Skocz do zawartości

ginekologia

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_siostra

Guest_siostra
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 12:15

Proszę o pomoc w pociągnięciu do odpowiedzialności lekarza ginekologa,który zignorował objawy u mojej siostry.
dwa dni temu w piątek udała się na pogotowie z silnymi bólami podbrzusza, bólami jajników,przy oddawaniu moczu coś tam ją piekło.Lekarz zlecił badania z krwi, z których wyszedł stan zapalny organizmu,niski potas i coś tam jeszcze
ale nie zlecił badania USG i przepisał furaginum ,bo stwierdził zapalenie pęcherza.
Na drugi dzień zawiozłam siostrę znowu na pogotowie i ten sam lekarz przyjmował moją siostrę oczywiście z pretensjami po co tam przyszła bo lek jeszcze dobrze nie działa a na prośbę o konsultację ginek.wybuchną śmiechem.
Po naleganiu skierował na oddział ginekologiczny a tam SZOK!!!
krew w otrzewnej ,pęknięty jajnik i nawet już nie piszę co bo szkoda pisac,natychmiastowa operacja, usunięcie jajnika.
Co można w takiej sytuacji zrobic,przecież liczyły się godziny

#2 hepina

hepina

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 11:53

No i właśnie to jest najgorsze, że nawet teraz lekarze cały czas lekceważą objawy osób chorych i w dodatku nie obchodzi ich to że ich coś boli. Przykro mi bardzo z takiej sytuacji i mogę mieć tylko nadzieję na to, że traficie następnym razem na lepszego lekarza. Ja chodzę do dr Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu i na szczęście pani doktor jest świetnym lekarzem, empatycznym i zdążyła już mi pomóc nieraz.

#3 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5687 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 12:13

hepina otrząśnij się, dodajesz reklamy do postu z 2014roku?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych