Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Źle dobrane szkła przez okulistę.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mika

Guest_mika
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 17:17

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy za źle dobrane szkła które przepisał mi okulista.W dniu 28.01.2010 poszłam do okulisty ponieważ coraz gorzej widziałam w starych okularach.Był to nowy okulista ponieważ po przeprowadzce zmieniłam przychodnie. Pani nie była zbyt miła. Najpierw okrzyczała mnie że nie ma mojej karty i nie ma z czego dowiedzieć jakie nosiłam szkła przedtem . Szczerze mówiąc nie wiedziałam że karta jest potrzebna , Jednak jeśli nie potrafiła bez niej precyzyjnie dobrać szkieł mogłam wziąć kartę ze starej przychodni i przyjść na badanie jeszcze raz.Po 2 sprzęt nie był najlepszy.Okulary spadały mi do połowy nosa przez co musiałam podnosić głowę żeby cokolwiek zobaczyć. Pani okulistka doradziła mi zakup drugich okularów a nie wymiany szkieł abym miała na wszelki wypadek dwie pary. Za okulary zapłaciłam niecałe 400 zł w tym szkła 160 zł. Po ich założeniu okazało się że źle w nich widzę. Poszłam więc do starego okulisty na którego musiałam poczekać 2 tygodnie ponieważ był na urlopie i stwierdził że szkła są kompletnie źle przepisane i muszę je wymienić na nowe. Teraz nie wiem czy mogę i gdzie się udać po zwrot pieniędzy które niepotrzebnie wydałam. Na razie nie mogę sobie nawet pozwolić an drugie okulary z powodu braku pieniędzy. Cierpi na tym mój wzrok. Bardzo proszę o poradę.

#2 Guest_pacjent

Guest_pacjent
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 18:59

...może okulista doradzi...

#3 mario2342

mario2342

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 14:39

Szczerze polecam specjalistów w Ośrodku SPEKTRUM we Wrocławiu

#4 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 10:35

Osobiście polecam Krakowskie Centrum Okulistyki OCULUS. Przyjmują tam świetni lekarze. Korzystamy z ich usług z całą rodziną od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 13:15

SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej to najlepsza klinka skupiająca się na leczeniu wad wzroku jaka działa w naszym kraju. Warto tam pojechać, na pewno poprawnie zdiagnozują twoją wadę i zlecą prawidłowe szkła korekcyjne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych