Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Reklamacja butów w firmie sizeer

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 22:23

mam ten sam problem zakupiłam  sportowe buty new balans w salonie  sizeer i po niespełna  dwóch miesiącach  siatka we wewnątrz buta sie po przecierała  buty kosztowały ponad 300  zł  oddałam do reklamacji  po dwóch tygodniach  pan ze sklepu zadzwonił i powiadomił mnie że reklamacji nie uznano tak wiec przestrzegam przed kupowaniem  dobrze sie zastanowić i poczytać opinie czego ja nie zrobiłam i dziś bardzo tego załuje .

#22 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

mam ten sam problem zakupiłam  sportowe buty new balans w salonie  sizeer i po niespełna  dwóch miesiącach  siatka we wewnątrz buta sie po przecierała  buty kosztowały ponad 300  zł  oddałam do reklamacji  po dwóch tygodniach  pan ze sklepu zadzwonił i powiadomił mnie że reklamacji nie uznano tak wiec przestrzegam przed kupowaniem  dobrze sie zastanowić i poczytać opinie czego ja nie zrobiłam i dziś bardzo tego załuje .

#23 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

#24 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

#25 uwzj

uwzj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 07:36

Ostatnio czytałem http://uwazaj.pl/rek...ac-sie-naprawy/ten artykuł, myśle że informacje w nim zawarte mogą jakoś pomóc. A jeśli sklep dalej bedzie sie upierał przy swoim zawsze można wysłać im jakieś pisemko sporządzone przez prawnika. 

#26 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 16:21

Witam, kupiłam buty lacosty w sizeerze i nie dość że są cholernie niewygodne (cały czas obcieraja mimo wkładek żelowych i plastów) to jeszcze farbują stopy, skarpety lub rajstopy. Czy uznają mi reklamacje? Buty kupiłam miesiąc temu.

#27 karolss21

karolss21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 17:15

Witam,

Kupiłam buty w sklepie sizzer w maju 2015 roku dla mojego syna ”new balance”

I już w sierpniu oderwał się rzep, więc  reklamowałam i dostała negatywną odp.  ze rzep został wyrwany siłą. Więc ja im w drugim odwołaniu piszę: ze syn ma 5lat i nie da rady odkręcić plastikowej butelki, ze wada powstała do 6

I dziś dostałam znów negatywną odpo. Ze wadę materiałowo-techniczną wykluczają, ze uszkodzenie mechaniczne.

Teraz to jest już 21.09 i te buty i tak sa dla niego już za małe, bo naga dziecka rośnie!!!

Pomocy!!

#28 Gabcia1

Gabcia1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 12:37

witam serdecznie 

w czerwcu kupiłem dziecku bury nike air max za wzorowe oceny w szkole (miała być to nagroda i strasznie się zraziłem), w październiku zaczęły puszczać szwy oraz zdeformowały się zapiętki oczywiście jestem już po odwołaniu i nadal podtrzymują opinię że buty były prane lub przemoczone a zapiętki zdeformowały się od nie wiązania butów. 

znam swoją córkę która ma 11 lat i buty zawsze ma zawiązane i nie zauważyłem żeby były przemoczone, oczywiście konserwowane były środkami do tego typu obuwia przeznaczonymi.

CZY KTOŚ JEST W STANIE MI COŚ PODPOWIEDZIEĆ BO RĘCE OPADAJĄ 

LUDZIE NIGDY NIE KUPUJCIE BUTÓW W TEJ SIECI BO ONI TYLKO PATRZĄ NA ZYSK I REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAJĄ 

#29 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 19:30

Witam,

Kupiłam buty w sklepie sizzer w maju 2015 roku dla mojego syna ”new balance”

I już w sierpniu oderwał się rzep, więc  reklamowałam i dostała negatywną odp.  ze rzep został wyrwany siłą. Więc ja im w drugim odwołaniu piszę: ze syn ma 5lat i nie da rady odkręcić plastikowej butelki, ze wada powstała do 6

I dziś dostałam znów negatywną odpo. Ze wadę materiałowo-techniczną wykluczają, ze uszkodzenie mechaniczne.

Teraz to jest już 21.09 i te buty i tak sa dla niego już za małe, bo naga dziecka rośnie!!!

Pomocy!!

Witam, ja tak mam z butami New Balance moimi i córki moje kupione na koniec marca rozpadły się po 2 miesiącach córki tak samo. Reklamacja oddalona. Poszlam od razu do rzecznika praw konsumenta który wyslał do nich pismo i sie śmial że każdy co do niej przychodzi to z tej sieciówki. Że buty wcale nie wychodzą ze sklepu tylko reklamacje podbija pracownik. Ja powiedziałam że nie odpuszcze. Nie po to kupuje markowe buty które nie kosztuja przysłowiowej zlotówki . I innym też polecam rzeczników. Pieniądze nie leżą na drodze, żeby to popuszczać.

#30 Guest_Gabciaq

Guest_Gabciaq
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 19:40

Witam, ja tak mam z butami New Balance moimi i córki moje kupione na koniec marca rozpadły się po 2 miesiącach córki tak samo. Reklamacja oddalona. Poszlam od razu do rzecznika praw konsumenta który wyslał do nich pismo i sie śmial że każdy co do niej przychodzi to z tej sieciówki. Że buty wcale nie wychodzą ze sklepu tylko reklamacje podbija pracownik. Ja powiedziałam że nie odpuszcze. Nie po to kupuje markowe buty które nie kosztuja przysłowiowej zlotówki . I innym też polecam rzeczników. Pieniądze nie leżą na drodze, żeby to popuszczać.

czy dzięki rzecznikowi udało Ci uzyskać opinię pozytywną i wymienili buty ????

#31 Guest_jhon

Guest_jhon
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 15:25

Marki Timberland oraz sklepy seezer nalezą do Marketing Investment Group z Krakowa. Mają przyjętą taką strategię, że z założenia reklamacje odrzucają. Jak ktoś ma czas i pieniądze na własnego rzeczoznawcę, a potem sąd to może się w to bawić. Ja mam inne rozwiązanie - ich sklepy omijam z daleka i wszystkie pozostałe marki, którymi handlują m.in. UMBRo Lacoste, symbiosis, lotto. Często te sklepy są obok siebie. Nie kupuję u nich nie musze nic reklamować, a on nie zarobią.

#32 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 17:30

Hej kurcze tez mam podobny problem z tym sklepem , buty się rozkleily, popękana skóra na zgieciach dodam tylko , że buty noszone niezbyt często . Oczywiście uzasadnienie odrzuconej oczywiście reklamacji uszkodzenia mechaniczne nieprawidłowa konserwacja obuwia . Śmiech na sali bo babka, która buty sprzedawała odrazu wcisla środek do konserwacji. Oczywiście odmowa nie poparta żadną opinia rzeczoznawcy bo piszecie , że go po prostu nie ma . Druga reklamacja odmowa i teraz to mnie wkurzyli bo reklamacje składała córa młoda dziewczyna wiec ja po prostu olali . Jakbym chciała buty wyrzucić do śmieci po roku , czy nawet dwóch to kupiła bym je w chiniolu i tyle

#33 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 20:05

uwaga! nie kupujcie w sizeer butów, wszystkie reklamacje zagwarantowane umową kończą się stwierdzeniem, że nie umiecie wiązać prawidłowo butów, nie umiecie ich prawidłowo nosić, nie kupujecie za ok. 400 zł prawidłowego rozmiaru, a poza tym jesteście głąbami, które nie zasługują na obuwie kupione w tym sklepie!!!!!!

#34 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 20:19

A co jeśli buty przedarły się tylko na jednym zapiętku i wszedł z nich plastik? Buty nadają się do wyrzucenia. Reklamacja została odrzucona. Ale, że nie chce mi się z nimi dyskutować jadę po buty i do rzecznika. Tym bardziej, że nie minął nawet rok od kupna butów.

#35 Guest_Mar Taa

Guest_Mar Taa
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 17:29

Też właśnie zaczęłam walkę z tym sklepem porozklejane lacosty po jednym sezonie!!! Nigdy nie prane ani moczone jestem już po odwołaniu się od decyzji negatywnej czekam na efekt

Jaki efekt? też rozpoczynam walkę z tym sklepem, buty również Lacosty...

#36 Guest_Laciak

Guest_Laciak
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 22:02

i ja równiez rozpoczynam walkę. Air Maxy zaczęły farbować - niebieski kolor zafarbował białą siatkę na środku buta. Wygląda jak bym kupił buty na rynku- choć podejrzewam że tamte były by trwalsze. Zawiodłem się na Sizeer - nie odpuszczę

#37 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:33

Sklep Sizzer w Markach jest ok.Uznaja reklamacje nie ma problemow tylko nie wiem dlaczego tak sie buty psują po 3 miesiacach użytkowania. Wymienilam juz chyba czwarte .Buty to chyba chinszczyzna!!!!

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 20:36

Sklep Sizzer w Markach jest ok.Uznaja reklamacje nie ma problemow tylko nie wiem dlaczego tak sie buty psują po 3 miesiacach użytkowania. Wymienilam juz chyba czwarte .Buty to chyba chinszczyzna!!!!

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 20:38

DOKLADNIE DZIS PO 3MIES. OD KUPNA BUTOW ZAWIOZLAM JE NA GWARANCJE HESTEM CIEKAWA CZY UZNAJA. PRZETARTA SIATKA NA PALCACH W AIR MAXACH MASAKRA

#40 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 20:37

Nigdy nie kupujcie w tych sklepach butów ponieważ nie uznają reklamacji nawet po 1 miesiącu użytkowania butów ,co przy sprzedarzy dają 2 letnią gwarancję .Banda oszustów .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych