Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odszkodowanie za operację w PZU

1085 odpowiedzi w tym temacie

#1081 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5994 postów

Napisano 20 czerwiec 2020 - 16:39

Przedstaw nam warunki twojej polisy to ci odpowiemy.

Zadając to pytanie przeczytałaś post powyżej????? A może przeczytałaś jeszcze wcześniejsze posty???

Ludzie na forum nikt nie wie jakie macie zawarte warunki ubezpieczenia w swoich polisach!

#1082 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 13:29

Witam .Mam takie pytanie czy jeśli podczas jednej operacji była usunięta macica i jajowód to wypłata odszkodowania (pakiet grupowy p plus) jest jedna za całą operację czy osobno za każdy organ? 

Wszystko zależy od warunków umowy grupowego ubezpieczenia oraz dokumentacji medycznej. Najlepiej jest w takiej sytuacji zgłosić sprawę do PZU. Nasi specjaliści przeanalizują ją i otrzymasz oficjalną decyzję dotyczącą wypłaty świadczenia. Zgłoszenia możesz dokonać w serwisie moje.pzu.pl lub dzwoniąc pod numer 801 102 102 

#1083 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 12:45

Witam, mam pytanie czy współubezpieczeni też mogą liczyć na wypłatę odszkodowania za operacje chirurgiczną?

#1084 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5994 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 13:53

TAK. Oczywiście na wszystko mogą liczyć, pod warunkiem, że mają to zawarte w polisie.

Czytałaś powyższe posty?

#1085 Guest_Ania_2249

Guest_Ania_2249
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 14:55

Witam,

mam pytanie posiadam dwie polisy z PZU indywidualną kontynuowaną i grupową z pracy. Byłam w szpitalu, po wyjściu złożyłam wniosek o wypłate z tytułu operacji, z jedne j polisy otrzymałam a z drugiej nie bo niestety nie widnieje na wykazie operacji.  Nie rozumiem myślałam że wykaz operacji jest jeden . Proszę o informację czy powinnam się odwołąć o tej decyzji negatywnej? pozdrawiam

#1086 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 marzec 2021 - 11:06

Witam,

mam pytanie posiadam dwie polisy z PZU indywidualną kontynuowaną i grupową z pracy. Byłam w szpitalu, po wyjściu złożyłam wniosek o wypłate z tytułu operacji, z jedne j polisy otrzymałam a z drugiej nie bo niestety nie widnieje na wykazie operacji.  Nie rozumiem myślałam że wykaz operacji jest jeden . Proszę o informację czy powinnam się odwołąć o tej decyzji negatywnej? pozdrawiam

Niestety, polisy są różne. Widocznie ta druga polisa nie przewiduje wypłaty odszkodowania za operację. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych