Skocz do zawartości

Najlepszy adwokat Kraków prawo karne

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 10:00

Rzetelną pomoc otrzymałam niedawno od kancelarii prawnej PIERLEX, która znajduje się w okolicach Ronda Mogilskiego. Poleciła mi ją znajoma, która już kilkakrotnie korzystała z oferowanych tam usług. Wszelkie moje wątpliwości dotyczące sprawy zostały rozwiane podczas spotkania z jednym z pracujących tam prawników. Widać było, że zależy mu na pomocy klientowi. Mój problem został rozwiązany za naprawdę przystępną cenę. Współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wstępnie o kosztach mojej sprawy upewniłam się telefonicznie. Jednakże z tego co się orientuję na swojej stronie mają przedstawiony zakres usług i podstawowy cennik. 

#22 Guest_dreamer

Guest_dreamer
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 16:19

Miałem awaryjną sytuację, nie spodziewałem się zupełnie sprawy karnej, wziąłem znaną mi wcześniej adwokat Stępniewską Janowską. Poradziła siei bezbłędnie, szybko uzyskałem pomoc, raz dwa i było po sprawie. 

#23 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 17:07

Polecam kancelarię prawną prowadzoną przez świetnego radcę prawnego w Krakowie. Strona internetowa kancelarii pranej to www.kancelariafurtak.pl

#24 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 09 maj 2016 - 12:06

Teraz adwokaci dojeżdżają do klienta. Warto więc patrzeć na renomę, a nie tylko na położenie kancelarii. Z tego co wiem to KB Adwokaci się zajmują sprawami karnymi.

#25 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 648 postów

Napisano 26 maj 2016 - 22:18

Na pewno pomoc w sprawach karnych oferuje Kancelaria C&W. Koniecznie sprawdź ich propozycję. Ceny w tej branży są bardzo zróżnicowane. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że adwokaci zajmują się głównie prawem karnym, a radcowie pozostałymi dziedzinami. Właśnie dlatego należy pytać w kancelariach adwokackich.

#26 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 09:19

Mecenas Karol Szczurek jest świetny w sprawach karnych. Obecnie ma kancelarię przy ul. Dajwór w Krakowie. 

#27 Urszula34

Urszula34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 10:26

Moja koleżanka była niedawno świadkiem w sprawie karnej właśnie, na szczęście to już za nią. Korzystała z pomocy mecenasa Łukasza Wójtowicza, z kancelarii adwokackiej przy Celnej (to jest prawie zaraz przy Kładce Bernatka w Krakowie, moje rejony). Chwaliła sobie obsługę i sprawny kontakt.

#28 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:19

Ja korzystalem z p. Konopackiej, chyba ma teraz biuro gdzies przy Bloniach? Dobra cena, pomogla mi bardzo. Jest jeszcze jeden adwokat, ktory z nia pracowal, ale teraz nie pamietam nazwiska .. 

#29 Guest_alter

Guest_alter
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 13:10

Wójtowicz jest niezły, młody, ambitny i niedrogi, jeszcze mu się chce pracować. Też go polecam.

#30 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 15:56

Trzymajcie namiary na adwokata z Krakowa - http://www.przebindowski.com.pl

Koleś, który naprawdę ma pojęcie i doświadczenie.

Najlepiej po prostu się umówić i opisać sprawę.

I sami wtedy oceńcie czy to osoba, której szukacie.

#31 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 18:34

Mecenas Olga Maciejewska!!! Bardzo polecam!!! Normalna babka, wie co robi i nie doi jak inni. Ma kancelarię w Krakowie przy Armii Krajowej. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale to sobie znajdź.

#32 Guest_gustlik

Guest_gustlik
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 09:30

Mecenas Olga Maciejewska!!! Bardzo polecam!!! Normalna babka, wie co robi i nie doi jak inni. Ma kancelarię w Krakowie przy Armii Krajowej. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale to sobie znajdź.

Ja też bardzo polecam panią prawnik Olgę Maciejewską. Prowadziła moją sprawę karną, od samego początku. Wszystko wytłumaczyła i ustaliliśmy jak wszystko powinno wyglądać. Sam na pewno bym sobie nie poradził, a ją polecał mi znajomy, który nie poszedł siedzieć dzięki jej szybkiej interwencji za głupi niezapłacony mandat. Ma stronę internetową ale ja mam maila do niej: kontakt@adwokat-maciejewska.pl

#33 michal.wandzik

michal.wandzik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 16 sierpień 2016 - 20:39

Znam super specjalistę z Wawy - http://www.adwokatprawokarne.com.pl Na pewno dogadasz się z nim ;)

#34 Guest_Helena

Guest_Helena
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 13:30

Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu adwokata kancelarii adwokackiej o specjalizacji prawa karnego w Krakowa.

Karolina Karasińska- Piergies ADWOKAT ZNA KOGO TRZEBA ...IF YOU KNOW WHAT I MEAN 

#35 Guest_jurek

Guest_jurek
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 11:42

w sprawie o pomówienie załatwiła mi sprawę śpiewająco pani prawnik Maciejewska!!!!!! to znajoma mojego kolegi z pracy i nie znałem innego prawnika. ale bardzo dobrze kolega mi podpowiedział i z tej panie jestem bardzo zadowolony, bo wszystko poszło bardzo fajnie, a do tego jeszcze dostałem pieniążki od złośliwca, który mnie nękał.  Polecam panią Maciejewską!!!!!!biggrin.png

#36 Guest_oplek

Guest_oplek
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 12:15

Jak z Trójmiasta i okolic będziecie potrzebowali to polecam cejrowski.pl mi bardzo dużo pomógł.

#37 Guest_Oliwier23r

Guest_Oliwier23r
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 01:24

2 lata temu, kiedy miałem sprawę karną zwróciłem się o pomoc do gpkancelaria, która znajduje się przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Zajęli się moją sprawą od samego początku i prowadzili do samego końca. Sprawa zakończyła się pełnym umorzeniem dzięki odwołaniom i w pełni profesjonalnej argumentacji mojej niewinności. Znajomy mi ich polecił, bo mówiłem, że potrzebuje kogoś skutecznego i mogę powiedzieć, że się sprawdzili w 100%... Jak ktoś ma trudną sprawę to mogę ich śmiało polecić do pomocy. 

#38 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 12:10

Korzystałem z pomocy kancelarii mecenasa Mateusza Mosora w Krakowie, miałem duże problemy i dzięki niemu wszystko skończyło się dobrze! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, do tego wie jak 'ugryźć' temat, ma podejście.

#39 Guest_Ewka

Guest_Ewka
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:09

Zgadzam się z Guest_Kacper, w krakowie najlepszy prawnik to Mateusz Mosor, świetny w sprawach karnych i nie tylko!

#40 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 16:02

Odwiesili mi zawieszoną karę za glupstwo ktore kiedys zrobilem. Wyjechalem za pracą i nie uregulowałem należności, na szczęście udało się towszystko odwołać korzystałem z pomocy adw. Bartnika krakow-adwokat.pl

Potwierdzam miałem ENA i byłem poszukiwany ale się udało odkręcić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych