Skocz do zawartości

Dobry Adwokat

88 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 17:14

Osobiście jestem zdania, że dobrych adwokatów w Południowej Polsce na pewno nie brakuje. Świetnym przykładem może tutaj być Kancelaria Adwokacka Olgi Maciejewskiej https://www.adwokat-...ga-maciejewska/ . Po pierwsze można tam uzyskać porady, bądź też znaleźć prawnika który będzie nas reprezentował przed sądem w sprawach: cywilnych, z zakresu prawa gospodarczego czy administracyjnego, a co więcej na pewno obowiązujący tam cennik, z punktu widzenia interesantów na pewno jest bardzo korzystny.

#22 Guest_lizok

Guest_lizok
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:58

Ja miałem okazję wynająć adwokata do sprawy rozwodowej, zajął się tym adwokat od www.piotrbanczyk.pl, wszystko przeprowadzone było solidnie i rzetelnie, także byłem zadowolony.

#23 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:27

Ja mogę polecić kogoś z Bielska-Białej. Moją sprawę rozwodową poprowadzili cacy. Mówię o kancelarii adwokackiej www.adwokat-grzyb.pl.

#24 ranczo007

ranczo007

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 15:32

Osobiście jestem zdania, że dobrych adwokatów w Południowej Polsce na pewno nie brakuje. Świetnym przykładem może tutaj być Kancelaria Adwokacka Olgi Maciejewskiej https://www.adwokat-...ga-maciejewska/ . Po pierwsze można tam uzyskać porady, bądź też znaleźć prawnika który będzie nas reprezentował przed sądem w sprawach: cywilnych, z zakresu prawa gospodarczego czy administracyjnego, a co więcej na pewno obowiązujący tam cennik, z punktu widzenia interesantów na pewno jest bardzo korzystny.

Skorzystałem z z tej rady szukając prawnika do mojej sprawy  i jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Olgi Maciejewskiej. Świetna babka, prosto tłumaczy i pomogła mi na ostatnim etapie sprawy sądowej gdzie już wydawało się ze przegrałem, a jednak pani prawnik zauważyła szczegół że wszystko już jest za satre żeby mnie o to pozowyać.

Dzięki Bernard za radę! Ja też będę polecał Panią prawnik Olgę Maciejewską z Krakowa.

#25 Guest_zesss

Guest_zesss
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:02

Działam w branży budowlanej i od lat współpracuję z kancelariakpw.pl. Przygotowanie umów o roboty budowlane jest, pomoc w uzyskaniu różnorodnych pozwoleń jest, nawet wsparcie w zarządzaniu procesem budowlanym występuje. Ogólnie bez zarzutu, nieźle wyspecjalizowani ludzie. W Legnicy dla mnie oferta numer jeden, szczególnie w obszarze, który wymieniłem.

#26 lenartboski

lenartboski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 23 październik 2016 - 19:30

Mi ta kancelaria: http://kancelaria-cz...ot-spoldzielni/ pomogła w rozwiązaniu problemów ze spółdzielnią mieszkaniową. Przejmowałem mieszkanie po zmarłej ciotce i miałem problem w kwestii renowacji. Specjalizują się rownież w zakresie prawa spadkowego.

Pracownik kadrowy firmy, produkującej roboty sprzątające. Maniak nowych technologii i filmografii Tarkowskiego. W wolnych chwilach nadrabiam zaległości w literaturze południowoamerykańskiej, szczególnie w prozie Fuentesa i Vargasa LLosy.

#27 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 21:24

W sprawach karnych i rozwodowych specjalizuje się adwokat Wojciech Podgórski. Ma swoją kancelarię we Wrocławiu przy ul. Wierzbowej 15. Na ten stronie adwokat-podgorski.pl można znaleźć wiele bardzo pomocnych artykułów jego autorstwa.

#28 Guest_luki89

Guest_luki89
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 17:40

Nie jest wcale tak prosto znaleźć dobrego prawnika w swojej okolicy. Mnie to zajęło z miesiąc. Pomogła mi m.in. wyszukiwarka pkt.pl która jest bazą firm i uważam, że łatwiej jak się ma tych wszystkich prawników zgromadzonych w jednym miejscu. Można ich  porównać, podzwonić i się zorientować kto by nam najbardziej odpowiadał.

#29 Guest_Aska

Guest_Aska
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 17:20

Bardzo dobry adwokat Arkadiusz Ludwiczek z katowic.jest doktorem nawet i zna się na rzeczy pare lat temu jak jeszcze nie był taki znany z telewizji pomógł nam w sprawie rodzinnej i nie było bardzo drogo wiec polecam

#30 Guest_vara

Guest_vara
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:53

Powinna pomóc Anna Babiak, ja dużo jej zawdzięczam jak miałem problemy z dłużnikiem. Kancelaria ma swoją stronę www, ale adresu sobie nie przypomnę, mogę za to komórkę zostawić - 790 813 399 – do nich.

#31 Olwikaaa

Olwikaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 październik 2017 - 21:09

Ja od siebie mogę polecić kancelarię JST! Świetni prawnicy, doświadczenie i służący dobrą radą- w mojej sprawie okazali się bardzo pomocni! Dobrze mieć ich po swojej stronie.

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:52

jeśli chodzi o dobrą kancelarię adwokacką to polecam piotrbanczyk.pl, warci zainteresowania i konsultacji :-)

#33 Guest_izaak

Guest_izaak
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 07:13

Dobre ceny i bardzo dobrą skuteczność ma Legaleo z Gliwic.

#34 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 19:32

Dobry wieczór mam taką sprawe Znencałem się nad psem skopałem go i wyżuciłem za płot będe miał sprawe pies żyje a ja dopóściłem się tego czynu poraz pierwszy pod wpływem alkoholu jaka może być kara

#35 Guest_RadosławPaciorek

Guest_RadosławPaciorek
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 15:45

Polecam szczególnie kancelarię adwokacką we Wrocławiu prowadzoną przez Katarzynę Kamienowską. Mieści się ona na ul. Grabiszyńska 2/10, numer tel. Tel.: +48 609 504 832 więcej informacji na stronie adwokat-kamienowska.pl. Polecam z uwagi na zaangażowanie kancelarii w sprawę klienta i przyjemną współpracę.

#36 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 00:52

Jeżeli chodzi o sprawy karne, to radzę odezwać się do Pana Mec. Michała Słomki, jak szukacie adwokata z Krakowa. On specjalizuje się w sprawach karnych, może pomóc, doradzić, człowiek godny zaufania, skuteczny. Ma stronę www, także można sobie ją przejrzeć i zapoznać się z jego działalnością.

#37 ananas123

ananas123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:31

Ja polecam Pana Pawła Oziębłowskiego. (ozieblowski.pl). Umowy i papierki to nie jest moja mocna strona i miałem przez to troche problemów. Oszustów nie brakuje. Na szczęście dowiedziałem się o kancelarii pana Pawła i szybko to ogarnęliśmy. Prawnik uratował mnie od niezłych kłopotów.

#38 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 03 maj 2018 - 11:29

Dobry adwokat to jest pojęcie względne :) Ja jednak mam sprawdzoną Panią mecenas Pyszkowską. Bardzo lubię z nią rozmawiać, bo zawsze jest rzeczowa i skupiona. Nie ma tu mowy o jakiś niedomówieniach. Zawsze wiem, jak zamierza poprowadzić sprawę. Zdarza mi się potrzebować pomocy prawnika, raz nawet sądziłam się z pracodawcą - dlatego mogę ją zarekomendować.

#39 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 21 maj 2018 - 11:03

W mojej sprawie reprezentowała mnie Pani Małgorzata Gliwa z www.adwokatgliwa.pl. Bardzo kompetentna osoba, dbająca o dobro klienta w każdym calu. Wszystko poszło tak, jak oczekiwałam. Cena usług adekwatna do efektów pracy.

#40 Guest_Ranking

Guest_Ranking
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 14:35

W znalezieniu dobrego adwokata czy radcy prawnego może okazać się pomocny Ranking Prawników (prawnikzpolecenia.pl) Znajdziecie tu informacje na temat prawników z różnych miast w Polsce oraz opinie klientów na ich temat. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych