Skocz do zawartości

Dobry Adwokat

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_renatka399

Guest_renatka399
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 14:09

witam serdecznie wszystkich

Jesli potrzebujecie dobrego Adwokata z poludniowej Polski.
(dolny Slask, gorny Slask) piszcie . Dam namiary na super skutecznego I taniego Adwokata

pozdrawiam

#2 Guest_Wegb

Guest_Wegb
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 13:30

Jeżeli chodzi o dobrego adwokata, to ja ze swojej strony mogę polecić Jakuba Orłowskiego. To jego numer telefonu 793 793 146. Myślę, że warto go sprawdzić i przekonać się czy da radę ze sprawą, która nas nurtuje.

#3 Guest_Agebns

Guest_Agebns
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:04

Zgadzam się z poprzednikiem. Jeżeli chodzi o dobrego radce prawnego, to adwokat Orłowski powinien przypaść ci do gustu.

#4 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 15:01

Witam

Ja polecam kancelarie Pana Rafała Kufiety, Chciałbym podziękować mecenatowi Kufieta za podjęcie się prowadzenia bardzo ciężkiej windykacji, po umorzeniach komorniczych, wyglądała na beznadziejną, dzięki fachowości Pana Kufiety zaczęła żyć nowym życiem. Podam numer jeśli macie problem to na pewno pomoze 535 120 605

#5 Guest_Gabrysia

Guest_Gabrysia
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 17:55

Witam , potwierdzam korzystałam z usług kancelarii R. Kufiety, bardzo mi pomogli w sparwie spadkowej, bardzo kompetentni

#6 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 12:37

Ja polecam mecenasa Kufiete z Wrocławia bardzo zyczliwy i pomocny, prowadzil kilka moich spraw z sekcesem

#7 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 12:41

widze, ze pan Kufieta jest znany na tym forum, ale ja tez polecam, prowadzi dla mnie obsluge prawna biura nieruchomości, polecam

#8 Guest_Uperw

Guest_Uperw
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 10:29

Jeżeli chodzi o dobrego prawnika, to rzeczywiście Orłowski jest najlepszym wyborem. Nie jest drogi, a skuteczny.

#9 Guest_weronika

Guest_weronika
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 15:57

ja polecam nawet na stronie kancelarii R. Kufiety zamiescilam im referencje, bylam bardzo zadowolona z obslugi, pozdrawiam,

#10 Guest_JolaM

Guest_JolaM
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 14:37

W południowej Polsce, to w Krakowie. Kancelaria Mariusza Borucha jest dość znana. To wiem na pewno. Ja mogę polecić ich właśnie w sprawach karnych. Wytłumaczyli mi wszystko dokładnie. Na szczęście większych problemów z prawem nie miałam :)

#11 Guest_Agber

Guest_Agber
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 10:29

Muszę się zgodzić co do Pana Orłowskiego. Rzeczywiście jest to bardzo dobry prawnik.

#12 Guest_Wenh

Guest_Wenh
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 10:05

Co racja to racja. Sam korzystałem z jego usług i jestem zadowolony.

#13 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 09:25

Ja chciałbym poznać opinię o skuteczności kancelarii Bałaga w Kielcach. Który adwokat jest godny polecenia i zaufania? Zależy mi na tym, żeby nie przeciągano mojej sprawy bezcelowo.

#14 Guest_pseudonim

Guest_pseudonim
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 22:07

W kieleckich prawnikach brak mi rozeznania, ale z Wrocławia i okolic polecam Anne Babiak i Artura Zbrońca. Do mnie przemówiła ich postawa na sali sądowej co poskutkowało wygraną sprawą dla mnie :) czasami prawnik posiada dużą wiedzę, ale nie radzi sobie na sali sadowej. No a tutaj jak pisałem od tej strony można byc pewnym. oto numer chyba do Pana Artura:

+48 607 107 245

#15 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 12:03

Niedawno skorzystałam w Krakowie z usług Pana Borucha. Znajoma mi poleciła. Poza tym, że musiałam trochę poczekać na wolny terim, wszystko przebiegało sprawnie i po mojej myśli:)

#16 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:35

W sumie nie tak znowu dawno miałem miłą pogawędkę z prawnikiem, konkretnie z Bartłomiejem Łukomskim z kancelarii na Karmelickiej. Chodziło o poradę odnośnie windykacji długu. Już teraz wiem jakimi narzędziami dysponuję w stosunku do wierzyciela. Także ja jestem zadowolony

#17 Guest_marcuswallenrod

Guest_marcuswallenrod
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 23:17

Hej, południowa polska powiadasz.. mam doświadczenie tylko z sjs kancelarią z Krakowa, zapomniałem nazwiska pani adwokat znajdz sobie jak chcesz, kobieta bardzo rzetelna, sympatyczna i co najwazniejsze poradzila mi ekstra w mojej sprawie

#18 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 14:27

Prowadzę firmę ogólnokrajową i bardzo często są potrzebne pilne kontakty do różnych specjalistów prawa. Wiem, że największą bazę branżową ma serwis prawnicywregionie.pl. Prawie 25 000 rekordów i opiniowanych wizytówek. Nie tracisz czasu na przeglądaniu stron internetowych kancelarii oddzielnie. Przydaje się naprawdę w krytycznych sytuacjach.

#19 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:32

Akurat niedawno się konsultowałem z prawnikiem odnośnie spadku. Szybka, precyzyjna i profesjonalna porada. Byłem w kancelarii na Wita Stwosza, nazywają się Invictus -invictusprawnicy.pl. Wyjaśnili mi sprawę prostym językiem, w miłej, przyjaznej atmosferze. Polecam!

#20 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 22:01

korzystałam z invictusprawnicy.pl . Moim zdaniem są niekompetentni i nie bardzo znają przepisy prawne. Ale może to tylko moje wrażenie.w Kazdym razie nie polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych