Skocz do zawartości

KARA UMOWNA ZA NIEDOTRZYMANIE TERMINU ZWROTU KARTY ABONENTA DLA CYFRY PLUS

1001 odpowiedzi w tym temacie

#981 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 19:24

Witam sprawa załatwiona bezproblemowo:D
Po wysłaniu mail'a do CP, otrzymałem odpowiedz:
"Szanowny Panie

w nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia dotyczącego naliczenia kary umownej z tytułu niezwrócenia sprzętu w terminie uprzejmie informujemy, że po indywidulanym rozpatrzeniu sprawy, wystawiona nota obciążeniowa zostanie anulowana."

Dziękuję za darmowy wzór Pisma:)

Pozdrawiam M.G.

#982 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 19:27

Witam sprawa załatwiona bezproblemowo:D
Po wysłaniu mail'a do CP, otrzymałem odpowiedz:
"Szanowny Panie

w nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia dotyczącego naliczenia kary umownej z tytułu niezwrócenia sprzętu w terminie uprzejmie informujemy, że po indywidulanym rozpatrzeniu sprawy, wystawiona nota obciążeniowa zostanie anulowana."

Dziękuję za darmowy wzór Pisma:)

Pozdrawiam M.G.

Witam, czy prześle mi Pan wzór pisma tego co wysłał do polsatu na adres lukas.debek@onet.eu z góry dziękuję.

#983 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 14:09

Prośba o przesłanie wzoru pisma.

Dziękuje

kasiapowiadomienia@gmail.com

#984 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 20:43

Witam,

proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary 340zł za nieterminowy zwrot dekodera.

Adres e-mail: michuuu22@wp.pl

Z góry dziękuję za pomoc

#985 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 22:48

Witam,

Również proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera.

Adres e-mail: wiktor-987@wp.pl

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

#986 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 20:23

Witam,

Ja także proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera na adres: ewelina.duczmal@gmail.com

Z góry dziękuję za pomoc w tej sprawie

#987 Guest_Kamil107

Guest_Kamil107
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 15:31

Witam, mnie również CP pocieszył na święta karą 350 zł. Czy mógłbym prosić o wzór pisma? kamil107db@o2.pl z góry wielkie dzięki ;)

#988 irenabudzik

irenabudzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2019 - 13:53

Witam

Ja także prosze o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera na adres> irena.budzik@interia.pl

z góry dziekuje za pomoc

#989 irenabudzik

irenabudzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 maj 2019 - 07:15

Proszę podać adres mailowy, wyślę wzór pisma. Pozdrawiam

Witam Panie Piotrze czy posiada Pan jeszcze moze wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera jesli tak to bardzo bym prosił o wysłanie na irena.budzik@interia.pl

#990 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 12:42

Dzień dobry, również mnie dotknął ten sam problem. Proszę o przesłanie wzoru pisma odwoławczego do CP jaconb@poczta.fm
Z góry dziekuje

#991 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 15:20

Witam.

Niestety do mnie także przyszło zawiadomienie o karze 500 zł za brak zwrotu modemu przy okazji zmiany umowy (o konieczności takiej nie poinformowała mnie Pani w punkcie obsługi przy podpisaniu nowej umowy a wyraźnie się pytałem, mówiła,że nie trzeba zwracać). Również jeśli nie problem skorzystał bym z Pana wzoru. ramza13@o2.pl

Pozdrawiam Artur

#992 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:46

Witam,

Proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera na adres aga_niewiadoma@wp.pl

dziękuję za pomoc

#993 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 19:48

Witam również prosił bym o wzór pisma do CP 699zl za zwrot po terminie. Na adres 12kp@wp.pl dziękuję i pozdrawiam serdecznie

#994 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 21:38

Witam
Jak te same pismo mogę wykorzystać w stosunku do nc + prosiłbym o przesłanie wzoru. Na adres ogame65@gmail.com
Z góry serdecznie dziękuję

#995 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 09:24

Witam

Proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera na adres tomaszejzler@gmail.com

dziękuję za pomoc

#996 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:21

Czy posiada ktoś jeszcze wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera i mógłby mi przesłać na pocztę ewelinalenarczyk95@wp.pl

#997 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:37

Napisanie "3 zdań" to za mało, trzeba się podeprzeć podstawą prawną, odnieść do zapisów w umowie itd. Wykazać swoją rację. Pismo które przesyłam "potrzebującym" ma 3 strony a nie 3 zdania. Piszcie, wysyłam nadal i działa.

Witam, czy również mógłbym poprosić o przesłanie tego pisma na adres: pkoziol@op.pl

Z góry dziękuję

Paweł Kozioł

#998 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 14:46

Witam

Proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera na adres adambral@gmail.com

dziękuję za pomoc

#999 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 15:44

Witam 

Proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera na adres greloos9@gmail.com

Dziękuję za pomoc

#1000 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:26

Witam,

Proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera/routera na adres akordbp@interia.pl

Dziękuję za pomoc,Maciej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy