Skocz do zawartości

Mam nowo otwarta firme gdzie szukac zlecen pomóżcie mi

wróć do serwisu Moja Firma 109 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 05:36

Witam wszystkich forumowiczow z dniem 5 stycznia zalozylem firme ogolno budowlana ktora glownie zajmuje sie brukarstwem jak i rowniez remontami mam 2 pracownikow moja rodzina prosze powiedzcie mi gdzie mozna szukac zlecen lub kto takie zlecenia sprzedaje dziekuje za kazda odpowiedz f.REFLEX Mateusz Cabaj jak co daje maila mateuszcabaj@interia.eu

#2 Guest_edi

Guest_edi
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 11:55

kiepski czas zima ,martwy sezon

#3 Guest_gregor

Guest_gregor
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 12:34

za wczas otworzyłeś firme, musisz poczekać do wiosny

#4 Guest_wrk1313

Guest_wrk1313
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 00:07

Możesz spróbować poszukać jakieś drobne przetargi ale bez zaplecza i wykonanych robót będzie ciężko wiem bo mam taką firmę 6 lat Szczerze powiem lepiej zmień profil swojej firmy i uciekaj od budowlanki. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

#5 Guest_Andre

Guest_Andre
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 10:20

Szkoda bo każdy stoi i nic nie można ruszyć z budową zima ma trwać i trwać Pozdrawiam i podzielam ten sam los

#6 Guest_Witalis

Guest_Witalis
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 18:43

Zwróciłbym się do firm deweloperskich z ofertą współpracy w ramach własnej działalności. Deweloper może potrzebować małych firm budowlanych np. do dokonywania napraw reklamacyjnych, albo przy wykończeniach.

#7 Guest_elektryk

Guest_elektryk
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 00:12

mam firme która głównie zajmuje sie elektryką

#8 Guest_elektryk

Guest_elektryk
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 00:16

I NIE MAM ZLECEŃ REKLAMUJE SIE WSZEDZIE JEŻDZE PO BUDOWACH ROZNOSZE ULOTKI NAWET PUŚCIŁEM ICH ZE 3000TYS PRZEZ LISTONOSZA I NIC .JESTEM ZAŁAMANY JUZ A KASA SIE SKOŃCZYŁA . PROSZE O POMOC O ODPOWIEDZI

#9 Guest_elektryk

Guest_elektryk
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 00:16

mam firme która głównie zajmuje sie elektryką

#10 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 23:37

Załoź strone internetową firmy, pododawaj do róznych katalogów, ogłaszaj sie w sieci na róznych ogłoszeniach, dodaj ogłoszenie do lokalnych gazet, zrób wizytówki i pozostawiaj w marketach budowlanych typu: leroy merlin, praktiker i tp. Jeżli dysponujesz niewielką gotówką to skorzystaj z usług mailingu np na Onecie, wysyłaj propozycje do głownych duzych firm budowlanych - głownych wykonawców.

#11 Guest_geodeta

Guest_geodeta
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 13:26

zarejestruj się na portalu www.biznes-polska.pl a będziesz otrzymywał na maila ogłoszenia o wszystkich przetargach nawet z całej Polski. jak sam nie dasz rady wygrać to zawsze możesz spróbować się podłączyć jako podwykonawca. Tak samo radzę innym użytkownikom, pierwszy miesiąc nic nie kosztuje a ja sam w ciągu miesiąca otrzymałem około 200 ofert przetargowych. Każda branża coś tam znajdzie, zatem życzę powodzenia i bardzo pozdrawiam:)

#12 Guest_jankes

Guest_jankes
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 20:14

Witam. posiadam sprintera plandeke na 8 epalet, bez tacho, ładowność 1600kg. znam db. angielski jestem z woj. pomorskiego .Poszukuje stałych zleceń na transport najlepiej dla jakiejś firmy. Dla kogoś kto mi pomoże znalezc stałe zlecenia oferuje przez 1rok 10% z zysku od tych zleceń, nie żartuje.mój email to ziele-wk75@wp.pl lub tel. 692-933-688

#13 Guest_uslugidrobne.pl

Guest_uslugidrobne.pl
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 13:23

Polecam stronę ogłoszeniową www.uslugidrobne.pl są tam tylko ogłoszenia usługowe bez całej reszty śmieci typu sprzedam kupie itp. Można dodać anons swojej firmy całkiem za darmo. Ogłoszenia na tego typu serwisach zwiększają szanse znalezienia kontrachenta.

#14 Guest_Danuta Net Activum

Guest_Danuta Net Activum
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 23:28

Witam. oferuję wykonanie strony internetowej: tanio, szybko, z dostępem online do tworzonego projektu, by klient mógł na bieżąco monitorować wygląd i funkcjonalność strony. Więcej na stronie www.netactivum.pl. Cena za najprostszą stronę (np. www.netactivum.pl/Coffee/) to 500 netto. Informacja o ofercie firmy, promocjach, dodatkowych usługach może być podkreślona ciekawą grafiką lub animacją (Flash). Stronę internetową mogę wzbogacić w formularz kontaktowy lub forum. Zapraszam i zachęcam do kontaktu z mają firmą.

#15 Guest_Kafelkarz

Guest_Kafelkarz
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 12:03

Usługi brukarskie w sezonie zimowym to dosyć ekscentryczne zajęcie. Trudno znaleźć zlecenia nie tylko w tym segmencie. ja też miałem problemy, bo przecież nie będą kupować stosu gazet czy chodzić od domu do domu z pytanie czy ktoś skorzysta z moim usług.Ale znalazłem porta Favore.pl na którym jest mnóstwo ogłoszeń z wielu dziedzin. Jak poszukasz to możi coś dla siebie znajdziesz. Kategorie dla ciebie favore.pl/cat10_budowa-dom-ogrod.html

#16 Guest_Eurobudowa

Guest_Eurobudowa
  • Goście

Napisano 20 listopad 2010 - 19:58

Zleceń i ofert budowlanych szukaj na naszych stronach: www.eurobudowa.pl. Publikujemy do kilkuset nowych ogłoszeń dziennie z branży budowlanej.

#17 Guest_oble.pl

Guest_oble.pl
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 00:59

Zlecenia remontowe, zlecenia budowlane na www.oble.pl - nowy portal.

#18 Guest_ew

Guest_ew
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 11:11

Przetargów możesz szukać na stronie informa24.pl - bez opłat, codziennie nowe ogłoszenia. Polecam

#19 Guest_marcinkarina

Guest_marcinkarina
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 01:33

zimą ciężko coś znaleść

#20 Guest_artrak

Guest_artrak
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 13:11

Sporo zleceń budowlano-remontowych jest na stronie www.baltox.pl. Można tam też dodać bezpłatną reklamę swojej firmy, aby być bardziej widocznym w internecie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych