Skocz do zawartości

Reklamacja butów w firmie sizeer

63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Inspiracja

Inspiracja

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 06 maj 2020 - 17:58

Polecam świetne akcesoria damskie:

https://shilla.pl/ko...hirurgiczna-c33

https://torebki-insp...a-temat-srebra/

#62 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 16 maj 2020 - 01:43

Ten sklep to jakiś żart jeśli chodzi o reklamacje , popękane podeszwy i skóra z boku - nie uznali , dałem do rzeczoznawcy który zbeształ ich z błotem i znów nie uznali , oczywiście pójdę z tym do sądu , mimo ze chodzi tylko o 6 stówek to barachło trzeba nauczyć jak powinni traktować klientów , oczywiście dodatkową karą będzie to ze już nigdy nic tam nie kupię i będę wszystkim odradzał tam zakup , Zachęcam żeby im nie odpuszczać po odrzuceniu reklamacji bo tylko na to liczą a w sądzie praktycznie są bez szans , pooddają za buty plus koszty sądowe to może do pustych łbów dojdzie jak traktować klientów

#63 Guest_JoannaK74

Guest_JoannaK74
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 11:37

ja zwykle po pierwszej odrzuconej reklamacji idę do rzeczoznawcy (jak akurat chodzę do Maj, bo najbliżej) i z takim dokumentem dopiero składam drugą reklamację. jak do tej pory trzy razy się udało. 

Witam. Czy może Pan polecić rzeczoznawców Maj?

#64 Guest_JoannaK74

Guest_JoannaK74
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 11:39

ja zwykle po pierwszej odrzuconej reklamacji idę do rzeczoznawcy (jak akurat chodzę do Maj, bo najbliżej) i z takim dokumentem dopiero składam drugą reklamację. jak do tej pory trzy razy się udało. 

Witam. Czy może Pan polecić rzeczoznawców Maj?

Wiesz co, korzystałem z rzeczoznawców Maj, fachowa i szybka obsługa, wystawili mi naprawdę rzetelną opinię, także z całego serca mogę Ci ich polecić

Witam! Chciałabym skorzystać z pomocy rzeczoznawców Maj . Też chodzi o reklamację butów zakupionych w Sizeer. Czy może Pan polecić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych