Skocz do zawartości

POMOCY!! Wniosek o sprawdzenie kwalifikacji!!!!! :(

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 14:48

Witam przyszło mi pismo wniosek o sprawdzenie kwalifikacji mam 29pkt czy moge jezdzić dalej jeżeli nie mam zabranego "plastiku"? mam podobno 30 dni jak ktos pisał wyżej na zrobienie kursu ponownie ale czy moge na egzamin jechać autem ?

Tak oczywiście że możesz legalnie jeździć,bo nie masz cofniętych uprawnień i plastik w kieszeni. Jednak kontrola policji i zatrzymają Ci plastik ale jeśli nie złamiesz przepisów to mandatu nie dostaniesz i dalej jedziesz ryzykując 50zł mandatu.

#22 Guest_Jaś

Guest_Jaś
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 11:14

Witam.

Co w sytuacji gdy sąd wydał wyrok na 1 rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych , a po trzech miesiącach policja pisze wniosek do starosty o sprawdzenie kwalifikacji . Czy chodzi tu o ponowny egzamin czy tylko o psychotesty ?

#23 Guest_barnaba

Guest_barnaba
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 21:05

To ja miełem lepsze kwiatki. Odebrano mi uprawnienienia bo przekroczyłem liczbę 24 punktów. po upłynięciu tego okresu zrobiłem prawo jazdy kategorii B w U , a po czterech latach zrobiłem prawo jazdy kategorii A w polsce. wydał mi je ten sam starosta który cofnął mi uprawnienia kategorii B. 7lat od popełnienia wykroczenia  czyli 5 lat od minęcia zakazu prowadzenia pojazdów zatrzymał mnie patrol gdy jechałem motocyklem. Podali moje dane przez radio i dyżurny powiedzial ze ja powinienem miec odebrane prawojazdy bo mam rzekroczoną liczbę  puntów 24. policja zabrala mi prawo jazdy. i Powiedzieli ze to pewnie coś w starostwie namieszali . gdy poszedłem do starostwa powiedzieli ze to policja ma cos nie tak w komputerze. nigdy nie dostalem żadnego skierowania od komendanta wojewódzkiego . tylko kiedy starosta wydawal mi prawojazdy kat A zażądał ode mnie bdania sychologicznego i po dostarczeniu mu ozeczenia lekarskiego wydał mi dokument. Przed tym zdarzeniem mieałem już dwie kontrole drogowe i nikt nie zabieral mi prawka. policja oddała mi prawo jazdy . ale nie zdziwie sie jak po jakims czasie znowu znajdzie sie jakis słuzbista który znowu je zatrzyma. Kto to rozkmini ten jest kozak !

#24 Guest_boski

Guest_boski
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 17:02

w systemie, który co jak co kuleje jak wszędzie widniejesz jako do zatrzymania dokumentu prawo jazdy z datą np. 10.10.2010 . No i oddałeś albo zostało zatrzymane. Zdobyłeś ponowne uprawnienia , nowy dokument wydany np. 10.10.2013 - w systemie widnieje nadal wpis z 10.10.2010 policjant idąc tym tropem ma podstawę do zatrzymania .... ale został zrobiony w ch*** przez system inform. Jak zawsze u nas cos chcą zrobić - informatyka - bazy danych -  a wychodzi jak zawsze , że nie są aktualizowane. Ps. starostwo zwala na policje policja na staroste ... tam gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść  i tyle

#25 Guest_Kierowca AB

Guest_Kierowca AB
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 17:54

Słuchajcie, u mnie podobna historia. 31pktów. Przyszło pismo od prezydenta że w okreise od 1 Stycznia 2015 do 19 Października przekroczyłem dop. liczbe punktów karnych i kierują mnie na sprawdzenie kwalifikacji (kat cool.png i badania psychologiczne. Akurat w Listopadzie 2015 zdałem na kategorie A (motocykl). W związku z tym pytanie, czy da się jakoś od zdawania egzaminu uciec? Jest sens pisać jakieś wnioski czy lepiej zapisać się czym prędzej na egzamin?

#26 Guest_Dareczku

Guest_Dareczku
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 12:23

Witam, chciałbym przestrzec wszystkich kierowców przed popełnieniem mojego błędu.Odmówiłem przyjęcia mandatu za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Policjant był tak oburzony moim postanowieniem że stwierdził bez ogródek już nie mam prawa jazdy. Według nowych przepisów, zadaje mi trzy pytania jeśli choćby na jedno odpowiem nieprawidłowo on wysyła wniosek do starostwa o wysłanie mnie na egzamin sprawdzający i nie wierzy żebym go zdał.Na postawione pytania odpowiedziałem prawidłowo, niestety wniosek wysłał i mam przed sobą przystąpienie do egzaminu A B C CE miesiąc w plecy.                                                                                                                                  

Pozdrawiam i Przestrzegam

#27 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 18:21

Jakie z WAS biedne owieczki, a Ci POLICJANCI, too, too normalnie ŁOBUZyyy!!! Nauczcie się jeździć zgodnie z przepisami, a jak nie to WON, wszak nie każdy musi być kierowcą!!!!!

#28 Guest_obiektywna

Guest_obiektywna
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 20:15

Jakie z WAS biedne owieczki, a Ci POLICJANCI, too, too normalnie ŁOBUZyyy!!! Nauczcie się jeździć zgodnie z przepisami, a jak nie to WON, wszak nie każdy musi być kierowcą!!!!!

Własnie Ci co zbierają mandaty to robią srednio 300 km dziennie, a policjanci chowający sie po krzakach, pałają sie wyższością i z pełną satysfakcją wklepują mandaty ku chwale awansu.

Nie wypowiadam się o piratach królach prostej po terenie zabudowanym...

Ale o normalnych ludziach jadących do pracy wyprzedzających zawalidrogi, które lecą 1/3 drogi na migaczu i niewiadomo co zaraz odwinie itd.

Zdobyć 25 punktów to żadna sztuka  na naszych drogach. Zdecydowanie zabrałabym uprawnienia zawalidrogą, którzy mdleją w panice wjeżdżając do wiekszego miasta , to oni nie powinni byc kierowcami 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych