Skocz do zawartości

Dobry prawnik - Łódź

107 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_dagamara

Guest_dagamara
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 23:24

Dziękuję za polecenie kancelarii pana Chróścielewskiego. Totalnie nie mogłam dogadać się z moim wcześniejszym adwokatem, a teraz - niebo a ziemia. Byłam już na pierwszym spotkaniu z panem mecenasem i po raz pierwszy mam nadzieję na to, że wszystko się ułoży.

#102 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2142 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 11:24

Możliwe, że już o niej/nich było, ale polecam kontakt - http://www.lodz-adwokat.pl/

Nie gwarantuję, że się podejmą - zależy od obłożenia i konkretnego tematu.

Ale na pewno możecie się spodziewać, że profesjonalnie do tego podejdą.

Poza tym - adwokata akurat nie powinno się dobierać przypadkowego. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#103 Guest_nudnaja

Guest_nudnaja
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 00:17

Pan Chróścielewski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest doskonały w tym co robi - świetny przewodnik po tym, jak funkcjonuje i jakimi prawami rządzi się sądownictwo. Dzięki niemu mój mąż został słusznie uniewinniony z zarzutów, udało nam się uzyskać tak dobry efekt dzięki jego zaangażowaniu i determinacji

#104 Guest_movvg

Guest_movvg
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 20:21

Mnie bronił mecenas Knefel. Kompetentny, uczciwy i przygotowany do każdej rozprawy, liczy się z klientem, nie jest to typ adwokata, któremu zależy tylko na pieniądzach, mogę z czystym już (po rozprawie;) sumieniem go polecić

#105 Guest_fiorr

Guest_fiorr
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 20:24

Mógłby ktoś podać nr telefonu lub kontakt do mecenasa Chróścielewskiego?

#106 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:00

Ja miałem sprawę o oszustwo i bronił mnie mecenas Cyrański. To bardzo dobry prawnik, prowadził sprawę fachowo i z zaangażowaniem. Dzięki niemu nie poszedłem siedzieć.

#107 Guest_mrooveq6765

Guest_mrooveq6765
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 09:10

Mnie też bronił mecenas Cyrański. Załatwił mi uniewinnienie w sprawie o bójkę. Był mega profesjonalny. Mogę go każdemu polecić.

#108 Guest_wender

Guest_wender
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:21

Ja zawdzięczam mecenasowi Cyrańskiemu wyciągnięcie z grubego tematu narkotykowego. Wszystko wskazywało, że pójdę siedzieć, ale na szczęście pan adwokat Cyrański okazał się dobrym, skutecznym obrońcą. Można do niego iść z każdym zarzutem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych