Skocz do zawartości

wymeldowanie bez zgody osoby zameldowanej

94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 19:37

Wymeldować może właściciel - więc jeśli ciotka nim jest to niech składa wniosek o wymeldowanie w trybie administracyjnym. Nie wiem, czy będzie problem czy nie, o wymeldowaniu decyduje urząd

#82 Guest_beata

Guest_beata
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 08:49

Witam proszę o pomoc,mieliśmy zadłużone mieszkanie wypowiedziano nam umowę najmu.w mieszkaniu był zameldowany mój mąż i jego siostrzeniec,menel który teraz nie mieszka od 1,5 roku.Dostaliśmy umowę najmu ja i mój mąz ,zameldowałam sie w mieszkaniu. Chcielibyśmy teraz wymeldować siostrzeńca ,przychodzi do niego policja ,komornicy co zrobić  żeby szybko wymeldować???????

#83 Guest_beata

Guest_beata
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 08:54

Oczywiście jesteśmy zameldowani ja i mój mąż w lokalu. Siostrzeniec też jest zameldowany tylko nie przebywa od 1,5 roku .Jego konkubina zabrała jego wszystkie rzeczy ,Napisała nam  pismo że zabrałą jego rzeczy podpisała się na nim z data i nr pesel i nr dowodu osobistego

#84 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:24

Oczywiście jesteśmy zameldowani ja i mój mąż w lokalu. Siostrzeniec też jest zameldowany tylko nie przebywa od 1,5 roku .Jego konkubina zabrała jego wszystkie rzeczy ,Napisała nam  pismo że zabrałą jego rzeczy podpisała się na nim z data i nr pesel i nr dowodu osobistego

Spróbuj w biurze meldunkowym, jeśli nie przebywa w lokalu od tak długiego czasu, powinni go wymeldować z urzędu. Jeśli nie, pozostaje sprawa o eksmisję w sądzie.

#85 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 22:17

Kiedy moge wymeldowac kogos?

#86 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 11:26

Kiedy moge wymeldowac kogos?

A to zależy - kogo i dlaczego?

#87 Guest_anita

Guest_anita
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:21

A to zależy - kogo i dlaczego?

czy mogę wymeldować syna który ma ukończone 18 lat. Sprawia same kłopoty, wraca o której chce, nie chodzi wiecznie do szkoły na praktyki wiecznie bierze zwolnienie. Uważam że powinien samodzielnie prowadzić już życie.

#88 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 09:46

czy mogę wymeldować syna który ma ukończone 18 lat. Sprawia same kłopoty, wraca o której chce, nie chodzi wiecznie do szkoły na praktyki wiecznie bierze zwolnienie. Uważam że powinien samodzielnie prowadzić już życie.

Niestety, nie możesz. Chyba, że zaproponujesz mu inne mieszkanie, to tak. Nie można przecież wyrzucić kogoś na ulicę.

#89 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 13:10

po rozwodzie z mężem ,zameldowałam się na pobyt tymczasowy u mojej mamy , czy mąż i teściowie mają prawo mnie wymeldować z domu, gdzie mieszkałam przez 25 lat i byłam zameldowana na pobyt stały ,remontowałam ,urządzałam z nimi wspólnie dom.

Osoba ktora nie mieszka z nami można wymendować.w tym celu nalezy nalisać pismoo terści,, wnoszę o wymenldowanie  z Urzędu. ,, itd.

Jeśli w pismie będzie napisane wymeldowanie zUrzędu to juz bedzie z górki.Nalezy opisać, ze osoba  imie i naswiasko nie zamieszkuje w domu od ....... Mieszka w inej miescowaoći i nie kontaktuje się

z nami. Nie zmany nr telefonu ani adresu itd.

I juz jest OK. Urzędnicy bęa sie z Wami kontaktować. To jest pewne na 1000% 

#90 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 13:11

po rozwodzie z mężem ,zameldowałam się na pobyt tymczasowy u mojej mamy , czy mąż i teściowie mają prawo mnie wymeldować z domu, gdzie mieszkałam przez 25 lat i byłam zameldowana na pobyt stały ,remontowałam ,urządzałam z nimi wspólnie dom.

Osoba ktora nie mieszka z nami można wymendować.w tym celu nalezy nalisać pismoo terści,, wnoszę o wymenldowanie  z Urzędu. ,, itd.

Jeśli w pismie będzie napisane wymeldowanie zUrzędu to juz bedzie z górki.Nalezy opisać, ze osoba  imie i naswiasko nie zamieszkuje w domu od ....... Mieszka w inej miescowaoći i nie kontaktuje się

z nami. Nie zmany nr telefonu ani adresu itd.

I juz jest OK. Urzędnicy bęa sie z Wami kontaktować. To jest pewne na 1000% 

#91 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 13:14

Jak w ten sposób wymeldowałam córkę, która mieszka w innym kraju.

Urzędnik będzie  się  z Wami korespondował aby u niego dokumenty były kompletne.

Jednak muisi być zdanie w pismie,, wymeldowanie z urzedu i wydanie decyzji administracyjnej,, !!!!!!!

Macie wygrane na 200%

#92 Guest_zosia

Guest_zosia
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 18:48

Czy da sie wymeldowac kogos z domu dlatego ze sie do niczego nie doklada jest alkoholikem i sa ciagle awantury?

#93 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 11:42

Czy da sie wymeldowac kogos z domu dlatego ze sie do niczego nie doklada jest alkoholikem i sa ciagle awantury?

Tylko poprzez sądową eksmisję, ale droga długa i trudna.

#94 Guest_Gosc 345

Guest_Gosc 345
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 18:22

Witam siegam po rade panstwa ,natomiast rozstalam sie z mezem 2 miesiace temu , jednakze miesiac temu sie wyprowadzil dobrowolnie spakowal wszystkie swoje zeczy (jest zameldowany na stale ) 3 tygodnie temu zlozylam wniosek o wymeldunek. Teraz po 3 tygidniach znow chce sie wprowadzic chociaz trwa dalej wniosek o wymeldowanie. Ma prawo sie znow wprowadzic az do konca postepowania wymeldunkowego??? . Podkresle ze mieszkanie jest moje jestem glownym najemca.

#95 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 12:04

Ma prawo wprowadzić się.Jeśli jesteście po rozwodzie, sąd powinien ustalić podział mieszkania. Jeśli jesteś najemcą, to mieszkanie nie jest Twoje. Byłoby Twoje, gdybyś była jego właścicielką, a to różnica.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych