Skocz do zawartości

Dobry prawnik - Łódź

137 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_ctxr778

Guest_ctxr778
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 10:23

Podobnie jak wielu innych tutaj - mnie też mecenas Cyrański uratował przed skazaniem. Wszystko zaczęło się od tego, że przez pomyłkę nie wysłałem klientowi opłaconego towaru. Zamiast skontaktować się ze mną - klient poszedł na policję i założył mi sprawę. Zarzut oszustwa, groziło mi nawet osiem lat. Za radą kolegi poprosiłem o pomoc pana mecenasa Cyrańskiego. Mecenas od razu udał się do prokuratury, przeanalizował gruntownie akta i zaproponował mi, co możemy zrobić. Przygotowaliśmy odpowiednie dokumenty, które pan mecenas przedstawił prokuratorowi, powołani zostali świadkowie. Za kilka tygodni dzięki staraniom pana mecenasa Cyrańskiego sprawa została umorzona. Każdemu, kto ma sprawę karną mogę go polecić.

#122 Guest_bogdanowitsch

Guest_bogdanowitsch
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:26

Mecenas Olężałek wywalczył mi pozytywną obronę już na etapie postępowania przygotowawczego dzięki czemu uniknąłem aresztu. Sprawa dalej w toku, ale czuję, że jestem w dobrych rękach. Trzymam kciuki

#123 Guest_jabba79

Guest_jabba79
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:15

Też miałem kiedyś sprawę karną, chodziło o narkotyki. Niestety, nie tylko posiadanie. Byłem pewien, że się nie wywinę. Na szczęście kolega podpowiedział mi, żeby iść do mecenasa Cyrańskiego, a ja posłuchałem. I było to najlepsze co mogłem w danej chwili zrobić. Mecenas wszystko poogarniał jak trzeba, ugadał się z prokuratorem, poskładał jakieś wnioski i udało się, nie poszedłem siedzieć, mimo że kilka osób w tej samej sprawie jednak posadzili. Ze sprawą karną w Łodzi naprawdę najlepiej jest iść do adwokata Cyrańskiego.

#124 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 15:14

Mecenas Olężałek wywalczył mi pozytywną obronę już na etapie postępowania przygotowawczego dzięki czemu uniknąłem aresztu. Sprawa dalej w toku, ale czuję, że jestem w dobrych rękach. Trzymam kciuki

To jest naprawdę dobry adwokat, potwierdzam. Nie będe się rozpisywała o swojej sprawie bo to nie jest potrzebne, ale tylko napiszę, że wiele zawdzięczam Panu Mariuszowi. Tutaj https://mecenas-lodz.com.pl/ znajdziecie do niego dokładne namiary. 

#125 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 15:08

W sprawach karnych bardzo dobry jest w Łodzi adwokat Jarosław Szkudlarek, widać że ma duże doświadczenie i chodzi za sprawą. Osobiście z jego usług jestem bardzo zadowolony, gdyż z jego pomocą wybroniłem się z całkiem niezłej opresji na skutek wypadku samochodowego, gdzie potrąciłem człowieka, który dość mocno został połamany i przez kilka dni nie wiadomo było czy przeżyje. Moim zdaniem gdyby nie mec. Szkudlarek pewnie dziś już bym siedział w więzieniu, a tak po trzech opiniach biegłych na skutek dociekliwości mecenasa zostałem uniewinniony gdyż mec wykazał, że pieszy wtargnął mi pod maskę i nie byłem wstanie nic zrobić (bo tak było) ale Pani prokurator z Widzewa chciała mnie zlinczować na samym wstępie. Dzięki mecenasie jest Pan wielki :-) wolny Mateusz

#126 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:01

Mecenas Szkudlarek Jarosław potwierdzam bardzo dobry i skuteczny adwokat od spraw karnych - również polecam - wypas kancelaria i świetny adwokat i dusza człowiek. Pozdrawiam i polecam - Piotrek K.

#127 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 20:02

Potwierdzam skuteczność w sprawach karnych adwokata Jarosława Szkudlarka bardzo dobry i rzeczowy adwokat i zna się na rzeczy wiem, że wyciąga z dużych problemów niskim kosztem

#128 Guest_bartek0009

Guest_bartek0009
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 07:45

Zajrzyj na stronę kancelarii Chróścielewska-Chróścielewski. Nie wiem o jakie tematy chodzi Tobie ale w kwestii rozwodów czy spadków  świetne opinie ma adwokat Chróścielewska. Podobno bardzo skuteczna i cenowo też jest ok.  Sprawdzałem w tej tematyce, bo sam się będę do niej wybierał w jednej ze spraw. 

#129 martinulka

martinulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:42

Jeśli chodzi o sprawy karne to akurat nie adwokat Chróścielewska, ( ona to mistrz w rozwodach, alimentach, prawie rodzinnym)  a drugi filar tej kancelarii - Pan Chróścielewski - bardzo dobry prawnik. Duża wiedza i ogromny dar przekonywania, Tutaj też sporo informacji o jego pracy na blogu.  http://karne-prawo.pl/

#130 rudy103

rudy103

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 20:07

Jestem praktykiem. mecenas chróścielewski bronił mnie w sprawie karnej która rzekomo była nie do wygrania przez 3 panów  z rzędu. Jak widać Chróścielewskiemu udało się wygrać coś nie do wygrania  :) Naprawdę polecam.  Walczy do końca

http://www.skuteczny...chroscielewski/

#131 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 17:31

Jeśli adwokat z Łodzi, to zdecydowanie pan Mariusz Olężałek. Ma tytuł doktora i specjalizuje się w prawie karnym. Wolałbym nie mieć takich doświadczeń, ale na własnej skórze przekonałem się, jak liczy się szybkie i kompetentne działanie prawnika.

#132 Guest_Lewzbalut

Guest_Lewzbalut
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 11:24

W sprawach karnych bardzo znany jest mecenas Wawrzyniec Chroscielewski. Mnie bardzo pomógł. Zqadzwon jak chcesz 426780078

#133 Mariano

Mariano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 10:57

Zgadzam się z pozytywnymi opiniamii o fachowości doktora Mariusza Olężałka. Jego usługi pozwoliły mi wybrnąć z trudnej sprawy, nie wiem czy ktoś inny poradziłby sobie równie dobrze, w każdym razie w Łodzi to chyba najlepszy fachowiec od prawa karnego.

#134 Olaf12345

Olaf12345

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:00

Pisałem już o tym na innym wątku ale to jedyny sposób jak mogę podziękować. Mogę powiedzieć same pozytywy o wymienianym wcześniej Chróścielewskim. W moich sprawach 100% skuteczności. pozdrawiam wszytskich. 

#135 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 13:03

najlepsi są adwokaci z kancelarii GM Adwokaci - Kilińskiego 177. Prowadzili dla mnie sprawę karną a następnie o odszkodowanie, 100 % skuteczności, super kontakt, szybko załatawiona sprawa no i są też dużo tańsi od konkurencji.

#136 Guest_DamianWi

Guest_DamianWi
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:22

Mnie bronił adwokat Wawrzyniec Chróścielewski. Co obiecał to zrobił i z sukcesem. Tu jest namiar na niego 666609065. Naprawdę duży fachura.

#137 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 11:21

Ja byłam reprepzentowanaq i przez adwokata Jarosława Szkudlarka w Sądzie i Prokuraturze jako pokrzywdzona w wypadku, choć początkowo nie było to takie oczywiste, na szczeście mec. Szkudlarek wykazał sie dużym zaangażowaniem w sprawę i ostatecznie to nie mnie postawiono zarzuty spowodowania wypadku, dzieki mecenasowi udało mi się wyjść z obronną ręką z dużych kłopotów, bo gdyby nie on to niewiem jakby dziś wyglądała moja sytuacja a tak mam prawo do odszkodowania od ubezpieczyciela z OC sprawcy i mecenas teraz tylko wystapił o o jego podwyższenie w Sądzie bo jak to ubezpieczyciel próbował zaniżać szkodę i pisał coś o przyczynieniu ale dzieki adwokatowi Szkudlarkowi miałam sprawę karną bdb przygotowaną i szans nie mają z sprawie cywilnej bo wyrok karny jest jednoznaczny. Teraz tak sobie na luzie to piszę ale uwierzcie, że gdyby nie świetny w swej roli mecenas Szkudlarek nie miałabym takiego dobergo humoru. Szczerze polecam własnie tego mec. gdyż prowadził moją sprawę osobiście za co mu jestem bardzo wdzięczna. 

#138 Guest_Kaska35

Guest_Kaska35
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:14

Cześć, Ja miałam bardzo duże problemy przez mojego byłego, który pomówił mnie o rzeczy, których nigdy nie zrobiłam, żeby się zemścić, że się z nim rozstałam. Strasznie było dużo do odkręcania i tłumaczenia na policji i przed panią prokurator, ale na szczęście znajoma powiedziała mi, że jest adwokat Chróścielewski i mi pomoże. Gdyby nie on to teraz nie wiem co by było. Polecam moim zdaniem jest niezastąpiony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych