Skocz do zawartości

Najlepszy adwokat Kraków prawo karne

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_czyzyk

Guest_czyzyk
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 15:31

Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu adwokata kancelarii adwokackiej o specjalizacji prawa karnego w Krakowa.

#2 Guest_war

Guest_war
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 13:45

Korzystałem z tej kancelarii jestem bardzo zadowolony. Adwokat Marcin Zając .Najlepsi po wizycie w kilku innych firmach z polecenia - http://adwokatkrakow.firmy.net/

#3 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 19:57

Ja szczerze polecam adwokata Dariusza Sięka. Prowadził moją sprawę karną. Na policji proponowali mi niekorzystne warunki dobrowolnego poddania się karze. Tymczasem dzięki pomocy Pana Mecenasa udało się przed sądem sprawę warunkowo umorzyć. Dotarłem do niego z polecenia, natomiast wszystkie dane o Kancelarii można również znaleźć na stronie www.dariuszsieaka.pl

#4 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 15:57

Odwiesili mi zawieszoną karę za glupstwo ktore kiedys zrobilem. Wyjechalem za pracą i nie uregulowałem należności, na szczęście udało się towszystko odwołać korzystałem z pomocy adw. Bartnika krakow-adwokat.pl

#5 Guest_jeremi

Guest_jeremi
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 21:57

Miałem przyjemność współpracować z Mecenas Katarzyną Słapczyńską, kiedy zostałem niesłusznie oskarżony o napaść. O ile mieszanie się z sądami i prawem karnym nie należą do przyjemności o tyle praca z Panią Katarzyną była prawdziwą przyjemnością. To bardzo sympatyczna kobieta podchodząca do sprawy profesjonalnie. Ostatecznie zarzuty zostały wycofane

#6 Guest_natan

Guest_natan
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 10:54

Adwokat Wojciech Sieniawski z krakowskiej kancelarii SJS będzie chyba najbardziej odpowiednią osobą do poprowadzenia Twojej sprawy w sądzie. Ma spore doświadczenie, poza tym jest bardzo konkretny oraz rzeczowy na sali sądowej. Z nim na pewno nie zginiesz.

#7 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 13:23

Może przedzwoń do kancelarii Joanny Poznańskiej. Dużo opinii dobrych słyszałem na jej temat, a ostatnio sam byłem na Karmelickiej po poradę. Sympatyczna obsługa i duża wiedza prawna.

#8 Guest_shepard

Guest_shepard
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:35

Tak się zdarzyło, że sam ostatnio szukałem porady prawnej, trochę popytałem ludzi i trafiłem ostatecznie na Bartłomieja Łukomskiego. Bardzo mi pomógł, a chodziło o odszkodowanie w związku z wypadkiem na drodze. Jest strona kancelarii - kancelarialp.org możesz tutaj doczytać co do szczegółów.

#9 Guest_ewwq

Guest_ewwq
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 11:41

Różne miałem kontakty z prawnikami, ale ostatnio chyba się udało znaleźć kogoś do naprawdę stałej i długiej współpracy. Rzetelnie podchodzą do swojej pracy panowie z Res Publica (respublica.com.pl). Zawsze przygotowani, zawsze wiedzą jak się sprawy mają z konkretnymi umowami itp.

#10 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 10:57

Tutaj http://kancelaria-stg.pl/kontak jest kontakt do Kancelarii Adwokackiej STG z Krakowa. Mają swoją siedzibę przy Grochowskiej. Ja akurat znam ich ze współpracy z firmami, ale z tego co wiem to klientów indywidualnych też obsługują. 

#11 Guest_angela

Guest_angela
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 13:30

Adwokat Wojciech Sieniawski z krakowskiej kancelarii SJS będzie chyba najbardziej odpowiednią osobą do poprowadzenia Twojej sprawy w sądzie. Ma spore doświadczenie, poza tym jest bardzo konkretny oraz rzeczowy na sali sądowej. Z nim na pewno nie zginiesz.

Proszę, proszę, adwokat, który mi kiedyś tak pomógł, że to niewiarygodne. BYłam totalnie załamana sprawą karną przeciw mnie, to były najgorsze momenty mojego życia i w sumie wzięłam adwokata bez większego zastanowienia, a trafiłam na tak dobrą osobę, do dziś mu jestem wdzięczna!

#12 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 09:58

Również widziałam pozytywne opinie o kancelarii http://kancelaria-st...rawo-dla-ciebie jest tam cała zakładka z ofertą dla klientów indywidualnych, na stronie jest też numer na infolinię, zawsze możesz się skonsultować. Kancelaria też prowadzi sprawy windykacyjne, co dzisiaj jest dosyć przydatną usługą :)

#13 Guest_rablee

Guest_rablee
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 13:10

A jak cenowo stoją ci w SJS? Fajnie by było znaleźć kogoś dobrego ale też w przyzwoitej cenie

#14 Guest_szostka

Guest_szostka
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 11:44

Nie mają jakoś strasznie wygórowanych cen, ja byłam u Stępniewskiej Janowskiej i fajnie się z nią współpracowało

#15 ArturDent

ArturDent

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 11:26

A nie myślałeś by zaciągnąć porad prawnych zdalnie np z Warszawy? Tam jest więcej kancelarii przez co muszą mieć bardziej konkurencyjne ceny.

#16 Guest_propek1234

Guest_propek1234
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 15:23

Tutaj www.krpgg.pl znajdziesz sprawdzonych fachowców zarówno z prawa podatkowego jak i audytu i optymalizacji finansowej. Znają się na swojej robocie i są profesjonalistami.

#17 Guest_albertD

Guest_albertD
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 15:27

potrzebna mi porada adwokata ale wolalbym osobiście się stawic na taka konsultacje… coz, rozpoczne od sieniawskiego bo widze, ze ma wiele opinii pozytywnych…dam znac jak poszlo

#18 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 20:34

Szczerze polecam panią adwokat Agnieszkę Piasecką - Klimczyk (www.apkkancelaria.pl)- karnistkę. Jest świetnym fachowcem, profesjonalistką, rzeczowa i konkretna babka. Bardzo dobry adwokat

#19 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 14:27

Polecam mecenasa Bartnika, pełen profesjonalizm, rzeczowy i sympatyczny.

www.krakow-adwokat.pl

#20 Guest_sweater55

Guest_sweater55
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:27

Też szukam kogoś z Krakowa, pytałem po znajomych, ale niestety nikt mi nie umiał doradzić. Waham się czy iść do SJS, bo widzę, że mają pozytywne opinie, a poza tym jak sprawdziłem na mapce to sa niedaleko mnie. Tez jestem bardzo ciekawy cen. To będzie pierwszy raz kiedy prawdopodobnie będę się musiał sądować. Jeśli ktoś się orientuje to bardzo proszę o podanie ile płaciliście..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych