Skocz do zawartości

KARA UMOWNA ZA NIEDOTRZYMANIE TERMINU ZWROTU KARTY ABONENTA DLA CYFRY PLUS

774 odpowiedzi w tym temacie

#761 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 18:14

Byłem zmuszony do zapłacenia 2x340zł za oddanie dekoderów po terminie. Po wysłaniu odpowiedniego pisma Polsat oddał cała kwotę.

Mógłbyś wkleić tutaj wzór tego pisma lub podesłać mi je na maila? Bardzo proszę: ankoz12345@interia.pl

#762 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 18:31

Witam również mam problem z karą za nieterminowo oddany sprzęt w CP proszę o wzór pisma o anulowanie kary ,z góry dziękuje mój e-mail elzbieta.53@hotmail.com

#763 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 18:42

Bardzo proszę o wysłanie mi  kopji tego pisma nie mogę sobie poradzić z polsatem oddali sprawe jakiejs firmy odzyskującej kase, będe bardzo wdzięczny , pozdrawiam Krzysztof  proszę email. kesek34@gmail.com

Witam serdecznie również proszę o wzór tego pisma polsat nałożył mi karę 890 zł, za nieterminowo oddany sprzęt mój e-mail elzbieta.53@hotmail.com z góry dziękuję pozdrawiam Elżbieta

#764 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 18:20

Witam właśnie otrzymałam jak napisać pismo do CP w sprawie nałożonej kary za nieterminowe oddanie sprzętu od Piotr Matusiak rkpmat40 <rkpmat40@poczta.onet.pl i to całkiem za darmo jestem mu bardzo wdzięczna  dziękuję i pozdrawiam Elżbieta

#765 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 19:59

Witam, mam podobny problem i proszę o wzór pisma na adres binrys@poczta.onet.pl . Dziękuję i pozdrawiam.

#766 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 18:05

Jak wyżej w temacie :-( proszę o jakiś wzór jak się odwołać od zapłacenia kary za sprzęt. Teść oddał kilka dni po terminie i odrazu kara :-( mój mail: goka83@interia. eu.

#767 Guest_pamela

Guest_pamela
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 04:36

Witam serdecznie, bardzo proszę o wzór pisma, do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary umownej...

Z góry dziekuje  pamela0910@wp.pl

#768 Guest_leito

Guest_leito
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 13:56

Witam, spotkał mnie ten sam problem. Proszę o przesłanie wzoru pisma na adres: bartekk016@gmail.com.

Sprzęt oddany po terminie.

#769 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:41

Witam serdecznie, bardzo proszę o wzór pisma, do Cyfrowego Polsatu o anulowanie kary umownej za nieterminowy zwrot sprzętu

Pismo jakie dostałam z Cyfrowego Polsatu jest tak napisane, że ciężko zrozumieć za co w ogóle ta kara... czytając jednak to forum, domyśliłam się....

Bardzo proszę o wzór takiego pisma.

adres email: marta_toporek@wp.pl

#770 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:10

Witam, ja też bardzo proszę o wzór pisma. Prawie 600 zł kary, za nieterminowe oddanie sprzętu.

#771 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:10

email: bartekk016@gmail.com

#772 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 09:57

proszę o wzor pisma . sajter@yahoo.com

#773 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 16:06

Proszę o wzór pisma mbmistrz@gmail.com

#774 mmiisskkoo

mmiisskkoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 16:53

Witam, również proszę o wzór pisma do CP za spóźnienie się ze zwrotem sprzętu.

widmo88@op.pl

Pozdrawiam

#775 mmiisskkoo

mmiisskkoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 17:31

Proszę Mi jeszcze doradzić jak mam załatwić sprawę:

Dekoder zwóciłem 15dni po terminie, wcześniej otrzymałem pismo że sprawa została przekazana do firmy widykacyjnej. Dziś po około miesiącu czasu otrzymałem telefon od firmy że mam zapłacić 680zł za nie zwrócenie sprzętu CP w terminie. Myślałem że mam się teraz kontaktować z CP w celu wyjaśnienia sprawy, lecz Pani z obsługi mówiła że sprawa jest już przekazana zewnętrznej firmie, opłatę mam zapłacić choć sprzęt zwróciłem. 

Jak mam załatwić całą sprawę aby nie płacić 700zł? Do kogo napisać odwołanie? Ile mam czasu, bo pewnie za niedługo zaczną rosnąć odsetki i pewnie zawita do Mnie komornik?

Czy ogólnie wygrywa się takie sprawy, czy trzeba zapłacic?

mail widmo88@op.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych