Skocz do zawartości

wymeldowanie bez zgody osoby zameldowanej

105 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 09:44

Za frajer chcesz porady? Idź do prawnika.
Post ma 5 stron poczytaj sobie, to nie boli

#102 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 13:20

Witam, mam problem z teściem, który zagraża nam wymeldowaniem z domu rodzinnego mojego męża po śmierci babci męża. Oboje wraz z dziećmi jesteśmy zameldowani na stałe. Dziadkowie wychowywali męża od dziecinnych lat po śmierci matki, bo ojciec nie miał "czasu". Babcia obecnie jest osobą leżącą i nie kontaktującą, którą zajmuję się od 5 lat (pampersy, karmienie itp) po śmierci dziadka. Wznawiam pytanie. Czy po śmierci babci teść będąc już właścicielem domu po rodzicach będzie miał prawo wymeldoeać i wyrzucić nas z domu?

Wyrzucić nie może, musi zapewnić inny lokal. Może także nałożyć na Was czynsz za korzystanie z części jego domu.

#103 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 20:10

Posiadam mieszkanie własnościowe od 20 lat.W styczniu br.zameldowałem się na p.stały u konkubiny /by mieć gwarancję meldunku/.Obecnie chcę sprzedać mieszkanie.Czy będę mógł skorzystać z ulgi podatkowej.

#104 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 02:53

Witam proszę o pomoc jestem po rozwodzie i mój były mąż mieszka nadal w moim domu rodzinnym. Ma alimenty na 4 dzieci-płaci fundusz,pracuje na "czarno",został skazany wyrokiem za znęcanie się nade mną i nadal mieszka z nami nie dokłada się do rachunków i jeszcze dzwoni na policję że utrudniam mu warunki życiowe bo on jest tu zameldowany POMOCY

#105 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19672 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 03 styczeń 2020 - 07:46

A jakiej to pomocy oczekujesz?

#106 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 14:17

Można go wymeldować, jeśli od tylu lat nie przebywa pod tym adresem.

Sytuacje, kiedy można wymeldować sprawdź tutaj, dotyczy nawet członka rodziny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych