Skocz do zawartości

Zdjęcie

Egzamin-usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

test usługowe ksiąg

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 -Misiek-

-Misiek-

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 maj 2012 - 09:02

Witam,we wrześniu zamierzam podejść do egzaminu na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wiem,że niedługo być może będzie on bezwartościowy (w związku z deregulacją niektórych zawodów), ale chcę to zrobić dla sprawdzenie własnej wiedzy.Czy ma ktoś jakiś zestaw pytań testowych? Najsłabiej u mnie z wiedzą teoretyczną, więc od testów chciałbym zacząć. Zestaw przykładowy ze strony MF już mam:) Najlepiej, gdyby tych pytań było bardzooo dużo.

#2 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 08:24

Ja byłam... a nikt takiego zestawu pytań nie posiadaWszystko co trzeba umieć/znać znajduje sie w przepisach prawa

#3 Radomiak

Radomiak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 26 marzec 2013 - 09:59

Do egzaminu podchodziłem 3 lata temu, mam sporo materiałów testowych, jakieś zadania, może nie wszystkie aktualne – przepisy się zmieniają, ale możesz zobaczyć jak wyglądają pytania, zadania. Nauka z ustawami przede wszystkim, zadania tez rozwiązuj z ustawami, a wtedy poznasz ustawy i prawidłowo rozwiążesz zadania wg aktualnych przepisów. Odezwij się na priv wiadomość to poszukam i prześlę Ci materiały.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 16:25

Do egzaminu podchodziłem 3 lata temu, mam sporo materiałów testowych, jakieś zadania, może nie wszystkie aktualne – przepisy się zmieniają, ale możesz zobaczyć jak wyglądają pytania, zadania. Nauka z ustawami przede wszystkim, zadania tez rozwiązuj z ustawami, a wtedy poznasz ustawy i prawidłowo rozwiążesz zadania wg aktualnych przepisów. Odezwij się na priv wiadomość to poszukam i prześlę Ci materiały.

Witam,

Chciałabym w tym roku podejść do egzaminu na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Mogę prosić o przesłanie materiałów, którymi dysponujesz?

Będę bardzo wdzięczna.

mój email: izabela.michalska84@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych