Skocz do zawartości

Zawłaszczenie ziemi przez Park Krajobrazowy

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_IWO

Guest_IWO
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:39

Działki Aleksandrów szukaj na facebooku !

#22 Guest_IWO

Guest_IWO
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:54

działki w Mazowieckim Parku Krajobrazowym tak wpisz do facebooka może zdziałamy razem więcej.

Pozdrawiam IWO

#23 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 19:44

WItam,

Czy komuś udało się coś ustalić? Jesteśmy z rodziną w podobnej sytuacji. Chyba bez zbiorowego pozwu nic się nie zdziała. Nasza działkę również objęto Parkiem Krajobrazowym- natomiast dwie działki dalej ludzie otrzymali już warunki zabudowy. Działka w okolicach ulicy Torfowej Warszawa Wesoła.

Czy powstała jakaś grupa zrzeszająca zainteresowanych?

Zostawiam kontakt do siebie:

791 847 892

#24 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 00:31

Nasza rodzina posiada kilka działek przy ul.Agawy 

Jeżeli coś będziecie chcieli zorganizować to chętnie się przyłącze - brakuje mi czasu żeby zajmować się tym indywidualnie a i tak myślę że indywidualnie to walka z wiatrakami. PIszcie na robertog@o2.pl 

#25 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 22:56

Posiadam działkę w rejonie ul.Zorzy ,proszę i kontakt osoby które wiedzą już coś więcej.Dziadkowie już nie mają siły tego załatwiać i dostałam pełnomocnictwo już napisałam maila do gminy i zaczyna działać mój meil polina.adamkiewicz@wp.pl

#26 Guest_BARTEK

Guest_BARTEK
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:27

WITAM TEMAT STARY JAK RZEKA ALE CZY COS SIE RUSZYLO W SPRAWIE DZIALEK W MAZOWIECKIM PARKU KRAIOBRAZOWYM CZY SYTUACJA SIE JAKOS ZMIENILA   POSIADAM 10 DZIALEK KOLO ULICY ZLOTEJ JESIENI  PROSZE O INFO 

#27 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:22

Witam jeszcze raz dodam ze kontaktowalem sie z kancelaria prawna od praw administracyjnych i wstepnie Pan powiedzial ze zapozna sie ze sprawa   proponowal zlozenie wniosku w trybunale praw czlowieka i w sumie zadla mi pytanie czemu jescze nikt tego nie zrobil .wiec wszytkich zainteresowanych tym tematem zapraszam do kontaktu moj mail bartek@auto-loco.pl    

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych