Skocz do zawartości

Dobry prawnik - Łódź

137 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_dagamara

Guest_dagamara
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 23:24

Dziękuję za polecenie kancelarii pana Chróścielewskiego. Totalnie nie mogłam dogadać się z moim wcześniejszym adwokatem, a teraz - niebo a ziemia. Byłam już na pierwszym spotkaniu z panem mecenasem i po raz pierwszy mam nadzieję na to, że wszystko się ułoży.

#102 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 11:24

Możliwe, że już o niej/nich było, ale polecam kontakt - http://www.lodz-adwokat.pl/

Nie gwarantuję, że się podejmą - zależy od obłożenia i konkretnego tematu.

Ale na pewno możecie się spodziewać, że profesjonalnie do tego podejdą.

Poza tym - adwokata akurat nie powinno się dobierać przypadkowego. 

#103 Guest_nudnaja

Guest_nudnaja
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 00:17

Pan Chróścielewski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest doskonały w tym co robi - świetny przewodnik po tym, jak funkcjonuje i jakimi prawami rządzi się sądownictwo. Dzięki niemu mój mąż został słusznie uniewinniony z zarzutów, udało nam się uzyskać tak dobry efekt dzięki jego zaangażowaniu i determinacji

#104 Guest_movvg

Guest_movvg
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 20:21

Mnie bronił mecenas Knefel. Kompetentny, uczciwy i przygotowany do każdej rozprawy, liczy się z klientem, nie jest to typ adwokata, któremu zależy tylko na pieniądzach, mogę z czystym już (po rozprawie;) sumieniem go polecić

#105 Guest_fiorr

Guest_fiorr
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 20:24

Mógłby ktoś podać nr telefonu lub kontakt do mecenasa Chróścielewskiego?

#106 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:00

Ja miałem sprawę o oszustwo i bronił mnie mecenas Cyrański. To bardzo dobry prawnik, prowadził sprawę fachowo i z zaangażowaniem. Dzięki niemu nie poszedłem siedzieć.

#107 Guest_mrooveq6765

Guest_mrooveq6765
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 09:10

Mnie też bronił mecenas Cyrański. Załatwił mi uniewinnienie w sprawie o bójkę. Był mega profesjonalny. Mogę go każdemu polecić.

#108 Guest_wender

Guest_wender
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:21

Ja zawdzięczam mecenasowi Cyrańskiemu wyciągnięcie z grubego tematu narkotykowego. Wszystko wskazywało, że pójdę siedzieć, ale na szczęście pan adwokat Cyrański okazał się dobrym, skutecznym obrońcą. Można do niego iść z każdym zarzutem.

#109 Guest_bartonson

Guest_bartonson
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 11:36

Nadzieją są kancelarie takie jak Mariusza Olężałka gdzie nie boją się walczyć z nieuczciwymi urzędnikami czy funkcjonariuszami policji. Niektóre sprawy zachodzą naprawdę za daleko więc dobrze widzieć kancelarie stające po stronie obywatela. 

#110 Guest_setek

Guest_setek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:01

Mogę się zgodzić z innymi osobami na tym forum. Do sprawy karnej najlepszy jest pan adwokat Cyrański. Poszedłem do niego, kiedy odwiesili mi karę, a pan mecenas podziałał, napisał zażalenie, poszedł do sądu i załatwił mi z powrotem te zawiasy. Nie poszedłem siedzieć tylko dlatego, że miałem najlepszego obrońcę - pana mecenasa Cyrańskiego.

#111 raku95

raku95

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:42

Chętnie zgadzam się z nudnają. Poszłam do pana Wawrzyńca Chróścielewskiego, by dowiedzieć się, co mogę zrobić w sprawie syna, który przez głupotę coś ukradł. Dostałam rzetelną informacje, a nawet poprowadzenie w sądzie. Walka z upartym i złośliwym oskarżycielem była ciężka, jednak Pan Chróscielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/ wybronił nas i sprawił, że skończyło się na pracach społecznych. 

#112 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:54

Tych prawników to jest teraz tyle, że szkoda gadać. ;)

#113 Guest_pavvel

Guest_pavvel
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 08:29

Widzę, że wielu osobom tutaj pomagał mecenas Cyrański. Ja też wiele mu zawdzięczam. Kiedyś znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji. Zerwałem z dziewczyną, a ona żeby się zemścić oskarżyła mnie o gwałt. Przyszła po mnie policja, zabrali mnie na przesłuchanie, a potem na dołek. W międzyczasie mój brat szukał mi obrońcy. Od kolegów słyszał, że jak chodzi o sprawy karne, to dobrym fachowcem w Łodzi jest mecenas Cyrański. Poszedł do niego, a mecenas przyjął sprawę i natychmiast pojechał do prokuratury czytać akta. Dzięki temu na posiedzeniu w sprawie tymczasowego aresztowania pokazał sądowi, że cała sprawa jest dęta i puścili mnie do domu. Później pan adwokat Cyrański poprowadził moją sprawę i doprowadził do tego, że została umorzona. Nie poszła nawet do sądu. Niedawno znów rozmawiałem z mecenasem Cyrańskim i powiedział mi, że możemy oskarżyć moją byłą o fałszywe oskarżenie mnie. Zastanawiam się czy w to nie wejść.

#114 Guest_Nela

Guest_Nela
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 18:37

Dobry prawnik to taki, którego wiedza i doświadczenie pozwala wygrać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Niewątpliwie do takich zaliczam Pawła Cejrowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie prawa rodzinnego i cywilnego. Trafiłam na niego dzięki dość głośnej sprawie, którą prowadził. 

#115 Guest_archye

Guest_archye
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:08

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Cyrańskiego, jak wiele innych osób tutaj. W moim przypadku chodziło o jazdę po pijaku. Pojechałem na quadzie, a chcieli mi zabrać prawko na samochody. Na szczęście dobrze wybrałem sobie obrońcę. Pan adwokat Cyrański podziałał jak trzeba i nie straciłem prawka. Mecenasa Cyrańskiego mogę polecić każdemu, to super fachowiec od takich spraw.

#116 Guest_maciejkienia

Guest_maciejkienia
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 10:32

Mecenas Olężałek wyciągnął mnie z nie lada tarapatów. Mogło się skończyć na areszcie i więzieniu, a udało się wywalczyć dozór domowy i bransoletkę już na etapie przygotowawczym sprawy. Doceniam walkę i pomoc!!! 

#117 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 12:39

Ja będę chwaliła kancelarię Negotium i p. Łukasza Żaczka -radca-lodz.com.pl. Alimenty wreszcie mój ex będzie płacił takie żebym mogła się spokojnie z dziećmi utrzymać. Wcześniej to kombinował, kręcił, ukrywał dochód, nie za bardzo można było jakoś zawalczyć o swoje, dopiero pan Żaczek znalazł sposób.

#118 roza15

roza15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 18:16

Szukając adwokata specjalizującego się w danej dziedzinie powinniście sprawdzić ten ranking http://www.skuteczny-adwokat.com/ . Macie tam dużo informacji, kto z jego okręgu jest polecany i wysoko oceniany. Wiele osób z niego korzysta by znaleźć pomoc i też żeby ocenić kogoś, kto naprawdę pomógł. 

#119 Guest_tymeq

Guest_tymeq
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 18:56

Wiele osób pisze tutaj o mecenasie Cyrańskim i muszę się z nimi zgodzić, pan mecenas jest naprawdę dobrym fachowcem od spraw karnych. Wkopałem się kiedyś w grubszy temat narkotykowy i byłem pewien, że pójdę siedzieć. Na szczęście poprosiłem mecenasa Cyrańskiego o pomoc. Mecenas podziałał w prokuraturze, a potem w sądzie i wszystko skończyło się dobrze, niewielką grzywną, którą dawno już spłaciłem. Do mecenasa Cyrańskiego warto iść z każdą sprawą karną, to typ adwokata, który stanie na głowie, żebyś nie poszedł do pudła.

#120 Guest_Rysiu

Guest_Rysiu
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 17:04

A ja przychylam się do pozytywów o Chróścielewskim. Jako sprawca wypadku mogłem liczyć na naprawdę spory wyrok, tym bardziej, że byłem pod wpływem alkoholu. Finalnie jednak dzięki skuteczności mecenasa poszedłem do więzienia jedynie na pół roku. A wnioskowano o lata i to dużo lat.. Dodatkowo nie musiałem płacić odszkodowania. T świetny prawnik. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych