Skocz do zawartości

Dobry Adwokat

88 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Adrianna

Guest_Adrianna
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 11:22

Ja jestem ze Szczecina i skorzystałam z usług kancelarii radcy pranego Wojciecha Chmuraka i  polecam ta kancelarię bo można szybko umówić się na spotkanie. Ja osobiście miałam dość kłopotliwą sprawę ale dzięki współpracy z Panem Wojciechem mój problem zniknął. 

#82 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 17:42

Nie słyszałam, bo to nie moje rejony. Jedynie znam z doświadczenia i styczności kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic, czyli ze śląska. Polecam od razu sprawdzić ich stronę internetową. Przemiłe małżeństwo, które świetnie ze sobą współpracuje przy różnych sprawach. Nie są także ograniczeni co do jednego odłamu prawa.

#83 Guest_Tadli

Guest_Tadli
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 21:14

A z jakiego rejonu Polski jesteś. Bo jeśli Kujawy, okolice Bydgoszczy, to mogę Ci polecić Kancelarię, którą prowadzi Karol Bryś. Zajmuje sie on wieloma dziedzinami prawa i może się pochwaiś dużym doświadczeniem i wiedzą. Jest kompetentny i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Zawsze mówi jak sytuacja wygląda i jakie są realne szanse, na uzyskanie tego czego chcemy. A to bardzo uczciwe postawienie sprawy.

#84 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:20

Ja jestem z Gliwic i jak dla mnie bardzo dobra ofertę ma kancelaria na Zwycięstwa 16 / 1a u Zdanowiczów. Kancelaria specjalizuję się w prawie cywilnym, prawie karnym, rodzinnym, spadkowym i w wielu innych dziedzin prawa. 

#85 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 07:29

W Zielonej Górze polecam kancelarię http://kancelaria-zielonagora.pl/ . Pan Dominik to bardzo kompetentny fachowiec, który potrafi skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Na duże uznanie zasługuje życzliwość i uprzejmość.

#86 Guest_tamara

Guest_tamara
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:12

W Tczewie są świetni adwokaci od prawa karnego, w kancelarii Cejrowski. Duże doświadczenie, imponująca wiedza, no i to daje efekty. 

#87 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5250 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:00

Dobry adwokat nie musi się reklamować i to na darmowych forach.

#88 Guest_hubiszechu

Guest_hubiszechu
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 09:25

Mi bardzo pomógł Kamil Wasielewski. Profesjonalista.

#89 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:26

Jakaś plaga tych adwokatów.  ^_^

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych