Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

wymrazanie i żylaki odbytu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 12:33

Witam serdecznie,
prosiłabym o odpowiedź dotyczacą zabiegu wymrażania pochwy - kończyny kłociste (refundowany zabieg z NFZ wykoanny w niepublicznym zakładzie zdrowotnym), czy to podlega wypłacie z ubzpieczenia pracowniczego typu P plus ???
Również miedzy czasie po wizycie u lekarza rodzinnego (krwawienie z obdytu), następnie u chirurga, któy skierował mnie na badania kolonoskopia do szpitala (2 dni) ykryty żylaki odbytu. Czy to podlega wypłacie z ubezpieczenia??

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 03 październik 2015 - 13:43

To zależy, ale z doświadczenia wiem, że NFZ to lubi sobie refundować najtańsze metody. Swego czasu we Wrocławiu w http://flebonet.pl/placowki/wroclaw/ mój ojciec miał leczone żylaki i co najważniejsze skutecznie, z tym, że my płaciliśmy sami, ze względów oczywistych, czekać na refundacje to by sie mogło okazać, ze ojciec nie dożyje.

#3 Guest_fewwa

Guest_fewwa
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 14:31

Kilku proktologów we Wrocławiu znam i najlepiej bym ocenił doktora Piotra Czerczuka z Flebonet. Sympatyczny, konkretny, a przy tym ma duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na żylaki.

#4 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 14:13

A tak na co dzień to jakie lekarstwa/ żele stosujecie? Na tej stronie czytam o takim żelu Varicofix i zastanawiam się czy go nie na być. Ktoś z Was stosował i poleca?

#5 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2021 - 21:25

Ja leczyłem hemoroidy w gabinecie ProctoMed i skutecznie pozbyłem się tego niewygodnego problemu. Polecam wszystkim ten ośrodek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych