Skocz do zawartości

Dobry Adwokat

88 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:40

ja myślę, że najlepszym prawnikiem, z którym miałam styczność jest piotrbanczyk.pl

#42 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 02 październik 2018 - 16:31

Nie wiem z jakiego miasta potrzebujesz adwokata, jeśli ze Śląska to http://adwokat-siemaszkobaron.pl/ reprezentowała mnie w sądzie podczas rozwodu i wszystko odbyło się po mojej myśli. Także polecam. 

#43 Tadeusz87

Tadeusz87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 październik 2018 - 09:44

Jak polska pólnocna to tylko ks24.pl Panowie głownie robią sprawy karne i podatkowe polecam adw. Sawlewicza młody facet widać, że chce mu się i walczy o klienta

#44 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:40

Współpracuję na zasadzie umów o dzieło z różnymi autorami. Kancelaria  https://grzybkowskiguzek.pl optymalizowała przepisy w umowach mówiące o przeniesieniu praw autorskich, bo bardzo mi zależało na dość szerokim wykorzystywaniu, bez ewentualnych konsekwencji finansowych. Jest wszystko w porządku, a miałem w międzyczasie kilka sporów, ale umowy nie pozostawiały żadnych wątpliwości interpretacyjnych.

#45 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 598 postów

Napisano 31 październik 2018 - 10:39

Świetnych adwokatów można znaleźć w warszawskiej kancelarii http://kancelaria-gi...cje-kontaktowe/specjalizującej się w prawie cywilnym, handlowym, spółek oraz walką o odszkodowania i w rozwodach.

#46 Guest_tonio

Guest_tonio
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 15:47

Świetnie sobie poradził w sprawie karnej adwokat z Tczewa - pan Cejrowski. Sprawna, profesjonalna pomoc. 

#47 Guest_Anna_w39

Guest_Anna_w39
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:51

Zdarzyło mi się 2 razy w życiu korzystać z usług adwokata. W obu przypadkach był to Pan Jacek Motyka. W pewnym momencie, znaleźliśmy się w ciężkiej sytuacji wraz z mężem. Całe szczęście że zareagowaliśmy w porę i można było jeszcze wszystko "odkręcić". Mimo wszystko nie udało by się nam, gdyby nie pomoc kancelarii.

#48 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:36

W temacie mowa o adwokacie ze śląska więc chętnie i ja kogoś polecę. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak bardzo mi pomogła przy sprawie rozwodowej. Już od dłuższego czasu bardzo ciężko układało się mi i mojej żonie, dzieci również na tym cierpiały. Trzeba było to wszystko załatwić jak najbardziej delikatnie ze względu na dzieci i ta kancelaria tego dopilnowała.

#49 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 01:25

Na pewno dobrze się w tym sprawdzi kancelaria adwokacka Latoch z Lublina http://www.latoch.pl/ Korzystałem z ich usług parę razy i zawsze działali skutecznie. Mega solidna i profesjonalnie działająca kancelaria. Mają przy tym korzystną stawkę.

#50 Kancelaria T. Piróg

Kancelaria T. Piróg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:07

Zapraszam również do mojej kancelarii w Opolu

Pozdrawiam 

Adwokat Opole

#51 adwokat-katowice.biz

adwokat-katowice.biz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:08

Nasza kancelaria również poleca swoje usługi :)

Pozdrawiam

Kancelaria adwokacka Tomasz Piróg

http://adwokat-katowice.biz

#52 Boston

Boston

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 22:35

Zakładam, że większość opinni tuttaj napisanych to czysty marketing i pisane były przez samych prawników haha

#53 Guest_czareczka40

Guest_czareczka40
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:12

najlepszy adwokat w Krakowie to Pani Węgrzynowicz-Cichońska z jwc kancelaria, pomogła mi z uzyskaniem rozwodu i wysokich alimentów na dziecko 

#54 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:58

W przypadku takich spraw jak rozwód separacja alimenty i opieka rodzicielska to mogę zarekomendować kancelarię Katarzyny Pawłowskiej we Wrocławiu. Bardzo jestem zadowolony z podejścia pani prawnik. Rzeczowo konkretnie, zawsze jak jechałem na spotkanie to pani adwokat była doskonale zorientowana co i jak, wiedziała jak wygląda moja sytuacjia nie musiałem od początku wszytkiego opowiadać. A to ponoć wśród prawników wcale nie jest norma.

#55 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 18:03

Najlepszym prawnikiem od spraw karnych w Łodzi jest mecenas Cyrański. Nie raz wyciągał mnie z niezłego szamba, tylko dzięki niemu nie poszedłem siedzieć. Jest naprawdę godny polecenia.

#56 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 18:03

Najlepszym prawnikiem od spraw karnych w Łodzi jest mecenas Cyrański. Nie raz wyciągał mnie z niezłego szamba, tylko dzięki niemu nie poszedłem siedzieć. Jest naprawdę godny polecenia.

#57 Guest_stary_w

Guest_stary_w
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 20:18

Mnie też bronił adwokat Cyrański. Pokazał klasę, na rozprawie rozjechał prokuratora, sąd musiał mnie uniewinnić. Ze sprawą karną w Łodzi trzeba koniecznie iść do Cyrańskiego.

#58 Guest_Bartosz Formalik

Guest_Bartosz Formalik
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:59

ze swojej strony polecam kancelarię adwokata Bartosz Chudzińskiego www.chudzinski.pro bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa, bezproblemowy i sympatyczny kontakt

#59 parola

parola

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 luty 2019 - 12:50

Nie każdy adwokat zajmuje się każdą sprawą. Niektórzy adwokaci działają tylko przy prawie rodzinnym, a inni przy karnym. Mi trafiło się akurat tak, że trafiłem w Katowicach na pana adwokata Mateusza Szymkowiaka, który zajmuje się kilkoma obszarami prawa. Dzięki temu pomógł mi już przy nie jednej sprawie.

#60 Guest_zolnierz

Guest_zolnierz
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:05

Mnie i moich kolegów też bronił mecenas Cyrański w sprawie o narkotyki. Wyglądało na to, że pójdziemy do pudła, ale mecenas nas wyciągnął. Do adwokata Cyrańskiego warto iść z każdą sprawą karną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych