Skocz do zawartości

Promocyjny okres użytkowania z serwisu - oszustwo

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Mr.

Guest_Mr.
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 13:39

Zgadza się!

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. również próbuje mnie naciągnąć na FV 1600zł

Czy ktoś już z nimi wygrał, komuś dali spokój ?

#82 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 17:29

Firma G.C.P nadal oszukuje przedsiębiorców wykorzystując portal abc.prawo.link została zmieniona nazwa firmy na Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. ,

31-406 Kraków, Al. 29 Listopada 130/208, NIP: 6783163335, REGON: 365745929,pracownicy otrzymują polecenia aby oszukiwać od kierownika firmy Elżbiety Mikołajskiej ,który decyduje o wszystkim.Chętni poszkodowani,którzy chca zniszczyć firmę proszeni są o kontakt na adres kancelariaprawna@vip.onet.pl

Udziele Państwu instrukcji jak należy to zrobić.

#83 Guest_aro

Guest_aro
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 21:53

Witajcie

W sumie nie wiem jak u mnie się rozegra sprawa z nimi ale raczej jestem kryty. Rozmowa z telemarketerką była dla mnie dość podejrzana dlatego w formularzu podałem nieistniejące dane, więc faktury nie mają na kogo wystawić. Dodatkowo na wszelki wypadek nagrałem rozmowę w której pani wielokrotnie podkreślała że okres jest bezpłatny i sami nie przedłużają go. Co więcej powiedziała że jak nie odpowiem na ich maila to z automatu usługa zostanie zablokowana. 

W sumie nawet raz nie zalogowałem się na ten portal, a w poczcie nie mam od nich żadnego maila, choć adres wydawało mi się że podałem właściwy

#84 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 08:30

Osoby poszkodowane mogą firmę zniszczyć z moją pomocą,podaje adres e-mailowy do kontaktu klaudia.paryz@onet.pl. Oferuje złożenie zeznań w prokuraturze na temat struktury firmy oraz procederu oszukiwania klientów.Osobą odpowiedzialną za oszukiwanie klientów jest kierownik firmy Elżbieta Mikołajska. Proces nękania klientów ma na celu zastraszanie,w sposób prymitywny. Moje honorarium wynosi 50000 zł.Oświadczam,że informacje przekazuje Państwu wiarygodnie. Jeżeli poszkodowani są zainteresowani zapraszam do kontaktu.

...ale mi pomoc - 50000zł ? to pisze osoba dorosła czy też dziecko?

ludzie zostali oszukani jak Pani napisała w "prymitywny sposób" i mają liczyć na to, że za kwotę 50000zł uda się Pani na słowo wygrać z tą firmą?

mam wrażenie, że napisane jest to przez kogoś np. z takiej firmy - po co? żeby zniechęcić ludzi do walki o swoje!!!

za taką "pomoc" drogiej Pani serdecznie dziękuję - nie skorzystam

zgłosiłem na prokuraturę w Krakowie, jestem po przesłuchaniu - na tego typu pomoc nie ma co liczyć - żadna gwarancja a koszt niemały

pozdrawiam

#85 PawełT

PawełT

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 maj 2018 - 13:19

Dzień dobry.

Firma SERWIS INFORMACYJNY POLSKIEGO PRAWA Sp. z o.o. działa dalej próbując naciągać klientów. Czy ktoś z Państwa jest w trakcie "walki" z tą firmą? Chętnie się przyłączymy.  A może ktoś ma gotową receptę jak ukrócić ten proceder? Czy rozważaliście Państwo pozew zbiorowy?

Pozdrowienia

#86 Slaw

Slaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2018 - 16:14

Firma G.C.P nadal oszukuje przedsiębiorców wykorzystując portal abc.prawo.link została zmieniona nazwa firmy na Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. ,

31-406 Kraków, Al. 29 Listopada 130/208, NIP: 6783163335, REGON: 365745929,pracownicy otrzymują polecenia aby oszukiwać od kierownika firmy Elżbiety Mikołajskiej ,który decyduje o wszystkim.Chętni poszkodowani,którzy chca zniszczyć firmę proszeni są o kontakt na adres kancelariaprawna@vip.onet.pl

Udziele Państwu instrukcji jak należy to zrobić.

również chetnie się przyłacze do likwidacji tych oszustów

#87 Slaw

Slaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2018 - 16:18

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

... bez Ergo !

Drodzy forumowicze

prawnik nie musi tutaj być kwestią kluczową!

zostaliśmy oszukani w bardzo perfidny sposób - dzwonił ktoś, prosił o poznanie portalu, zaproponował darmowy okres, pomoc w zalogowaniu się ....

CELOWO WPROWADZANO NAS W BŁĄD !!!

rozmawiałem z panem prokuratorem z Krakowa Nowej Huty - zna sposób działania takich firm - twierdzi, że kiedyś specjalnie firmą tą (należącą do znanych nam właścicieli - miała wtedy inną nazwę) zajmowała się jedna z prokuratur w Gdańsku

podpowiadał aby zebrać się wspólnie i wysyłać do krakowskiej prokuratury Nowa Huta zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

w ten sposób możemy wspólnie zgłosić prokuraturze sposób działania i metody jakie stosuje ta firma - udowodnić, że jesteśmy ofiarami jej działania !!!

mam kilka osób które się do mnie zgłosiły - podały swoje namiary (tel. mail) rozmawiałem, wysyłam do nich moją wersję zdarzenia (rada prokuratora) każdy może sprawdzić, coś dopisać, skasować - na koniec drukuje i wysyła do Prokuratury Kraków Nowa Huta

ZOSTAWIAM NUMER TELEFONU - WYSTARCZY NA NIEGO WYSŁAĆ DANE - ODDZWONIĘ, ODPISZĘ NA MAILA, PRZEŚLĘ WERSJĘ ZGŁOSZENIA

tel. 533 069 005

NIE CZEKAJMY - ZGŁASZAJMY SPRAWĘ NA PROKURATURĘ - NIE PŁAĆMY OSZUSTOM !!!

numer odbiera jakieś dziecko , ????????? kto dzisiaj jest uczciwy?

#88 Slaw

Slaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2018 - 16:21

Drodzy forumowicze

nie zostawiajcie sprawy!

ja wysłałem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury w Krakowie - listem poleconym

otrzymałem informację, że sprawa została przekazana do prokuratury Kraków Śródmieście (właściwej dla tej spółki)

WYSYŁAJCIE ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY Kraków Śródmieście!!!!

Może w końcu Firma GPC, Busines Managment, ABC czy jak znowu będzie się nazywała odpowie za swoje praktyki?! Może właściciele tych firm, których nazwiska są znane w końcu poczują jakie metody są przez nich i ich pracowników stosowane?!

GORĄCO ZACHĘCAM DO DZIAŁANIA !

Czy można uzyskać informację jak to zrobić?

#89 Slaw

Slaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2018 - 16:23

Czy nie ma jakiej skutecznej metody na jawnych oszustów?

#90 PawełT

PawełT

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2018 - 21:39

Sposób postępowania jest tu:

(wspolnypozew.com/forum/group/go/polskieprawoeu/centrum-innowacji-dla-biznesu-i-nauki-polskieprawo/724?pageSize=20&pageIndex=18)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych