Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Pozwolenie na budowę

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_aniatyb11

Guest_aniatyb11
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:52

Chciałabym na swojej działce ustawić kontener.Jest to stara naczepa z tira.Powierzchnia to około 45m kw.Miałoby to służyć jako skład na narzędzia,opał.Czy muszę mieć pozwolenie na budowę?

#2 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:05

wydaje mi się, że nie potrzebujesz w takim przypadku pozwolenia na budowę, ponieważ nie będziesz budował, a tylko stawiał na działce obiekt już przygotowany. To tak jakbyś chciał pisać o pozwolenie na parkowanie na swojej posesji. Może ktoś rzetelny się wypowie jeszcze w temacie, bo sama jestem ciekawa. Nasze Polskie Prawo służy tylko przestępcom i urzędnikom, a zwykłemu Kowalskiemu zawsze rzuca kłody pod nogi.

#3 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 03:56

Wydaje mi się, że zgoda jest konieczna w przypadku stawiania np. domków z kontenerów (takich jak np. tutaj), aczkolwiek mogę się mylić. Najbezpieczniej byłoby chyba udać się do urzędu i podpytać :)

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 957 postów

Napisano 26 kwiecień 2022 - 23:21

No powiem, że na pewno to na początek odpowiednim rozwiązaniem będzie wyrównanie terenu i tu pewnie potrzebny będzie piasek. Można też skorzystać sobie np. ze żwirku. Takie materiały warto brać ze sprawdzonych miejsc, takich z polecenia, więc koniecznie sprawdźcie sobie tą https://surpol.eu/kopalnię żwirku i piasku. Oferta jest bardzo imponująca, mają świetne ceny, no i oferują możliwość transportu. Szczegóły możecie znaleźć sobie na ich stronie. Sprawdzajcie i szukajcie oferty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych