Skocz do zawartości

Najlepszy adwokat Kraków prawo karne

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Grzesiek G

Guest_Grzesiek G
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 23:37

A może spróbuj się skontaktować z mec. J. Węgrzynowicz-Cichońską? Ja osobiście się z nią dwa razy konsultowałem. Co prawda nie było to prawo typowo karne, ale kwestie rodzinno-spadkowe, ale niewątpliwie to bardzo kompetentna osoba. Nawet jeśli sama nie zdecyduje się wziąć sprawy to na pewno poleci kogoś godnego do reprezentowania.

#62 Guest_adammm

Guest_adammm
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:12

Ja polecam kancelarie Lexa  (strona kancelarii jest na kancelarialexa.pl)

#63 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:04

ja korzystałam z usług kancelarii piotrbanczyk.pl i jestem bardzo zadowolona, polecam!

#64 Guest_zzaa

Guest_zzaa
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 08:16

Chwalę sobie współpracę z prawnikami z Lexa, na stronie kancelarialexa.pl jest ich wizytówka. Mają legalny sposób na redukcję kosztów związanych ze składkami zusowskimi, które co tu owijać w bawełnę- ale dobijają wiele biznesów.

#65 Guest_Sunko

Guest_Sunko
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 08:11

no ja zwróciłam się ze swoją sprawą do tymczasowearesztowanie.pl - mają dobrych prawników i spokojnie można z nimi sie dogadać. Zresztą reakcja jest natychmiastowa a kontakt stały więc to się bardzo liczy!

#66 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:37

Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu adwokata kancelarii adwokackiej o specjalizacji prawa karnego w Krakowa.

Jesli szukacie Państwo dobrego Adwokata to polecam adw. Dominika Marchewkę bardzo dobrze załatwił mi sprawę rozwodu i podziału majątku. Profesjonalista pod każdym względem a przy tym bardzo miły i rzeczowy serdecznie polecam. - e-prawnik.pl

#67 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 12:17

Ja polecam adwokat Kamilę Stefanek - Pałkę, ona ma kancelarie tam przy Placu Inwalidów.  Prowadziła mi sprawę o 178a i załatwiła warunkowe umorzenie postępowania i sprawa się zakończyła szybko i bezboleśnie.

#68 Guest_mariazgora

Guest_mariazgora
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 12:38

Pani Węgrzynowicz wyżej podana z jwc kancelaria jest bardzo dobry prawnikiem i profesjonalnie podchodzi do sprawy, polecam bo sama miałam przyjemność korzystać z jej uslug

#69 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 12:47

Dla mnie bardzo dobrym wyborem było rozpoczęcie współpracy z kancelarią Pani Kowalik, mowa o tej firmie – mk-kancelaria.com.pl. Jednak jeśli prowadzi się interesy to ciągły kontakt z prawnikiem i konsultacje na bieżąco pozwalają zdecydowanie usprawnić funkcjonowanie i też minimalizują ryzyko jakiś błędów, problemów i co za tym idzie dodatkowych kosztów.

#70 PiotrDomagała

PiotrDomagała

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 20:43

Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu adwokata kancelarii adwokackiej o specjalizacji prawa karnego w Krakowa.

Bardzo bliska mi osoba wracając na święta do rodziny z pracy za granicą została zatrzymana na lotnisku i osadzona w zakładzie karnym , za jakaś starą sprawę karną która pierwotnie była w zawieszeniu, a teraz okazało się że została zamieniona na karę pozbawienia wolności, nie wiem co byśmy robili gdyby nie konkretna i rzetelna pomoc mec. Bartnika   krakow-adwokat.pl .

Byłem u dobrych karnistów w Krakowie ale z adwokatem Bartnikiem miałem najlepszy kontakt. 

#71 Mirra0

Mirra0

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 08 listopad 2018 - 15:52

Wiecie co same nazwisko prawnika nic mi nie da, zdecydowałam się skorzystać z zastępstwa procesowego ponieważ mój prawnik jest akurat niedyspozycyjny w terminie rozprawy.. https://zastepstwoprocesowe.pl/. Czy macie jakieś doświadczenie z tą platformą? 

#72 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 12:51

Ja znam z nieco dalszego rejonu, bo z Gliwic, taką kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. Bardzo dobrzy adwokaci, zajmują się różnymi sprawami. Mi akurat pomagali z pracą, tzn potrzebowałem nieco porad z prawa pracowniczego. Ale też wiem, że kolega miał dość kiepską sytuację związaną ze sprawą karną i oni mu właśnie pomogli. Poszło nawet nieźle w sądzie i on sam mi właśnie ich polecał.

#73 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 637 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 23:22

Wiele zależy od tego do jakiej konkretnej sprawy potrzebujemy prawnika. Nie każdy bowiem specjalizuje się w danej dziedzinie. Tutaj http://www.migas-adw...zialalnosci.php jest namiar na kancelarię adwokacką. U nich obsługa prawna w Krakowie jest na naprawdę wysokim poziomie. 

#74 Guest_Jowita

Guest_Jowita
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 01:19

Kancelaria jwc przy ul. Ariańskiej specjalizuje się w prawie karnym. Ja korzystałam co prawda z ich pomocy przy zakładaniu firmy ale są godni zaufania .

#75 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 16:03

Zgadzam się z przedmówcą. JWC Kancelaria http://jwc-kancelaria.pl/ to godny polecanie prawnik w Krakowie. Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego, to warto zgłosić się do nich. 

#76 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 13:56

Nie wiem do czego ten prawnik miałby być, ale do spraw karnych gospodarczych to polecam panią Kamilę Stefanek-Pałka. Naprawdę super, bo ogarnia sprawy gospodarcze i wie czego szukać i na czym się skupić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych