Skocz do zawartości

KARA UMOWNA ZA NIEDOTRZYMANIE TERMINU ZWROTU KARTY ABONENTA DLA CYFRY PLUS

976 odpowiedzi w tym temacie

#961 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 20:11

Witam,
Czy również mogłbym prosić o wzór takiego pisma?
Mój mail: dybik1@o2.pl

#962 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 09:55

Ja również proszę o wzór pisma do Cyfrowego Polsatu za nieterminowy zwrot sprzętu i anulowanie kary!

Mój mail: anita92@onet.eu

Z góry bardzo dziekuję!

#963 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 11:09

Witam! Ja również proszę o pomoc w przesłaniu wzoru pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary 350zł. za nie zwrócenie w terminie udostępnionego sprzętu.Mój adres mailowy: klaudia.swinarek@wp.pl

Z góry dziękuję.

#964 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 17:49

Dobry wieczór,

Mam nadzieję, że większości z Państwa Cyfrowy Polsat faktycznie umorzył karę.

Ja dostałem dzisiaj takie obciążenie 340, i również prosiłbym o wzór.

Mail: adziu321@gmail.com

Chciałbym także zapytać, czy to jest 30 dni kalendarzowych czy roboczych? ja niestety w natłoku świątecznych wyjazdów pogubiłem się w tym i mam nadzieję, że uda mi się z tego wyjść (termin zwrotu dekodera na grudzień).

Pozdrawiam,

Adrian

#965 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:35

Witam czy może mi ktoś wyslac wzór pisma o anulowanie kary za nieterminowy swrot delodera. Mój adres e- mail nusia999@poczta.onet.pl

#966 Guest_Moni

Guest_Moni
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 23:49

Witam,czy mogłabym prosić wzór pisma o anulowanie kary za nieterminowy zwrot dekodera?email monikaaa@interia.eu

#967 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 23:57

Witam! Ja również proszę o przesłanie wzoru pisma do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary 700zł. za nie zwrócenie w terminie udostępnionego sprzętu.

Mój adres mailowy: j.filikowski@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję.

#968 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:41

Dzień dobry,

Ja również chciałbym prosić o pomoc i udostępnienie wzoru pisma o anulowanie kary za niezwrócenie sprzętu w terminie.
kkubekk@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam
J

#969 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 07:22

Dzień dobry
Ja również poproszę o wzór pisma do cyfrowego polsatu o anulowanie kary za nie zwrócenie sprzętu w terminie , zaliczono mi 340zł.
Z góry dziękuję
pieczek4@gmail.com

#970 Guest_JOANNA

Guest_JOANNA
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 23:24

Dzień dobry,

Ja również chciałbym prosić o pomoc i udostępnienie wzoru pisma o anulowanie kary za niezwrócenie sprzętu w terminie. Póki co dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty. 
pamperam@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam
AK

#971 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 07:06

Kara za brak zwrotu sprzętu

#972 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 07:17

Ta sama sytuacja jak wyżej. Przy rezygnacji z umowy na internet otrzymałem informację, że wkrótce otrzymam pismo o terminie zwrotu sprzętu. Pisma nie otrzymałem. Wczoraj przyszła kara - 700zł. Jak i gdzie można się odwołać? Dzisiaj zdaję sprzęt, który czekał spakowany. turbanek74@wp.pl

#973 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:07

Poproszę o wzór pisma za niezwrocenie udostepnionego sprzętu.
martaa1220@onet.pl

#974 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:10

Po kilku latach chyba z 2014r przyszla mi kara za niezdanie 2 modemów. Nikt mnie nie poinformował a ja już ich nie mam . Proszę o pomoc martaa1220@onet.pl

#975 Guest_Lukasz

Guest_Lukasz
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:20

Witam mam ten sam problem z cyfrowym polsatem... Naliczyli mnie za niezdarnie sprzętu... Najlepsze jest w tym wszystkim ze na infolini jak rozmawiałem z gościem to powiedział ze mam na 20 zdać sprzęt a już na 20 było wysłane pismo ze mam do zapłaty za nieterminowe dostarczenie sprzętu.... Proszę was o wzór do odwołania od naliczenia kart za sprzęt... Z góry dziekuje... Kolkka87@wp.pl

#976 Guest_Henryk

Guest_Henryk
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 15:32

Witam

Ja również proszę o wzrór pisma o anulowanie kary za nietermonowy zwrot sprzętu do cyfrowego polsatu

Z góry dziękuje

henryk.rawski@vp.pl

#977 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:58

Prosze  o przesłanie wzoru pisma o umozenie kary za brak oddania sprzetu / cyfrowy polsat email : magdaszpakowa@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych