz odzyskać pieniądze z Drugiego Filaru - proszę o kontakt joda@interia.eu 

#24 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 21:53

ja tez

#25 Guest_el-ka

Guest_el-ka
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 20:06

Totalna bzdura! Jestem żywym, chodzącym przykładem, że da się odzyskać składki!!! Udało mi się, nie jest to tylko moja zasługa ale trafiłam na fajną stronkę internetową, skontaktowałam się z kim trzeba i teraz mogę śmiało powiedzieć, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe żerują na naszej naiwności. Śmiało pytać, odpowiem na każde pytanie co, gdzie, którędy

Ja też chcę zabrać składki - help ! JAk to zrobiłeś

#26 Guest_el-ka

Guest_el-ka
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 20:12

podaj stronkę jeżeli możesz.własnie walczę o zwrot składek po śmierci mojego męża.beti100wp.pl@wp.pl.dziękirolleyes.gif

#27 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 15:43

Ja też chciałabym odzyskać swoje pieniądze .malgorzata.stelmaszyk68@gmail.com dziekuję 

#28 Guest_Justyba

Guest_Justyba
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 03:03

Chcem zabrać pieniądze z drugiego filaru jak to zrobic

#29 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:32

Ja byłam ubezpieczona w pl filarze w Złotej Jesieni.jestem z 1953 r i jestem na emeryturze.Czy też mi się należą pieniadze z tegoż filaru?

#30 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:33

Ja byłam ubezpieczona w pl filarze w Złotej Jesieni.jestem z 1953 r i jestem na emeryturze.Czy też mi się należą pieniadze z tegoż filaru?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych