Skocz do zawartości

odszkodowanie z PZU - pieniadze sa przed komisja ??

303 odpowiedzi w tym temacie

#301 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 15:43

Witam w wypadku przy pracy doznałem skręcenia ramienia prawego było to 4 września po 3 tygodniach w temblaku jeszcze 4 tygodnie na rehabilitacje do tej pory boli moja praca polega na częstym przenoszeniu podnoszeniu itp. Wypadek wydarzył się w trakcie zmiany dziurkacza (23kg) na prostej ręce.

Otrzymałem pismo z PZU ,że nie należy mi się odszkodowanie bo z dokumentacji medycznej wynika ,że występował tylko ból, obrzęk oraz inne  dolegliwości o charakterze przejściowym i odwracalnym.Robione miałem tylko RTG na którym nic nie wyszło. W ramieniu czuję takie przeskakiwanie ,dyskomfort. Czy mogę liczyć na jakiekolwiek odszkodowanie ? pozdrawiam Mariusz

#302 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 15485 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 listopad 2017 - 15:50

no to się odwołuj a nie nas pytasz

#303 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 10:07

Witam w wypadku przy pracy doznałem skręcenia ramienia prawego było to 4 września po 3 tygodniach w temblaku jeszcze 4 tygodnie na rehabilitacje do tej pory boli moja praca polega na częstym przenoszeniu podnoszeniu itp. Wypadek wydarzył się w trakcie zmiany dziurkacza (23kg) na prostej ręce.

Otrzymałem pismo z PZU ,że nie należy mi się odszkodowanie bo z dokumentacji medycznej wynika ,że występował tylko ból, obrzęk oraz inne  dolegliwości o charakterze przejściowym i odwracalnym.Robione miałem tylko RTG na którym nic nie wyszło. W ramieniu czuję takie przeskakiwanie ,dyskomfort. Czy mogę liczyć na jakiekolwiek odszkodowanie ? pozdrawiam Mariusz

Tego nikt nie oceni poza orzecznikiem. Na RTG nie wszystko wychodzi. Możesz sam walczyć lub zgłosić się do firmy odszkodowawczej. Przedstaw sprawę i zobaczysz co oni powiedzą, Polecam www.lpsa.pl

#304 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 22:00

Dzień dobry mam pytanie proponują mi 900 zł za złamany palec wypadek w pracy składki place 64 zł miesięcznie leczył am go 5 misiecy i miałam rehabilitację nie wiem czy mam się na tą oferte zgodzić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych