Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Reklamacja butów w firmie sizeer

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Inspiracja

Inspiracja

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 06 maj 2020 - 17:58

Polecam świetne akcesoria damskie:

https://torebki-insp...a-temat-srebra/

#62 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 16 maj 2020 - 01:43

Ten sklep to jakiś żart jeśli chodzi o reklamacje , popękane podeszwy i skóra z boku - nie uznali , dałem do rzeczoznawcy który zbeształ ich z błotem i znów nie uznali , oczywiście pójdę z tym do sądu , mimo ze chodzi tylko o 6 stówek to barachło trzeba nauczyć jak powinni traktować klientów , oczywiście dodatkową karą będzie to ze już nigdy nic tam nie kupię i będę wszystkim odradzał tam zakup , Zachęcam żeby im nie odpuszczać po odrzuceniu reklamacji bo tylko na to liczą a w sądzie praktycznie są bez szans , pooddają za buty plus koszty sądowe to może do pustych łbów dojdzie jak traktować klientów

#63 Guest_JoannaK74

Guest_JoannaK74
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 11:37

ja zwykle po pierwszej odrzuconej reklamacji idę do rzeczoznawcy (jak akurat chodzę do Maj, bo najbliżej) i z takim dokumentem dopiero składam drugą reklamację. jak do tej pory trzy razy się udało. 

Witam. Czy może Pan polecić rzeczoznawców Maj?

#64 Guest_JoannaK74

Guest_JoannaK74
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 11:39

ja zwykle po pierwszej odrzuconej reklamacji idę do rzeczoznawcy (jak akurat chodzę do Maj, bo najbliżej) i z takim dokumentem dopiero składam drugą reklamację. jak do tej pory trzy razy się udało. 

Witam. Czy może Pan polecić rzeczoznawców Maj?

Wiesz co, korzystałem z rzeczoznawców Maj, fachowa i szybka obsługa, wystawili mi naprawdę rzetelną opinię, także z całego serca mogę Ci ich polecić

Witam! Chciałabym skorzystać z pomocy rzeczoznawców Maj . Też chodzi o reklamację butów zakupionych w Sizeer. Czy może Pan polecić?

#65 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2020 - 15:41

Potwierdzam wszelkie opinie. Sklep jedno wielkie nieporozumienie. Również reklamowałam buty Vans cena 260 zł. Po 2 miesiącach wyglądały tragicznie. Odbarwione,przetarte. Reklamacji nie uznano. Odwolalam się, argument"buty źle sznurowane i złe dobrane. Żart! Obsługa do tego masakra w Gorzowie w Nova. Nie polecam sklepu i firmy.

#66 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2020 - 15:42

Potwierdzam wszelkie opinie. Sklep jedno wielkie nieporozumienie. Również reklamowałam buty Vans cena 260 zł. Po 2 miesiącach wyglądały tragicznie. Odbarwione,przetarte. Reklamacji nie uznano. Odwolalam się, argument"buty źle sznurowane i złe dobrane. Żart! Obsługa do tego masakra w Gorzowie w Nova. Nie polecam sklepu i firmy.

#67 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 886 postów

Napisano 12 październik 2020 - 13:11

Ja też miałam okazję składać reklamację w tym sklepie.. naprawdę nie jest to proste ani przyjemne... Mam wrażenie, że ta firma na całej linii olewa swoich klientów w kwestii reklamacji.

#68 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2021 - 21:33

Kupiłem Air Maxy, których żywotność okazała się mieścić na poziomie 3ech miesięcy. Buty za 500 zł posłużą ci 90 dni... są pytania?

#69 Guest_Milena

Guest_Milena
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2021 - 23:21

Katarzyna Wegner Rzeczoznawca obuwia i odzieży

#70 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2021 - 16:42

Po dwóch miesiącach w butach dziury. Kosztowały prawie 700 zł. Nie uznali reklamacji. Odwołanie i znów nie uznali. Masakra. Co mogę jeszcze zrobić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych